That Poppy - kas ji tokia?


„I'm Poppy“ - štai taip su jumis pasisveikina šviesiaplaukė mergina. Ir net ne vieną kartą, o 666*, kaip teigia kai kurie komentatoriai. Atrodo keista ir šiurpu? Dar ir kaip! O jos kiti vaizdo įrašai ne ką mažiau paslaptingi...

*666 - velnio skaičius.

Kas yra toji Poppy?
Taip, jos vardą jau išmokome, tačiau kas slepiasi po juo? Deja, žinoma tik tiek, kad mergina kuria labai keistus vaizdo įrašus, dėl kurių ji žinoma labiausiai, ir yra dainininkė. Nei savo tikrojo vardo, nei amžiaus niekam neatskleidžia. Vieni žmonės mano, kad jos video yra įdomus meno projektas, kiti teigia, jog mergina - paprasčiausias YouTube trolis*, treti jai pripaišo psichologinius sutrikimus, o dar kiti apie ją kuria įvairias sąmokslo teorijas**. Išsiaiškinkime, ar teorijos apie šią keistą interneto žvaigždutę gali būti tiesa, o galbūt tai paprasčiausios pasakos?

*YouTube troliai - žmonės, kuriantys keistus, suvaidintus vaizdo įrašus, siekdami sulaukti dėmesio.
**Sąmokslo teorija - teorija, tam tikrus dalykus aiškinanti slaptų jėgų veikimu.


Pradėkime nuo Poppy vaizdo įrašų, kurie yra kiek keistoki. Įsitikinkite patys:Iš pažiūros įrašai gali atrodyti visai paprasti ir atsitiktiniai, bet visgi kiek baugina - Poppy kalba roboto balsu, o ką jau kalbėti apie visas kraupias detales, pavyzdžiui, akis ant pirštinių, kurias matome pirmame vaizdo įraše.
Viena populiariausių teorijų apie Poppy yra ta, kad ji priklauso Illuminati* bendruomenei - beveik kiekviename jos vaizdo įraše galima pamatyti šios sektos simbolių (trikampių bei akių). Viename iš jos muzikinių video, pavadinto „Lowlife“ , ji netgi sėdi satanistų** garbinamo demono pozoje.*Illuminati - tariama sekta, valdanti politiką ir socialines medijas, plaunanti žmonėms smegenis. Manoma, kad jai priklauso didžioji dauguma garsenybių ir politikų.
**Satanizmas - šėtono garbinimo praktikavimas.

Taip pat manoma, kad Poppy yra netikra ir kiekviename vaizdo įraše keičia savo kūną - keliuose video matome, kad jai iš nosies arba iš burnos pradeda bėgti kraujas. Pagal šią teoriją, jos dirbtinai sukurtas pavidalas „sugenda“, todėl jį reikia pakeisti kitu. Negana to, savo vaizdo įraše „Some people“ mergina pamini, kad „kai kurie žmonės turi odą, o kai kurie yra plastikiniai“. Tai galimai patvirtina teoriją, kad ji galbūt netgi nėra tikras žmogus.


Daugumoje savo vaizdo įrašų Poppy rodo savo aistrą pinigams ir turtams, dažnai kalba apie sekėjų skaičių internete. Ar garsumas ją sugadino, o gal čia įtaką padarė Poppy dažnai minimi „jie“ (galime suprasti, kad tai yra sektos atstovai), kurie, sprendžiant iš merginos užuominų, ją kontroliuoja? Ar Poppy iš tiesų priklauso Illuminati sektai? Viskas tampa beveik akivaizdu, kai užsukame į jos svetainę impoppy.com ir peržiūrime jos pirminį kodą. Jis atrodo štai taip:


Čia matome Illuminati simbolį su prierašu „Poppy knows all“ - „Poppy žino viską“.

!!!
Kad ir kiek baisių dalykų būtų prikurta apie šią merginą, nesibaiminkite, Poppy nepriklauso jokiai sektai. Ji tik kuria projektą, kuriame parodijuoja tuščią garsenybių gyvenimą, beprasmybę ir smegenų plovimą. Šiame įraše pusiau juokais paaiškinamos netikros žmonių sukurtos sąmokslo teorijos.
Poppy tikras vardas - Moriah Pereira, dabar jai dvidešimt treji. Kodėl apie ją nieko nežinojome? Ką gi, merginai neblogai sekėsi nuslėpti savo tapatybę - iš brunetės ji tapo blondine, todėl ją atpažinti gana sunku, o žurnalistams nėra atskleidusi nei menkiausios detalės apie save. Visgi jos paslaptis dabar išaiškinta, tačiau nėra plačiai paplitusi - daugybė žmonių vis dar tiki sąmokslo teorijomis.


3 Komentarai

  1. ŽIAURIAI patiko! Nuo pat pradžių skaičiau išpūtusi akis. Labai patiko tam tikrų žodžių paaiškinimai, kažkas naujo, tikrai nepamaišė. O pabaiga - sužaidei su skaitytoju. :))) Rusne, rašyyyk toliau, tu tai moki daryti labai įdomiai. ♥

    AtsakytiPanaikinti
  2. Gaila kad nepaminejai Mars Argo ir Titanic Sinclair. Like, čia įdomiausia dalis.

    AtsakytiPanaikinti