TD penktadienio filmas: "Medaus mėnuo"

Iki vasaros lieka vis mažiau ir mažiau laiko, tačiau mes juk laukiame ne vien vasaros. Kiekvieną pirmadienį svajojame apie penktadienio vakarą, tiesa? Gaila, kad ši savaitė beveik pasibaigė, nes ji buvo atostogų savaitė, tačiau šiandien vėl penktadienis, o TD vėl siūlo filmą.  Šįkart mūsų apžvalgoje: "Medaus mėnuo".Trumpa informacija


Režisierius: Leigh Janiak
Aktoriai: Rose Leslie, Harry Treadaway, Ben Huber, Hanna Brown
Žanras: Siaubo, trileris, mistinis
Trukmė: 1 h 27 min
Metai: 2014
Šalis: JAV
IMDb įvertinimas: 5,6/10

Aprašymas


Filmo veiksmas pradedamas laimingos, ką tik santuokos įžadais apsimainiusios poros vaizdo reportažu, kur jaunuoliai filmuojasi ir pasakoja savo piršlybų ir vestuvių istorijas. Nuo pat pirmų filmo akimirkų žiūrovas gali itin lengvai pamilti šią porą: jie myli vienas kitą, nesvetimas aistros jausmas. Jaunavedžiai medaus mėnesį praleisti išvyksta į kaimo namelį, toli nuo namų, tačiau ir toli nuo žmonių. Tame kaimelyje tarytum nė gyvos dvasios nėra! Bevaikščiodami po apylinkes jaunavedžiai tesutinka porą žmonių...
Tačiau vedybų džiaugsmas pamažu ima slopti, kai vieną naktį pabudęs Polas neberanda šalia miegančios savo žmonos. Ėmęs jos ieškoti, randa ją vidury miško. Optimiste filmo pradžioje vaizduota By dabar pasikeičia, sutrinka jos atmintis, pasidaro nedėmesinga, vengia fizinio kontakto, nieko nebepasakoja savo vyrui, kuris deda visas pastangas, kad išsiaiškintų, kas nutiko jo žmonai.

Anonsas

 

Mano nuomonė


Nesu mistinių, o tuo labiau siaubo filmų mėgėja. Net nesuprantu, kodėl vieną vakarą įsijungiau šį filmą. Bet galbūt todėl, kad nesu pripratusi žiūrėti tokio tipo filmus, visą laiką bežiūrint man kažko trūko. Spėju, paaiškinimo. Juokinga, kad baigusi žiūrėti filmą, ėmiau naršyti ir ieškoti šio filmo paaiškinimo.. Vienaip ar kitaip, šį filmą rekomenduočiau žiūrėti ir draugei, todėl rekomenduoju jį ir jums.
Nepaisant to, kad dar dabar likę klausimų apie šį filmą, nes visko iki galo taip ir neišsiaiškinau, šis filmas - keistas, tačiau subtilus. Mistika atsiranda tik antrojoje filmo dalyje, kai jau nebeįmanoma reiškinių paaiškinti realiame gyvenime sutinkamomis situacijomis. Būtent nuo tos antros dalies ir pradedu laukti atsakymų. Tokio atsakymo, kokio tikėjausi, taip ir negaunu, nes į pagrindinį klausimą, kas nutiko tą naktį merginai dingus miške, pati By atsako bene filmo pabaigoje, tačiau tik pora sakinių.
Nemanau, kad tai yra vienas geriausių mano matytų filmų, tačiau tai buvo kitokio stiliaus filmas, nei paprastai žiūriu, tad pripratusioms prie lengvų Holivudo kurtų komedijų ir norinčių šiek tiek kitokio tipo filmo vakarui - šis filmas kaip tik jums.

1 Komentarai

  1. Na aš iš šio filmo tikėjausi tikro siaubo . Juo labiau kai dar naktį žiūrėjau šį filmą, manęs neužkabino ir dar miego noras pradėjo atsirasti. Tad gero siaubo nesitikėkit siaubo mėgėjos ;)

    AtsakytiPanaikinti