Keisčiausios pasaulio profesijos

Šiame dideliame pasaulyje galima išvysti labai daug ko neregėto, negirdėto ar keisto. O tokių dalykų yra daug ir įvairių. Bet ar kada pagalvojai, kokios yra keisčiausios profesijos, bandei jas įsivaizduoti? Būtent apie tai noriu su tavimi pasidalinti.

LOVŲ ŠILDYTOJAS
home, bedroom, and room image
Nežinau kaip tu, bet aš, kai išgirdau šios profesijos pavadinimą, pagalvojau ,,tikriausiai vėl koks kiniečių atradimas, sensacija." Tačiau smarkiai klydau. Šis pavadinimas - darbo, kuriame žmonės atsigula į lovą su specialiais kostiumais ir ją šildo viešbučio klientams.
 Po 2010 - ais metais atlikto tyrimo Londone, įrodyta, jog dauguma žmonių po šios paslaugos liko patenkinti ir mielai atsigultų į šiltą lovą. Ar tu taip pat išbandytum tai?

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „clean icon“PAGALBININKAS PO PAGIRIŲ

Amerikoje, Marcas Simonsas dirbdamas paprastu valytoju sugalvojo idėją kaip padėti žmonėms ir tuo pačiu užsidirbti daugiau pinigų. Jo idėja buvo tokia: sutvarkyti namus po vakarėlio ir pagaminti pusryčius, jei sveikata tą rytą to daryti neleidžia. Viso šio malonumo kaina - 20 dolerių už vieną kambarį. Įsivaizduok. Šėlsti visą naktį, ankstų rytą be jokio vargo, o namai atrodo lyg karo nunešti. Tuomet atvyksta žmogus, sumoki jam 20 dolerių ir švara tokia, lyg jokio vakarėlio nebūta. Ar gi nešaunu?

DABARTINIAI STEBUKLADARIAI?

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „dreams“Štai taip drąsiai save vadina žmonės, pildantys kitų svajones. Skamba turbūt neįtikėtinai. Tačiau yra nemenka problema: ši didžiulė paslauga kainuoja minimum 150 tūkstančių dolerių. Sumokėję šią sumą Čikagos ofisui, tam tikriems darbuotojams, jūsų svajonės bus paverstos realybe net ir jei atrodo, jog tai neįmanoma.

animal, cow, and cute imageKARVIŲ PEDIKIŪRININKAS IR SMEGENŲ IŠEMĖJAS

Ši profesija daugiausiai paplitusi Europos elitinėse karvių fermose. Dėl problemų su kojomis blogėja karvių sveikata, dauginimasis. Todėl pedikiūrininkai atsakingi už kanopų būseną, formą. O smegenų išėmėjų pareiga dirbti skerdykloje ir prižiūrėti, jog užmuštų karvių smegenys būtų nepriekaištingai išimtos iš kaukolės ir galėtų jas pateikti restoranuose.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „wc ženklas“TUALETŲ GIDAI

Kad ir kaip skambėtų nepatraukliai, tačiau ši profesija labai pasiteisino didelėse šalyse kaip Kinija. Raudonu raiščiu ant rankos, šie profesijos žmonės išsiskiria iš kitų ir taip aplinkiniai supranta, jog čia tie žmonės, kurie pasako kelią iki artimiausio tualeto. Taip, tu puikiai supratai. Šie žmonės parodo artimiausią kelią iki tualeto, o paslauga kainuoja 3 JAV centus. Atrodo gal ir juokingai, tačiau pripažinkime, kad dideliuose miestuose tikrai visai praverčianti paslauga.

VANDENS KALNELIŲ TESTUOTOJAS

Tommy Lynchui, iš Britanijos, dirbančiam kelionių agentūroje ,,First choise" tenka tikriausiai vienos iš smagiausių pareigų. Ogi jis važinėja po įvairius vandens parkus ir išbando vandens pramogų parko kalnelius tam, jog šio parko lankytojus džiugintų siūlomi malonumai.
Savo darbą vaikinas apibūdina kaip patį geriausią. Visai lengvai galima patikėti, kai tavo visas darbas - nusileidinėti atrakcionais.

O kokią profesiją iš šių visų pasirinktum tu? 8 Komentarai

 1. Visai kitas reikalas - šis straipsnis. Labai patiko! IR, O DIEVE, KOMENTUOK, GI KAIKURIE ŽMONĖS ČIA STENGIASI¡¡¡ Taigi, pagarba, tau Aurelija, už šį straipsnį.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonime, būtų smagu, jog parašytum tuos labai malonius žodžius be varnelės. :) Dėkoju tau, sukėlei šypseną!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Vandens Kalnelių Testuotojas labai traukia mane ši profesija

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kada naujas straipsnis??

  AtsakytiPanaikinti
 5. TAI GAL MALONETUM TEN TETULES UZ EKRANNO NAUJA STRAIPSNI SUREGZT???

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tai nesuprantu ar jus kelsit straipsnius ar ne?Tai arba keliat arba pranešat kad nebekelsit ir puslapis uždaromas.O dabar paliekat nežinioje.

  AtsakytiPanaikinti