Dainininkai, kuriuos privalai žinoti



Pasaulyje nerasi žmogaus, kuriam nepatiktų muzika. Koks stilius tai bebūtų, ar klasika, ar metalas, tai vis dėlto yra muzika ir žmonės ją mėgsta. Tad šiame straipsnyje susipažinsite arba pagilinsite savo žinias apie atlikėjus, kurių vardus žino milijonai žmonių.



1.Taylor Swift



Taylor gimė 1989 m. gruodžio 13 d. Redinge, Pensilvanijos valstijoje, JAV, o sulaukusi keturiolikos persikėlė į Nešvilį siekdama kantri atlikėjos karjeros. Pasirašiusi kontraktą su „Big Machine Records“, ji tapo jauniausia atlikėja, kurią pasamdė „Sony/ATV Music Publishing“. „Our song“ padėjo Swift tapti jauniausia atlikėja, kuri Hot Country Music sąraše pasiekė pirmą vietą. Jos pirmasis albumas „Fearless“ tapo perkamiausiu 2009 m. albumu ir pelnė keturis „Grammy“ apdovanojimus. Su šiuo albumu ji tapo jauniausia atlikėja, laimėjusi „Metų albumo“ apdovanojimą.                  

 Taylor taip pat išbandė ir aktorės duoną: suvaidino kriminalinės dramos seriale „CSI: Kriminalistai“, filme „Valentino diena“, atliko balso aktorės vaidmenį animaciniame filme „Loraksas“.





2.Katy Perry


Katy Perry gimė 1984 m. spalio 25 d., Santa Barbaroje, Kalifornijos valstijoje, JAV. Atlikėja išgarsėjo, kai jos singlas „I Kissed a girl“ tapo numeris 1 daugiau nei 20 šalių. Vėliau reitinguose pasižymėjo jos daina „Hot N Cold“, o 2010-2011 metais net penki jos singlai iš eilės pirmavo Billboard Hot 100 sąraše. Katy yra pirmoji moteris ir antrasis žmogus po Michael Jackson, kuriam šitaip pasisekė. Taip pat jos singlas „Rise“, kurį mergina išleido 2016 m. grįžusi po pertraukos, tapo olimpinių vasaros žaidinių himnu.




3.Adele



Adelė gimė 1988 m. gegužės 5 d., Londone, Anglijoje. Dainininkės karjera prasidėjo 2006 m. jos draugui į „MySpace“ svetainę patalpinus įrašą. Atlikėją pastebėjo ir su ja kontraktą pasirašė „XL Recordings“. 2009 m. atlikėja gavo du „Grammy“ apdovanojimus: už geriausią debiutą ir už geriausią POP atlikėjos pasirodymą. Praėjus dviems metams atlikėja išleido antrąjį savo albumą „21“ už kurį susišlavė net vienuolika apdovanojimų: šešis „Grammy“, du „Brit Awards“ ir tris „American Music Awards“.




4. Beyonce



Beyonce gimė 1981 m. rugsėjo 4 d, Hiustone, Teksaso valstijoje, JAV. Atlikėja išgarsėjo 1990 metais, kaip R&B merginų grupės „Destiny's Child“ lyderė. Grupės veiklos pertraukos metu atlikėją pradėjo solinę karjerą: išleido solinį albumą „Dangerously in Love“ už kurį pelnė penkis „Grammy“ apdovanojimus. Po grupės išsiskyrimo sekė antrasis albumas „B'Day“, o 2008 m. pasirodė ir trečiasis, pavadinimu „I Am... Sasha Fierce“. Albumas gavo šešis „Grammy“ apdovanojimus, o taip Beyonce pasiekė rekordą kaip daugiausiai statulėlių per vieną vakarą gavusi atlikėja.



5.Rihanna



Rihana gimė 1988 m. vasario 20 d., Sent Mišelyje, Barbadose. Penkiolikametę merginą vienas iš jos draugų pristatė tuo metu Barbadose atostogaujančiam prodiuseriui Evan Rogers. Jis su savo kolega Carl Surken įrašė keletą atlikėjos dainų ir išsiuntė įvairioms įrašų kompanijoms. Tuomet ja susižavėjo prodiuseris ir dainų atlikėjas, kuris padėjo merginai kopti karjeros laiptais.





Pagarbiai Judita

1 Komentarai

  1. Manau reikėjo atrinkti kitas dainininkes.Nes merginas kurias aprašiai tikrai visi žino :)

    AtsakytiPanaikinti