2017 m. liepos 12 d., trečiadienis

Geriausi visų laikų filmai
Geriausi visų laikų filmai!
                       
                       Kino filmai. Tai vienas mano mėgstamiausių pomėgių. Esu peržiūrėjus jų begalę... Todėl kaip ir daugelis turiu geriausių filmų sąrašą, kurį bent kartą per metus peržiūriu per naują. Jame yra įvairių laikotarpių filmų. Taigi keliais iš jų noriu pasidalinti su Jumis bei mielai peržiūrėčiau ir Jūsų pasiūlytus mėgstamiausius filmus...
 
❤„Pabėgimas iš Šoušenko“  (The Shawshank Redemption)

Režisierius: Frank Darabont
Žanras: Dramos, Kriminaliniai
IMBD: 9.3

          Tai 1994 metų filmas. Jame vaidina ir vienas mano mėgstamiausių aktorių Morgan Freeman. Visas veiksmas vyksta kalėjime, kur jaunas bankininkas Endis, apkaltinas dviejų žmonių nužudymu, susipažįsta su Redu. Galiausiai jie tampa draugais ir kartu viliasi kada nors ištrūkti iš kalėjimo bei pradėti naują gyvenimą. 


„Mums reikia pasikalbėti apie Keviną“ (We need to talk about Kevin)

Režisierius: Lynne Ramsey
Žanras: Dramos, Trileriai

IMBD: 7,5

            Šis 2014 metų filmas su Tilda Swinton yra kur kas rimtesnis ir sunkesnis. Bet jį peržiūrėjus visą naktį buvo sunku užmigti – gerąja prasme. Jame pasakojama apie problematišką vaiką, jo santykius su motina. Tai pats mėgstamiausias mano filmas iš visų!
 

   „Žalioji mylia“ (The Green Mile)

Režisierius:  Frank Darabont
Žanras: Dramos, Fantastiniai, Mistiniai
IMBD: 8,5
 
             1998 metų filmas pasakoja nuostabią istoriją apie kalėjimo apsaugos vadą bei kalinį su antgamtiškomis galiomis. Nesuklysiu sakydama, kad šį filmą peržiūrėjau mažiausiai 4 kartus ir kiekvieną kartą buvau sužavėta vis labiau
      


 
      ❤   "Kuždesių sala“ (Shutter Island)

Režisierius:  Martin Scorsese
Žanras: Dramos, Trileriai, Mistiniai
IMBD: 8,1
  
             Leonardo DiCaprio yra pats mėgstamiausias mano aktorius. Tai tik vienas jo man įdomių filmų. „Nerimo dienos“, „Ištrūkęs Džango“, „Titanikas“, „Volstryto vilkas“ – jie yra visi mano sąraše. O „Kuždesių sala“ yra apie du pareigūnus, kurie atvyko tirti mistiško Reičelės Solando dingimo, netrukus pasijus izoliuoti saloje, kurią nuo žemyno visiškai atskirs didžiausia per tris dešimtmečius audra.

 Su meile, Monika

 

1 komentaras:

Anonimiškas rašė...

Esu žiūrėjusi ,,Žalioji mylia". Mano mėgstamiausių filmų sąraše yra tokie filmai kaip: ,,Greiti ir įsiutę" visos dalys, ,,Devirgentė" ir visos dalys, ,,Bado žaidynės" visos dalys, ,,Bėgantis labirintu" visos dalys, ,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos", ,,Transformeriai", ,,Gladiatorius", ,,Troja", ,,Ponas ir ponia Smitai", ,,Brangusis Džonai", ,,Pompėja", visa ,,Saulėlydžio saga", ,,Transporteris" visos dalys, ,,Nesunaikinami" visos dalys, ,,Haris Poteris" visos dalys, ,,Kapų plėšikė Lara Kroft" visos dalys, ,,Karalius Tutanchamonas", ,,Žiedų valdovas" visos dalys, ,,Hobitas" visos dalys, ,,Iksmenai" visos dalys ir kt.