Mano vasaros tikslai. TOP 10


 Dabar visi tik ir kalba apie tai, kaip turiningai, naudingai ir linksmai praleisti vasarą. Man tai padaryti padeda planas. Na, ne didelė tiksli dienotvarkė, o labiau abstraktus sąrašėlis su dalykais, kuriuos nuveikusi šią vasarą tikrai būčiau patenkinta atostogomis. Taigi dalinuosi juo su jumis ir laukiu jūsų tikslų komentaruose...

1. Pagerinti anglų kalbos žinias
. Šiais laikais kuo toliau, tuo labiau reikalinga mokėti kalbas. O ypač anglų kalbą, be kurios  darosi vis sunkiau išsiversti. Yra daug įvairių sistemų, bet aš netyčia atradau įdomias, aiškias ir naudingas pamokėles youtub'ėje ( adresas:  https://www.youtube.com/user/EnglishLessons4U). Jie yra keliami jau keletą metų, todėl susikaupė nemaža kolekcija. Taigi mano tikslas yra per vasarą peržiūrėti juos visus ir, žinoma, įsisavinti žinias.

2. Perskaityti 3 angliškas ir 10 lietuviškų knygų. Taigi ketinu per mėnesį perskaityti vieną anglišką ir 3-4 lietuviškas knygas. Ir tikslą jau vykdau: pradėjau skaityti knygas ,,Ugnis'' ir ,,Mėnulio kronikos. Sindė'' bei anglišką saulėlydžio versiją. Keep going!

3. Aplankyti Rygą. Šią užduotį išsikėliau todėl, kad per Velykų atostogas su geriausia drauge, galima sakyti, jau buvom besikraunančios kuprines. Tačiau pabijojom ir atsisakėm keliones. Bet pasižadėjom, kad vasarą tikrai išdrįsim ir įgyvendinsim tikslą.

4. Pradėti rašyti ir, svarbiausia, užbaigti nors porą istorijų Wattpad'e. Keletą kartų buvau pradėjusi, bet niekaip nesurasdavau laiko ir noro užbaigti. Vasarą tikiusi tai padaryti.

5. Išsiųsti nors po du atvirukus per mėnesį su postcrossing'u. Šiuo projektu taip pat buvau susidomėjusi, net turiu keturis atvirukus, kuriuos labai branginu, ir prisiminus, koks džiaugsmas aplankė, kai gavau pirmąjį, iš Niujorko, bėgau nuo pašto dėžutės tekina ir iš laimės šokinėjau dar valandą, noriu vėl patirti šį jausmą, bei prisidėti prie popierinių laiškų išsaugojimo, todėl įtraukiau šį siekį į sąrašą.

6. Sportuoti. Dar neapsisprendžiau kaip, bet mintyse iškyla vaizdiniai, kaip einu bėgioti šeštą ryto, darau mankštą žalioje pievelėje, dviračiu išmaišau visas apylinkes ir užsiminėju joga priešais raustantį dangų. O rugsėjį bendraklasiai negali atsigėrėti mano figūra. Na svajonės tikiuosi neliks tiks svajonėmis...

7. Pažiūrėti taip seniai trokštamus pamatyti filmus. Tokių turiu nemažai. Per mokslo metus dažnai nerasdavau laiko atsijungti nuo pasaulio dviejoms valandoms, todėl vasarą leisiu sau pasimėgauti romantinėmis dramomis ir psichologiniais trileriais...

8. Dalyvauti renginiuose. Mano svajonių sąraše yra ir konertų, ir miestų švenčių, ir Lietuvos krepšinio rinktinės kontrolinių rungtynių, ir parodų, festivalių... Pasiryžau netingėti, nemėtyti pinigų ledams, kurie taip pat gadintų mano tikslą numeris ,,6'' ir kuo daugiau pamatyti šią vasarą.

9. Užsiauginti apelsinų medį. Keistas tikslas, bet kai ,,ant juoko'' įkišau apelsino kauliuką į vazoną su kita gėle ir ten išdygo mažas, sodrios žalios spalvos daigelis, patikėjau, kad tai įmanoma ir tikrai norėčiau tai padaryti, nes nusipirkti gėlę ir ją kartais palaistyti yra viena, o nuo pat sėklytės auginti augalą, kuris pavirsta draugu, visai kas kitą.

10. Išmokti gaminti naujus patiekalus. Mėgstu gaminti desertus, egzotinių šalių patiekalus, bet nerasdavau tam laiko, todėl tikiuosi nors kas savaitę iškepti pyragą, pagaminti ledų ar naminį jogurtą.

Štai mano  šios vasaros svarbiausi tikslai, nors dar yra  ir keletas mažesnių, tokių, kaip nusipirkti tuos džinsus, apie kuriuos svaoju jau nuo kovo, stebėti žvaigždes, nupiešti natiurmortą ir t.t., bet tikiuosi juos visus įgyvendinti ir paversti šią vasarą nepamirštama, todėl laikau špygas už tavo ir savo šios vasaros siekius!!!

3 Komentarai

 1. Labai patiko straipsnis! Pasisėmiau idėjų, šaunu :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Hola! Mano dėmėsį patraukė tavo parašyta eilutė apie WattPad. Gal galėtum pasakyti savo nickname? Pafollowinčiau ir paskaityčiau istorijas!Adios!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labas. Aš taip pat rašau Wattpad'e, todėl norėčiau ir aš sužinoti tavo nickname.

   Panaikinti