ATGAL Į MOKYKLĄ: Patarimai, kaip išsirinkti užklasinę veiklą naujiems mokslo metams


Artėja mokslo metai, o tėvai sako, kad jau užteks per dienas kirmyti namie ir laikas išsirinkti užklasinę veiklą? Ne bėda, štai keletas patarimų, kaip išsirinkti tau tinkamiausius būrelius.

1. Pomėgiai
Patarimų piramidės apačioje eina TAVO pomėgiai. Užklasinę veiklą rinkis pagal tai, kas tau patinka labiausiai. Jei įsivaizduoji save su mikrofonu rankoje, o tėvai liepia tau eiti į karatė, tu privalai jiems pasipriešinti. Kodėl? Visų pirma todėl, kad jei tau dalykas nepatiks, jis ir nesiseks. Tad geriau pasakyk tėvams, kad nebus iš tavęs karatistės, bet štai dainininkė išeitų visai nebloga, o gal net ir gera.

2. Nauda ateityje
Rinkis tik tuos būrelius, kurie, tavo manymu, bus naudingi ir ateityje. Jei nori tapti dizainere, tačiau tau patinka plaukimas ir nori lankyti treniruotes, pagalvok ar verta. Jei tau taip patinka plaukimas, tai kodėl gi netapus profesionalia plaukike? O jei vis dėl to įsivaizduoji save dizainere, ar verta aukoti metus plaukimui, jei vietoj to galėtum tobulinti piešimo įgudžius, kurie tau pravers karjeroje.

3. Finansai
Taip taip, ir vėl tie pinigai. Tačiau jei nori lankyti brangų būrelį, pavyzdžiui, pramoginius šokius, bet nesieji su tuo savo ateities, tai kam be reikalo švaistyti pinigus. Vis dėl to tavo tėvai dirba ne tam, kad tu švaistytum jų pinigus nereikalingiems būreliams.

4. Galimybės
Jei tau sekasi mokslai, turi į valias laisvo laiko, dažnai kyla įkyrus klausimas ,,ką veikti“, rinkis užklasinę veiklą, kurią turėsi lankyti daugiau nei kartą per savaitę. Tačiau jei yra priešingai, tu didžiąją laiko dalį skiri mokslams, esi užimta, rinkis būrelį, kurį turėsi lankyti kartą ar du per savaitę.


Na, o jei pasirinktame būrelyje nelabai sekasi, o tu nori geresnių rezultatų, tai pamokos kursą pakartok kitą dieną namuose. Po mėnesio tau tikrai seksis geriau.


Pagarbiai, rašytoja Judita

1 Komentarai

  1. Sveikos, aš lankau meno mokyklą. Dailės skyrių. Šiemet jau būsiu diplomantė. Labai tuo džiaugiuosi, bet iškilo klausimas ką reiks veikti po to kai pabaigsiu meno mokyklą. Na aš jau būsiu aštuntokė ir naujo dalyko mokymasis užtruktų 7 metus.O aš tiek laiko iki 12 klasės nebeturiu. Mano miestelis mažas, todėl veiklos yra ne per daugiausiai, bet su jūsų patarimas nusprendžiau ir toliau savo po pamokinę veiklą sieti su menu. Lankysiu dizaino būrelį. Puikus straipsnis ačiū už pagalbą.

    AtsakytiPanaikinti