Geriausi visų laikų filmai

Kino filmai. Tai vienas mano mėgstamiausių pomėgių. Esu peržiūrėjus jų begalę... Todėl kaip ir daugelis turiu geriausių filmų sąrašą, kurį bent kartą per metus peržiūriu per naują. Jame yra įvairių laikotarpių filmų. Taigi keliais iš jų noriu pasidalinti su Jumis bei mielai peržiūrėčiau ir Jūsų pasiūlytus mėgstamiausius filmus...
 
❤„Pabėgimas iš Šoušenko“  (The Shawshank Redemption)

Režisierius: Frank Darabont
Žanras: Dramos, Kriminaliniai
IMBD: 9.3

          Tai 1994 metų filmas. Jame vaidina ir vienas mano mėgstamiausių aktorių Morgan Freeman. Visas veiksmas vyksta kalėjime, kur jaunas bankininkas Endis, apkaltinas dviejų žmonių nužudymu, susipažįsta su Redu. Galiausiai jie tampa draugais ir kartu viliasi kada nors ištrūkti iš kalėjimo bei pradėti naują gyvenimą. 


„Mums reikia pasikalbėti apie Keviną“ (We need to talk about Kevin)

Režisierius: Lynne Ramsey
Žanras: Dramos, Trileriai

IMBD: 7,5

            Šis 2014 metų filmas su Tilda Swinton yra kur kas rimtesnis ir sunkesnis. Bet jį peržiūrėjus visą naktį buvo sunku užmigti – gerąja prasme. Jame pasakojama apie problematišką vaiką, jo santykius su motina. Tai pats mėgstamiausias mano filmas iš visų!
 

   „Žalioji mylia“ (The Green Mile)

Režisierius:  Frank Darabont
Žanras: Dramos, Fantastiniai, Mistiniai
IMBD: 8,5
 
             1998 metų filmas pasakoja nuostabią istoriją apie kalėjimo apsaugos vadą bei kalinį su antgamtiškomis galiomis. Nesuklysiu sakydama, kad šį filmą peržiūrėjau mažiausiai 4 kartus ir kiekvieną kartą buvau sužavėta vis labiau
      


 
      ❤   "Kuždesių sala“ (Shutter Island)

Režisierius:  Martin Scorsese
Žanras: Dramos, Trileriai, Mistiniai
IMBD: 8,1
  
             Leonardo DiCaprio yra pats mėgstamiausias mano aktorius. Tai tik vienas jo man įdomių filmų. „Nerimo dienos“, „Ištrūkęs Džango“, „Titanikas“, „Volstryto vilkas“ – jie yra visi mano sąraše. O „Kuždesių sala“ yra apie du pareigūnus, kurie atvyko tirti mistiško Reičelės Solando dingimo, netrukus pasijus izoliuoti saloje, kurią nuo žemyno visiškai atskirs didžiausia per tris dešimtmečius audra.

 Su meile, Monika

 

10 Komentarai

 1. Esu žiūrėjusi ,,Žalioji mylia". Mano mėgstamiausių filmų sąraše yra tokie filmai kaip: ,,Greiti ir įsiutę" visos dalys, ,,Devirgentė" ir visos dalys, ,,Bado žaidynės" visos dalys, ,,Bėgantis labirintu" visos dalys, ,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos", ,,Transformeriai", ,,Gladiatorius", ,,Troja", ,,Ponas ir ponia Smitai", ,,Brangusis Džonai", ,,Pompėja", visa ,,Saulėlydžio saga", ,,Transporteris" visos dalys, ,,Nesunaikinami" visos dalys, ,,Haris Poteris" visos dalys, ,,Kapų plėšikė Lara Kroft" visos dalys, ,,Karalius Tutanchamonas", ,,Žiedų valdovas" visos dalys, ,,Hobitas" visos dalys, ,,Iksmenai" visos dalys ir kt.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū už pasiūlymus, būtinai pažiūrėsiu ♥

  AtsakytiPanaikinti
 3. AŠ MANAU JAU OFICIALIAI GALIMA SKELBTI, KAD TD ŽLUGO. Straipsnių nėra jau 19 dienų!!! Tai yra didžiausias apsurdas. Man dėl to labai gaila.

  AtsakytiPanaikinti
 4. pritariu, parasykiteeeeeee.
  anksciau rasydavote retai, ir kai parasydavote, nebudavo idomu skaityti, nepaisant to dabar isviso neberasoteeeee

  AtsakytiPanaikinti
 5. lebai laukiam naujo straipsnio. juk nėra taip sunku kažką sukurti, ką? rašykit vasariškus diy (arba galit jau pradėt back to school įrašus), apie paranormalius dalykus, serialus (skam, skins, supernatural). rašykit apie elektroninių knygų pliusus ir minusus, socialinius tinklus. psichologinius straipsnius. naujausias madas, patarimus, kaip derinti rūbus - tiesiog bet ką, kas jums patinka. labai laukiam, kol atgis portalas ♥

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nereikia nieko tikėtis, nes viena mergina prieš porą mėnesių pasiūlė gal 30 temų, bet visos pasirodė nuvalkiotos. Beje viena iš administratorių ar rašytojų buvo pakomentavusijig TD žlugo ir greitu metu puslapis bus uždarytas, nes nėra rašytojų, tačiau šį komentarą pašalino. Tai kaip suprast gal jau galėtumėte paaiškinti išsamiau susidariusią situaciją. Būčiau labai dėkinga.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Sveikos, skaitytojos, matau, kad labai daug domisi, kas vyksta, tai norėčiau šiame komentare viską paaiškinti. Jau pastebėjote, kad kurį laiką nėra straipsnių. Kaip jums trūksta straipsnių, taip mums trūksta ir rašytojų. Ilgai svarstėme, ką daryti: ar vis dar bandyti jų ieškoti, ar palikti viskam apmirti, ar portalą tiesiog uždaryti. Pastarasis variantas vienu metu buvo pasirodęs tinkamiausias, todėl Vilija ir parašė į komentarus, kad tikriausiai teks su TD atsisveikinti. Tačiau nusprendėme, kad labai gaila paleisti viską, dėl ko dirbo tiek daug talentingų merginų ir norime vėl atsistoti ant kojų. Tam labai labai reikia jūsų pagalbos. Jei žinote merginų, kurios mėgsta rašyti - prašome, pasiūlykite joms išbandyti savo jėgas čia. Jei pačios jaučiate, kad sugebate tai daryti - nesvarstykite, ar verta, o susisiekite su mumis, juk nieko neprarasite. Taip pat nepamirškite, kad jūsų komentarai ir reakcijos yra mūsų varikliukas, be kurio sunku dirbti. Mes pažadame pasistengti būti aktyvios ir jus džiuginti, tad labai tikiuosi, kad ir jūs pažadėsite tą patį :)

  AtsakytiPanaikinti