Vampyrų dienoraščių įpėdinis: Riverdeilas

Jeigu neatidaro, spausk čia!
Kai populiariausias jaunimo serialas skaičiuoja paskutines akimirkas, spėliojama, kas dabar užims jo vietą. Vienas iš didžiausių pretendentų yra Riverdeilas. 


Sausį startavęs mistinis serialas Riverdeilas sparčiai populiarėja. Jau serialo pradžia kaip reikiant įtraukia: nužudomas įtakingos giminės sūnus Džeisonas Blosomas. Jo sesė dvynė Šerilė -žino daugiau, negu pasako. Šios bylos imasi paprastas vaikinas Arčis ir jo draugai Betė, Veronika ir Džegedas. Paaugliai ieškodami atsakymų, atranda daugiau paslapčių, negu norėjo. Jie net užrūstina Pietų gyvates - vietinės mafijos gaują. Įtampa auga su kiekviena nauja serija. 

Jeigu neatidaro, spausk čia!

Ką dar slepia šis mažas miestelis? Be ,,detektyvų'' darbo, siužetas keliauja per jaunuolių ir jų tėvų gyvenimus, savas problemas ir konfliktus, meilę bei draugystę. Kiekviena nauja serija atneša netikėtų paslapčių ir siužeto vingių, kas dar labiau prikausto prie serialo. Visą laiką žudiko pėdsakai taip susimėto, kad imi įtarinėti kone visus, bet paskutinė serija sudrebina, nes atskleidžiama tai, ko niekada net neįtarei. Įvairios detalės ir poelgiai susilieja į visumą. Tačiau paskutinė serija yra  užbaigiama su dar didesniu klaustuku, kas verčia nusigraužti nagus, nes antras sezonas pasirodys tik spalį
Šis serialas mane įtraukė nuo pat pirmos sekundės kai jį pamačiau, nes pirmosios serijos pradžia yra nereali. Įdomi, keista, originali, mistiška, su kabliuku. Iš aprašymo, kurį perskaičiau filmų svetainėje, serialas nesužavėjo. Bet tikrai nesigailiu, kad nusprendžiau pabandyti vieną serija, kas nuvedė prie maratono, kurį kartojau du kartus. Mano serialų sąraše jis tikrai patenka į top trejetuką. Tikrai siūlau pažiūrėti, jeigu norit gerai praleisti vakarą ir rimtai pasukti galvą, bandant atspėti tikruosius nusikaltėlius. Serialo eigoje iš mielo ir jaukaus miestelio, Riverdeilas virsta tikru kunkuliuojančiu katilu, į kurį siūlau pasinerti stačia galvą. Palieku treilerį viršuje, jeigu dar neįtikinau savo aprašymu. Gero žiūrėjimo ir komentuok apačioje kas yra tavasis ,,Riverdeilas''! 

  

3 Komentarai

  1. Nezinau man sis serjalas nepatiko

    AtsakytiPanaikinti
  2. Jau peržiūrėjau visą pirmą sezoną. Nekantriai laukiu antrojo. Labai patiko. Į šio serijalo žiūrėjimą ir savo drauges įtraukiau.

    AtsakytiPanaikinti
  3. Mane taip pat įtraukė draugė, o aš dar ir sesę prikabinau :)

    AtsakytiPanaikinti