Astralinės kelionės - kai siela palieka kūną

Ar norėtum palikti savo kūną, jį stebėti iš šalies ir keliauti net į kosmosą? Tai įmanoma astralinės projekcijos arba kitaip astralinės kelionės metu.


Visų pirma, kas yra astralinė kelionė? Tai sielos išėjimas iš kūno sapno metu. O ką reikia daryti, kad tai patirtum?Žmonės, praktikuojantys astralines keliones, pataria:
 1. Prieš kelionę nevalgyti, negerti, nes virškinant sunaudojama daug energijos ir kelionės metu galite tiesiog užmigti.
 2. Nekeliauti širdies problemų turintiems asmenims - sielai paliekant kūną vyksta staigūs spaudimo pokyčiai.
 3. Pasirūpinti, kad niekas jūsų netrukdytų.
 4. Apsirengti patogiais, judesių nevaržančiais rūbais.
 5. Patogiai atsigulti, atsipalaiduoti - medituoti ir atsidurti tarpinėje būsenoje tarp sapno ir realybės.
Atsipalaiduoti nėra taip lengva kaip atrodo -  ne visiems iš pirmo karto pavyksta. Svarbiausia, giliai kvėpuoti ir kad minčių nevaldytų jokia emocija. Įsivaizduok, kad tavo kūnas tik dėžė, miegmaišis ir t.t, kad siela supasi kūne vis greičiau ir greičiau, kol staiga pamatai šviesą. 

Kokie požymiai, kad keliauji? Tai virpesiai - per kūną praeina tarsi elektros srovė. Garso haliucinacijos - girdimi balsai, muzika, ūžesys. Lengvumo jausmas -lyg vėjas pakeltų tave kaip plunksną. Labai svarbu neišsigąsti - tada grįžtama atgal į kūną, širdis plaka kaip pamišus, aplink jaučiama vien tik baimė - organizmas ir psichika gali patirti šoką. Patyrus požymius reikia giliai ir dažnai kvėpuoti, kol kūnas paliekamas. O tada sveika atvykusi į kitą pasaulį, į pasaulį iš šalies! Jei nepavyko iš pirmo karto, nenusimink ir mėgink dar kartą ir dar kartą, kol galiausiai pavyks.

Ką galima daryti astralinės kelionės metu? Eiti kiaurai sienas, kyboti ore, teleportuotis minčių pagalba, skrajoti virš miestų, pamatyti mėnulį iš arti ir daugybė kitų dalykų! Ir tai tik tavo minčių pagalba - ar nenuostabu?! Keliautojas pasakojo: „Aš kybojau palubėje ir žiūrėjau žemyn į miegantį save. Buvo keistai ramu, mano galvos nespaudė jokios mintys, buvau kupinas energijos. Aš sklandžiau palubėje ir taip pradėjau  savo pirmąją astralinę kelionę. Įsidrąsinęs pabandžiau paskraidyti ir man tam neprireikė jokių pastangų, aš galėjau sklęsti tiesiog apie tai pagalvojęs. Priskridau prie sienos ir nedrąsiai perbraukiau ją ranka. Mano nuostabai - ranka perėjo kiaurai!

O kaip parkeliauti atgal į kūną? Tiesiog pagalvok, kad nori grįžti ir lėtai atsigulk. Tik jokių staigių judesių! Atsimerk ir kurį laiką ramiai pagulėk.

Kokia neigiama pusė? Tikima, kad astralinių kelionių metu netenkama energijos, galimas apsėdimas, negalėjimas grįžti į kūną ar net mirtis, bet kaip tokių kelionių praktikantė Inga sako: „Galėčiau pasakyti tik tiek - bijai vilko, neik į mišką.“ Kaip ten bebūtų nei viena iš teorijų nėra patvirtinta, todėl negalima sakyti, kad būtinai taip atsitiks, ar kad tai tiesa.

Patyrę sako, kad tokios kelionės kažkas tobulo, jų metu supranti, kad kūnas ne tik kaulai ir mėsa, mirtis nėra viskas - po jos laukia kitas pasaulis, kad taip keliauti tampa priklausomybe ir džiaugiasi atradę jas, kad tai pakeitė gyvenimą visam laikui. Daugelis kelionių meistrų save interpretuoja taip: „Mano kūnas yra kaip degtukų dėžutė, o mano siela kaip degtukas, jei aš ištrūksiu iš degtukų dėžutės - aš pamatysiu visą pasaulį už savo dėžutės ribų“.
O ar jūs tikite tuo? Gal esate mėginusios taip pakeliauti? Kokie pojūčiai?
 Pasidalinkite!
5 Komentarai

 1. Jūs jau visai pablūdote? Kodėl rašote apie tokias keliones, kurios ištikrųjų gali baigtis mirtimi? TD jau visai nusivažiavo.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Iš didelio rašto, išeinama iš krašto

  AtsakytiPanaikinti
 3. Straipsnį išvis derėtų ištrinti, nes jis tiesiog neturėtų būti paauglių tinklaraštyje. Tokie dalykai yra perdaug rimti didelei daliai žmonių. Tuo labiau, kai iš straipsnio matosi, jog autorė pati nelabai daug žino apie šiuos dalykus.Neduok dieve koks vaikas prisiskaitęs bandys keliauti ir atsitiktų nelaimė. Tada autorė iš dalies turėtų prisiimti atsakomybę. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. O man taip buna be jokiu pastangu...deja,nelabai patinka.....

  AtsakytiPanaikinti