ATGAL Į MOKYKLĄ: KAIP ATRODYTI RUGSĖJO 1


Labas, ištikimosios Teenage dreams portaliuko lankytojos! Labai nudžiugau sužinojusi, kad ši vieta vis dar stengiasi atgyti ir susigrąžinti populiariausio Lietuvos blogo paauglėms vardą.😊 Prie jo atgimimo prisidėjau nauju dizainu, bet dar noriu paskatinti rašytojas gerai rašyti, o skaitytojas skaityti ir komentuoti - todėl nusprendžiau, kad ir aš parašysiu kokį įrašiuką čia! Kai kas mane pažįsta, kai kas skaito pirmą kartą, abejais atvejais - labas. Ką rašyti ilgai galvoti nereikėjo. Dabar prasideda "atgal į mokyklą" bumas, o merginos kaip visada suka galvą "ką rengtis, autis, kaip dažytis, kokias šukuosenas darytis". Mes visada tokios buvom, esam ir būsim, todėl belieka tik viena kitai padėt. Aš padėsiu pasiūlydama Jums savo idėjas, kurias galbūt įgyvendinsite pilnai ar bent pasisemsite įkvėpimo.

Tiesa ta, kad mano kuklia nuomone, rugsėjo pirmoji nėra ta šventė, į kurią einant reikėtų lįst vakarinėn suknelėn iki žemės ir šluoti pirmųjų šalnos išsigandusių rugsėjo lapų ant šaligatvio. Ne, viskas yra daug paprasčiau. Nereikia įmantrių šukuosenų ir dūminio makiažo. Mokykla simbolizuoja mūsų vėjavaikiškumą, laisvę, jaunystę, savo moteriškumo, rafinuotumo ir subrendimo lygio joje rodyti neverta, nes aplinka ne tam skirta. Kaip ir aukštakulniai ne žygiams, kaip ir pliažinės tapkutės ne einant besmegenio į kiemą statyti. Tai šios pastraipos moralas toks, kad apsirengimą ir apskritai visą išvaizdą reikėtų rinktis lengvesne ranka ir per daug nesukant galvos. O aš pasiūlysiu galimybių labai įvairių ir visokio stiliaus atstovėms. Taip taip, tos kurios neturi kitokių spalvų drabužių nei juoda, irgi gali atrodyti kitaip, bet taip pat stulbinančiai. 😀 Tai ką, pradedam.. .

JEI LABIAU LINKSTI PRIE KLASIKOS... 

Gali išmėginti ką nors naujo ir į savo griežtą, klasikinį stilių priimti ir savo nerūpestingumą. Pavyzdžiui, vietoj batelių ar aukštakulnių rinkis kedus, vietoj idealiai išlygintų marškinių - apdirbusią, neįpareigojančią palaidinę. O gal tiesiog pasigriebk kokią žaismingesnę delninę ir leisk aplinkiniams suprasti, kad vis dar esi jauna, nors ir begalo pasitikinti savimi ir spinduliuojanti jėga bei moteriškumu.


Asmeniškai man klasikinis stilius yra labai patrauklus, tas visas minimalizmas, rodos, nieko ypatingo, tačiau sukuria tokį įspūdį, jis toks impresiškas, kad tiesiog neįmanoma nuleist akių. Taigi visos merginos, moterys, kurios tokį stilių sugeba pritaikyt visur ir visada - didelis jums pavydas, jūs nerealios ir visad atrodot nu žiauriai gerai!

JEI ESI TA, KURI NU NEGALI BE SAVO KOŽOS... 

Tai ir nesiskirk su ja, o kas tau draudžia? Ir su odine striuke ar švarkeliu tu gali atrodyti puikiai, stilingai ir pasiruošusi šiek tiek ypatingesnei progai nei paprastai. Tiesa, kartu patarčiau derinti kokią mažą mažą rankinę, kuri suteiks tau "ypatingos progos" įvaizdį.


Pabandyk ir kitus švarko nešiojimo variantus, ne tik tą paprastą ir įprastą. Išmėgink atsiraitoti rankoves ir užsidėti laikrodį ar apyrankę, taip pat (kaip matai vidurinėje nuotraukoje) gali striukytę tiesiog užsimesti ant pečių ir tai taps ne tik labai subtilia detale, bet ir puikia pagalba, jei atvės oras ar užklups pirmas rudeninis lietus.

KODĖL NEIŠMĖGINUS KO NORS ILGESNIO, NEI PAPRASTAI? 

Jei mokslo metai būtų tokio ilgio, kaip sijonas, su kuriuo ateisi į rugsėjo pirmąją, manau, dauguma iš viso ten eitumėt be jų. 😀 Bet yra kaip yra, juokai lieka juokais, o kažką apsirengt tai vistiek reikia. Toms, kurioms norisi kažko naujo, siūlau ilginti sijoną.


Nors panelė vasara ir artėja link pabaigos, sijonų ir suknelių pamiršti nereikia. Tiesiog juos reikia dėvėti kitaip ir kitokius. Ilgesnis sijonas ar suknelė tikrai atkreips dėmesį ir prikaustys žvilgsnį. Tad jei netyčia to sieki, jau žinai ką rengtis. 😉

TOS, KURIOMS DAR GERUOJU NENUPLĖŠI CROPTOPŲ... 

Jūs atsargiai. Žinau, kad mokyklos dress kodai gali būti labai neteisingi ir draudžiantys, rodos, nekaltus drabužius, bet pačios žinot, kaip gyvenimas veikia.  Todėl jei vis dar norit šitoj šventėj vilkėti cropą,  nepersistenkit, pasirinkit laisvesnę, mažiau atidengiančią apačią.


Toms, kurios nemėgsta tokio tipo kelnių, gali tik pasiūlyt kelias alternatyvas - klasikines kelnes arba ilgesnį sijoną. Tam, kad neatrodyt vulgariai, o tik stilingai. Cropas ir trumpas aptemtas sijonėlis kuria apie jus įvaizdį visai ne tokį, kokį norėtumėte, todėl einant į mokyklą visgi to reikėtų išvengti.

Na va, manau, kad pasakiau viską, ką norėjau ir buvau susiplanavusi šiam įrašui. Pabaigai dar du dalykai. Pirmasis - nuoširdus linkėjimas nebijoti eksperimentuoti su savo apranga, nebijoti dėmesio ir žvilgsnių, šiek tiek nors truputį išlįsti iš savo komforto zonos ir pagaliau išdrįsti vilkėti tai, ką iš tiesų nori. Antras dalykas - palieku dar šiek tiek įkvėpimo ir mano atrinktų apsirengimų, kurie puikiai tinka šiai progai.


Ir dar noriu palinkėti smagių, įsimintinų ateinančių mokslo metų! Kaip ką tik baigusi mokyklą galiu pasakyti, kad jūs jos tikrai tikrai pasiilgsit, kad joje nėra taip blogai, kaip atrodo, tad teisingai išnaudokit tuos likusius metus ir jie neprailgs! Be to, neleiskite TD visiškai užmigti amžinu miegu! Sėkmės!

Pasirašo viešnia BLONDINĖ,
manęs daugiau rasite: peroksidine.lt

6 Komentarai

 1. Oho!Tikrai nustebinai,straipsnis puikus.Aprašiai gan daug šiais metais madingų derinių :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pas mane mokykloje yra uniformos...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Dovile, ačiū už puikų ir išsamų straipsnį! Kad ir kaip norėčiau pritaikyti Tavo patarimus, negaliu - uniformos ir viskas. Jokių išimčių. :D Tačiau be jokių problemų pritaikysiu Tavo pasiūlytas idėjas ir paprastomis dienomis. :)

  http://pozityvumoblogas.wordpress.com
  http://grazusblogas.wordpress.com

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nuostabus straipsnis! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Patarimai puikus,tik dėja reikia nešioti uniformas :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. nesu iš tų, kurios ilgai suka galvą, kaip rengtis - susikuriu vieną paprastą, bet pakankamai šventišką derinuką ir ramu :D tačiau tavo pasiūlytas idėjas tikrai pritaikysiu paprastomis dienomis. ačiū!

  AtsakytiPanaikinti