TD penktadienio filmas: "Šuns tikslas"


Kaip ir kiekvieną mielą penktadienį, metas rubrikai "TD penktadienio filmas". Šį kartą norėčiau pristatyti paprastą ir smagų filmą apie šunį!


Trumpa informacija:

Metai:
2017
Trukmė:
1h 40min
Žanras:
Nuotykių, Komedija, Drama
Kokybė:
BRRip
Režisierius:
Lasse Hallström
Aktoriai:
Josh Gad, Dennis Quaid, Peggy Lipton 


Aprašymas:


Tai – pasakojimas apie šunelį Beilį. Nepaprastas pasakojimas. Bet apie viską iš pradžių.

Beilis nuo pat pirmosios dienos labai susidraugavo su berniuku Itanu. Jie kartu žaidė, džiaugėsi, liūdėjo, kartu augo. Ir labai vienas kitą mylėjo bei padėdavo vienas kitam. Itanui nedrįstant prieiti prie jam patikusios Hanos, būtent Beilis žengė pirmąjį žingsnį – būtent šunelio dėka Itanas pažino pirmąją meilę. Tačiau kaip žinia, šuneliai gyvena trumpiau nei žmonės. Itanas tebebuvo jaunuolis, kai Beilis paseno ir numirė. Tačiau tuo ši istorija nesibaigia.

Po trumpo nebūties laikotarpio Beilis staiga suprato, kad vėl yra gyvas – vėl yra mažas šunelis. Tačiau nebe Beilis. Ir netgi ne šunelis, o kalytė! Atsipeikėjęs po pirmojo šoko, jis prisitaikė prie naujojo gyvenimo ir nugyveno jį taip pat linksmai, prasmingai ir padėdamas žmonėms, kaip ir pirmąjį kartą. Po to Beilis atgimė dar kartą. Ir dar kartą. Ir dar – vis kitoje šeimoje, vis kitu pavidalu.

Kol galų gale, po daugybės metų likimas Beilį vėl atvedė ten, kur viskas prasidėjo – į dabar jau suaugusio to paties Itano namus. Ar šuo ir berniukas atpažins vienas kitą po daugybės metų? Ar padėti vienam vieninteliam, konkrečiam žmogui ir yra didysis šuns tikslas? 


Filmo anonsas:


Atsiliepimai:

*Nuostabus filmas, nuostabi istorija, jautrus, užkabina nuo pradžios iki pabaigos, negalėjau atsitraukt. Juokiausi ir verkiau 8 

*Filmas tikrai puikus, bet ar žmogaus akis verta šuns kančių, kurios nepateiktos filme, kas liko už kadro? Šuo metamas į vandenį ir jis vos nenuskęsta, to aš nepateisinu jokiais galimais būdais. Filmas jausmingas, bet man tas trumpas video neišeina iš akių...

*Nerealus filmas visiems šunų augintojams!!! Žiūrint tikrai ne vieną ašarą išspaudžiau. Filmo siužetas tikrai išskirtinis. Nesu mačiusi nieko panašaus! Skiriu 10/10 be jokių abejonių!

*Tas, kas dar nematėte šio filmo, PATARIU pažiūrėti, nes filmas jaudinantis. O jei labai norit žiūrėt filmą su gera kokybe, tai patariu dar palaukti, nes kokybė nėra labai gera, bet galima žiūrėt. 
Verdiktas toks, kad jei patinka liūdni filmai su šunimis ir linksma pabaiga, tai tikrai patariu žiūrėt. 9/10

O jūs galbūt jau matėte šį filmą? O galbūt ketinate pasižiūrėti? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose.


0 Komentarai