Indigo - vaikai fenomenai

Tikriausiai teko girdėti terminą „Indigo vaikai“. Išgirdę apie juos, turbūt ne kartą uždavėte sau klausimus. Kas jie? Kodėl jie atėjo į šį pasaulį? Kaip jie elgiasi? Kuo jie skiriasi nuo paprastų vaikų? Jei nori sužinoti atsakymus į visus tau rūpimus klausimus apie Indigo vaikus, skaityk toliau!Indigo vaikai  labai skiriasi nuo paprastų vaikų. Jie turi krištolinės spalvos auras, yra protingesni, nei jų bendraamžiai, turi didesnį savivertės jausmą, turi labai gera energetiką, jų intelekto koeficientas yra apie 140. Išvaizda jie skiriasi nedaug tik tai tuo, kad jie jau nuo pat gimimo jų žvilgsnis yra skvarbus ir protingas taip pat skiriasi šių vaikų akių spalva. Jų užduodami klausimai yra itin sunkūs į kuriuos suaugęs žmogus tikrai neatsakytų. Jų per didelis jautrumas, protingumas, išbalansuota arba kartais pažeista psichika, jausmingumas sukelia problemų mokykloje. Jie nesilaiko taisyklių ir nurodymų, dažnose situacijose maištauja. Būdami 14 metų, jie jau studijuoja universitete, o 19 metų jau dirba. Lietuvoje yra vos keletas tokių vaikų, o pasaulyje - 60 milijonų. Sąvokos istorija ir kada vis dėl to jie atėjo į šį pasaulį?

Pirmą kartą šį terminą panaudojo Nancy Ann Tappe 1982 m. savo išleistoje knygoje   „Understanding Your Life Through Color“ (liet. „Suprask savo gyvenimą per spalvas“). Šių vaikų populiacija pradėjo plėstis aštuntojo amžiaus pabaigoje.


Kaip bendrauti su Indigo vaikais?

§    • Kadangi Indigo vaikai yra labai jautrūs, jų nereikėtų skaudinti, įžeidinėti ar jiems kelti stresines situacijas.

§   • Dėl savo gebėjimų mokykloje, jie dažnokai patiria patyčias. Reikėtų juos priimti tokius, kokie jie yra. Gal ir sunku su jais bendrauti, bet stengtis rasti bendrą kalbą. Reikia prisiminti, kad jie nėra blogi.

§    • Su jais reikia daug kalbėtis, elgtis draugiškai ir ramiai. Taip pat patartina jiems nemeluoti, neveidmainiauti, elgtis nenatūraliai.

§    • Indigo vaikams reikia rodyti pagarbą, skirti meile ir dėmesį. Kokių sugebėjimų turi Indigo vaikai?

Jie geba matyti vidaus organus, gali bendrauti telepatiškai, turi išskirtinia imuniteto sistemą, gali gauti inforacija iš kosmoso, turi labai gerą regimąją atmintį, geba matyti dvasiais, kai kurie gali prie savęs pritraukti metalinius daiktus, turi aiškiaregystės ir pranašystės galių ir visa tai vyksta dėl to, kad jų smegenys veikia daug aktyviau nei paprasto suaugusio žmogaus.Su kokiu tikslu jie atėjo į žemę?
Teigiama, kad jie atėjo su labai svarbia misija. Jų tikslas yra į žemę sugrąžinti harmoniją, pranešti, kad ateina „Nauja karta“, įnešti daugiau gėrio, meilės, pasitikėjimo, bendradarbiavimo, laimės.

Kokią profesiją pasirenka Indigo vaikai?

Indigo vaikai dažniausiai tampa mokslininkais, gydytojais, profesoriais, garsiais fizikais, matematikais, chemikais. Dažnai besimokydamiesi jau dėsto universitetuose.  Patartina juos leisti į būrelius, kad atrastų save. 

Pagarbiai, Laura G

1 Komentarai

  1. Ne visa informacija teisinga. Pati esu Indigo ir matau klaidas siame straipsnyje. Pavyzdziui, del profesiju. Taip, mes is tiesu esame protingi ir gabus, taciau dauguma musiskiu kaip tik renkasi menininku kelia. Proto ir mokslo suderinamumas yra nuvalkiotas stereotipas.

    AtsakytiPanaikinti