„Velvet'as“ – tikroms romantikėms

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „velvet serie“

Pasaulyje yra daugybė įvairiausių serialų, bet rasti tą, kuris „užkabintų“ yra ganėtinai sunku. Tad šiandien aš noriu palengvinti jūsų naštą ir pasiūlyti serialą, kuris tikrai vertas dėmesio ir tai yra serialas „Velvet“.


Aprašymas:

6-ojo dešimtmečio Madride, haute couture aukso amžiaus metu, yra vienas drabužių prekybos centras, kur kiekvienas norėtų apsipirkti bent kartą gyvenime - Galerijos Velvet. Art Deco stiliaus rūmai, stebuklinga akinančios prabangos ir žavesio vieta. Bet besižavintys parduotuvės langais ar vaikštinėdami viduje ir norėdami įsigyti dalelę svajonės, Madrido ponai  ir ponios nepastebi švelnios meilės istorijos, kuri atsiskleidžia Galerijose tarp Anos ir Alberto. Ji – nuolanki siuvėja; jis – savininko sūnus, pasiruošęs perimti šeimos verslą. Tarp elegantiškų audinių ir haute-couture suknelių Ana ir Alberto pasiduoda savo meilei, puikiai žinodami, kad Alberto šeima prieštarauja jo santykiams su neturtinga jauna darbuotoja.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „velvet serie“
Tačiau artėja 7-asis dešimtmetis ir net griežti Ispanijos papročiai ir socialinės tradicijos kinta: moterys nebesvajoja apie neįperkamus drabužius, bet reikalauja kokybiškos aprangos. Jos jau nebestovi nuošalyje, kai haute couture užleidžia kelią prêt-à-porter; jos yra pirmoje pokyčių, kurie nebesuteikia pirmenybės pasiturintiems klientams, eilėje, tokiu būdu keldamos grėsmę Galerijos Velvet egzistavimui.

Intrigų pagausėja, kai Alberto ir jo pamotė Gloria susiremia dėl Alberto planų modernizuoti parduotuvės idėją ir dėl vaidmens, kuris pagal Glorios norus, turi būti atliekamas jos dukters Patricios. Užvirus šeimos konfliktui, įsimylėjėliai Alberto ir Ana kovoja už savo likimą ir siekia uždraustos meilės. Kai Albertas sukyla prieš jam keliamus lūkesčius, Ana, trokštanti tapti dizainere, stengiasi įrodyti esanti kūrybiška asmenybe. Abu jie turi nepaklusti senovinėms užkietėjusios visuomenės tradicijoms.
Pirmojo sezono anonsas:
Mano nuomonė:
Tai yra vienintelis serialas, kurį drąsiai galiu rekomenduoti visiems žmonėms ir bent jau kol kas nė vienas pažiūrėjas nenusivylė. Nesu mėgėja serialų, kuriuose didžiulį vaidmenį užima praeitis (kaip suprantate serialo laikas yra 1960-1970), bet šis buvo kitoks. Jis taip įtraukė ir sužavėjo, kad nebuvo svarbu nei koks veiksmo laikas, nei aplinka, nors suknelių, aprangos grožis tiesiog pakeri. Viskas atkurta būtent pagal tą laikmetį, tad merginoms, kurioms patinka mada šis serialas bus neįkainiojamas, nes kaip supratote vaizduojamos galerijos, kuriose kuriamos suknelės. Mes supažindinamos nuo koliakcijos atsiradimo, pasiuvimo, pristatymo iki pateikimo klientėms.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „velvet serie“
Tai vienintelis serialas, kuris reikalavo tiek daug mano ašarų. Serialas – drama, tad nenuostabu, kad joje bus daugybė skaudžių vietų, bet kad tiek... Patikėkit manimi, aš taip susigyvenau su serialu, kad kiekviena pagrindinės veikėjos Anos nesėkmė tapo mano nesėkme. Tai ne tokia meilės istorija, kurioje viskas baigiasi gerai, NE. Mes tikimės laimingos pabaigos, bet gauname tik dar daugiau ašarų ir minčių „kodėl ir vėl?“. Tad jeigu esate silpnų nervų gal geriau šio serialo nežiūrėkite :D, nors aš visiškai nesigailiu ir su nekantrumu laukiu jau paskutiniojo 4-ojo sezono, kuris tikiuosi pabaigs mano kančias.

Pati meilės istorija tarp Anos ir Alberto yra visiškai kitokia ir neįprasta. Čia nerasite šiuolaikinės meilės klišių, viskas yra paremta tam tikra visuomenės tvarka, nuostatomis ir išgyvenimo suptilybėmis. Taigi tai serialą padaro dar tikroviškesnį ir įdomesnį. Taip pat seriale didelį vaidmenį užima ir draugai, darbuotojai, jų santykiai ir, žinoma, pačių galerijų išlaikymas. Įvairūs dizaineriai, kolekcijos, intrigos – tai kasdieninis galerijų gyvenimas. Jeigu norite pasinerti į tikrą meilės, jausmų ir mados pasaulį rekomenduoju serialą „VELVET“. 

2 Komentarai

  1. Ech mano Velvet... Myliu šį serialą. Tai serialas iš nedaugelio, kurį galėčiau žiūreti ir žiūrėti, bet niekada neatsibostų. Labai patinka tas laikotarpis, stilius ir muzika. Niekada negalvojau, jog pamėgsiu serialą apie senuosius laikus, bet šis pakeitė mano nuomonę. Tikrai verta pažiūrėti :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Aš irgi garantuoju 100 % garantija , kad šis serialas turėtų patikti ir kitoms merginoms , moterims... Nesvarbu koks amžius.. Tai vienintelis serialas , kai aš žiūriu kartu su mama , laukiam nesuliaukiam 4 sezono.. Šis serialas nėra persunkintas ašaromis , kur pilna meksikečių , indų melodramoje.. Čia yra sočiai dramos , yra ir vietų , kur galima pasijuokti :). Jei jums patinka romantika , drama , tai šis serialas kaip tik jums ! Susipažinsit su 7 amžiaus Madride esančia mada , pamatysit iš arčiau , kaip siunami rūbai , kaip maždaug vyksta mados galerijoje . Nepasigailėsit !!! <3

    AtsakytiPanaikinti