ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Vampyrų dienoraščių įpėdinis: Riverdeilas

Jeigu neatidaro, spausk čia!
Kai populiariausias jaunimo serialas skaičiuoja paskutines akimirkas, spėliojama, kas dabar užims jo vietą. Vienas iš didžiausių pretendentų yra Riverdeilas. 


Sausį startavęs mistinis serialas Riverdeilas sparčiai populiarėja. Jau serialo pradžia kaip reikiant įtraukia: nužudomas įtakingos giminės sūnus Džeisonas Blosomas. Jo sesė dvynė Šerilė -žino daugiau, negu pasako. Šios bylos imasi paprastas vaikinas Arčis ir jo draugai Betė, Veronika ir Džegedas. Paaugliai ieškodami atsakymų, atranda daugiau paslapčių, negu norėjo. Jie net užrūstina Pietų gyvates - vietinės mafijos gaują. Įtampa auga su kiekviena nauja serija. 

Jeigu neatidaro, spausk čia!

Ką dar slepia šis mažas miestelis? Be ,,detektyvų'' darbo, siužetas keliauja per jaunuolių ir jų tėvų gyvenimus, savas problemas ir konfliktus, meilę bei draugystę. Kiekviena nauja serija atneša netikėtų paslapčių ir siužeto vingių, kas dar labiau prikausto prie serialo. Visą laiką žudiko pėdsakai taip susimėto, kad imi įtarinėti kone visus, bet paskutinė serija sudrebina, nes atskleidžiama tai, ko niekada net neįtarei. Įvairios detalės ir poelgiai susilieja į visumą. Tačiau paskutinė serija yra  užbaigiama su dar didesniu klaustuku, kas verčia nusigraužti nagus, nes antras sezonas pasirodys tik spalį
Šis serialas mane įtraukė nuo pat pirmos sekundės kai jį pamačiau, nes pirmosios serijos pradžia yra nereali. Įdomi, keista, originali, mistiška, su kabliuku. Iš aprašymo, kurį perskaičiau filmų svetainėje, serialas nesužavėjo. Bet tikrai nesigailiu, kad nusprendžiau pabandyti vieną serija, kas nuvedė prie maratono, kurį kartojau du kartus. Mano serialų sąraše jis tikrai patenka į top trejetuką. Tikrai siūlau pažiūrėti, jeigu norit gerai praleisti vakarą ir rimtai pasukti galvą, bandant atspėti tikruosius nusikaltėlius. Serialo eigoje iš mielo ir jaukaus miestelio, Riverdeilas virsta tikru kunkuliuojančiu katilu, į kurį siūlau pasinerti stačia galvą. Palieku treilerį viršuje, jeigu dar neįtikinau savo aprašymu. Gero žiūrėjimo ir komentuok apačioje kas yra tavasis ,,Riverdeilas''! 

  
DALINTIS:

3 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Nezinau man sis serjalas nepatiko

Agnė rašė...

Jau peržiūrėjau visą pirmą sezoną. Nekantriai laukiu antrojo. Labai patiko. Į šio serijalo žiūrėjimą ir savo drauges įtraukiau.

Eglė Vinskaitė rašė...

Mane taip pat įtraukė draugė, o aš dar ir sesę prikabinau :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google