TD mėnesio programėlė

Atėjus dar vienam pavasario mėnesiui, skubu su tavimi pasidalinti dar viena programėle iš google ,,Play" parduotuvės, kurią gali rasti savo išmaniajame telefone.

DIY Ideas

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „DIY ideas app“

Viena programėlė, tačiau tūkstančiai įvairių minčių, ką gali pasidaryti pati. Didžiausias pliusas yra tas, jog visi paveiksliukai su idėjomis suskirstyti į 8 - ias kategorijas. Tad noriu papasakoti, ką gali rasti tose kategorijose ir kodėl verta.
 • Arts & Crafts paveiksliukuose pateikti darbeliai labai tinka papuošti kambario sienas ar stalą, komodą. Siūloma nuo įvairiausių statulėlių, vazelių, girliandų iki paveikslų, indelių ar visai mergaitiškų dalykų.
 • Lifehacks. Na, jau vien iš pavadinimo galima suprasti, kad kategorija skirta gyvenimo palengvinimui. Ir kalbu ne vien apie buitį, bet ir apie įvairias grožio smulkmenas, kurios tikrai palengvės. 
 • Home decor pasitinka su spalvotomis interjero dekoracijomis. Paprasta, žavu, miela, jauku ir visai nesudėtinga atlikti.
 • Food - tai begalė idėjų su maisto idėjomis. Tačiau tai daugiausiai užkandžiai ar smagūs paveiksliukai iš maisto produktų, į kuriuos labiau norisi pažiūrėti nei jais pasinaudoti virtuvėje.
 • Fashion pasitinka su patarimais, kaip visai paprastus džinsus paversti patraukliais šortais arba kaip pasigaminti aksesuarus, ar kitaip panaudoti drabužius, kuriuos ketini išmesti.
 • Gardening. Juokaujant galėčiau pasakyti ,,viskas sodui", nes galima rasti, kaip paprastai papuoštį sodą ar ką naudingo jame padaryti, kad atrodytų visai kaip iš žurnalo. 
 • Beauty & health, o tai kaip sakoma mergaitėms. Nes jos čia gali rasti ir patarimų makiažui, plaukams, nagų dailei ar kaip prižiūrėti kai kurias priemones. 
 • Others. O čia pateikti DIY, kurie nelabai susiję su praeitais skyriais, tačiau dekoracijos ir kitokie pagražinimai, mano manymu, patys originaliausi ir tikrai verti dėmesio.
Programa gal ir nėra ypatinga, tačiau smagu viską apžiūrėti. Aišku, yra tokių DIY, kurie matyti ir jau nebenustebins. Bet turint laiko ir pasisemti vienokių ar kitokių minčių tikrai verta ir naudinga.

Kviečiu išbandyti DIY Ideas ir nuomone pasidalinti komentaruose!


2 Komentarai

 1. Bent man šita programa labai patiko.Kažkas naujo :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Būtų įdomu pamatyt idėjų pavyzdžių straipsnyje, jei pati išbandytum programėlę ir parodytum jos naudą, o ne sausai aprašytum. ;)

  AtsakytiPanaikinti