ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Tobulas Instagram'as

"Instagram" - tai programa išmaniajame telefone, kuri jums leidžia dalintis nuotraukomis, komentuoti ar bendrauti privačiose žinutėse. Visi pripratę naudoti Instagram'ą tam, kad talpinti nuotraukas, kuriose yra maistas ar selfius (selfie - autoportreto nuotraukos pavadinimas). Ar kartais nesinori visko paįvairinti? Siūlau pradėti savo Instagram'o feed'ą, kitaip sakant talpinti gražiasnias, profesionalesnes fotografijas. Kaip tai padaryti?


FOTOGRAFUOK ŠVIESOJE
Fotografuojant kai šviečia saulė nuotraukas padarys geresnės kokybės, šviesias. Šviesa padės išryškinti detales. 
Tamsios nuotraukos dažniausiai yra blankios bei yra sunku kažką įžiūrėti.

REDAGUOK
Nuotraukų koregavimas gali nuotraukas paversti lyg būtų fotografuotos profesionalo.
Šviesumas - vienas svarbiausių punktų nuotraukų koregavime, stenkitės jį naudoti, bet ne persistenkite. Viskas gerai, ko nėra per daug.
Kontrastas - spalvos pasidaro aiškiau matomos, ryškesnės. 
Šiluma - fotografuojant viduje, nuotraukos kartais tampa geltonos. Mažinant šilumą suteikiate truputį baltesnio atspalvio nuotraukai, kitaip sakant šalčio.
Saturation (lietuviškai nėra tikslaus vertimo) - tai padeda paryškinti spalvas, kad jos būtų dar geriau matomos.
Šešėliai ir šviesos - šešėliai padeda išryškinti objektų kontūrus.
Aštriau - aštrinkite nuotraukas kai jose yra daug mažų detalių.

Geriausia programa nuotraukų redagavimui telefone yra VSCO Cam.

ŽIŪRĖK Į SAVO INSTAGRAM'Ą LYG Į DIDELĘ NUOTRAUKĄ
Kai keliate nuotraukas žiūrėkite, jog jos derėtų tarpusavyje.Nuotraukų efektų, redagavimų pavyzdžių galite rasti čia.
DALINTIS:

2 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Labai įdomus ir naudingas straipsnis. Linkiu, kad ir kiti visuomet tokie būtų. Tai tema, kuri yra aktuoli, naudinga ir tikrai neišsemta bei neaprašyta. Puiku!

Arūnė Adomaitytė rašė...

Džiugu, jog patiko! Ačiū!

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google