League of Legends - merginoms

Dauguma žmonių mano, jog League of Legends žaidimas yra skirtas vien vaikinams. Bet anaiptol, taip nėra. Šiuo metu šis žaidimas populiarėja jau ir merginų tarpe! Žinoma, kolkas vaikinai savo skaičiumi vis dar laikosi pirmoje vietoje, bet ateityje taip gali jau ir nebebūti.
League of Legends (trumpinys LoL) buvo sukurtas „Riot Games“ kompanijos 2008 metais, o įkeltas į internetą - 2009 m. Šiuo metu šį žaidimą žaidžia daugiau nei 27 milijonai žmonių visame pasaulyje, o piko metu būna prisijungę apie 7,6 mln. žaidėjų. Žaidimas yra nemokamas, bet kiekvienas gali nusipirkti papildomų taškų, už kuriuos galima gauti ką tik nori - nuo championo iki skin'o...

Pagrindinis žaidimo tikslas - pasiekti challenger rankedą, jis yra pats aukščiausias rankedas, kokį tik gali pasiekti šiame žaidime. Taip pat nevertėtų pamiršti, jog tai yra geras laisvalaikio praleidimo būdas, jei norisi atsipalaiduoti ir pasinerti ne į savo problemas, o tiesiog pakliūti tarsi į kitą pasaulį, kur viskas nauja, ryšku bei gražu.

Champion'ai
- tai veikėjai, su kuriais nori žaisti. Kiekvienas jų yra savotiškas, turi vis kitokias savybes ir gali žaisti už savo roles žaidime.
Rankedai - juos galima pradėti siekti tada, kai jau pačiam žaidime turi 30 summoner level'į. Jį pasiekti nėra sunku, tereikia eiti į matchus ir kaupti patirtį bei taškus, už kuriuos gali nusipirkti champion'us. Patys rankedai yra tarsi tavo profesionalumo lygio nustatymas. Aišku, rankedai gali didėti jei stengiesi bei renki rankedo taškus žaidime. LoL'e yra 25 rankedai. Žemiausias jų yra bronze5, o aukščiausias - Challenger.

Skin'ai - tai championo galima išvaizda. Kiekvienas championas turi po vieną išvaizdą pačioje pradžioje, bet tu gali nusipirkti ir kitokių skinų savo championui. Jų galima gauti iš dėžių, kurias gauni jei gerai pasirodai matche, bei nusipirkus "riot points" už tikrus pinigus. Kiekvienas championas turi savitus skin'us, kiekvienas jų yra vis kitoks, kitaip atrodo.

Matchas - tai vienas žaidimas, vienas mūšis. Dažniausiai jis trunka 20 - 25 minutes, bet gali užsitęsti ir ilgiau.Vienoje komandoje gali būti tik 5 žaidėjai. Žaidžiama komanda prieš komandą. Matchas baigiasi kai sunaikinama priešų bazė.


Turret - bokštelis, kuris naikina priešų minionus bei patį priešą. Norint nusigauti iki bazės, reikia bent vienoje rolėje sunaikinti visus turretus ( jų yra 3 vienoje rolėje). Jei esi po savo turretu, priešas sunkiai beprieis prie tavęs, nes jei jis norės tave pulti, turretas pradės priešą naikinti.

Kiekvienas championas turi savo rolę žaidime. Pagrindinės yra keturios: top'as, mid'as, bot'as bei jungler'is. Taip pat verta žinoti, jog bot'as dar turi dvi roles: adc bei support. Taip pat verta paminėti, jog kiekvienas champas turi bent po dvi roles.

Top'as - jis skirtas tiems, kuriems patinka tank tipo championai ( pvz.: Garen, Riven, Gnar, Volibear ir t.t.). Dažniausiai tope žaidžia vienas asmuo.
Mid'as - sudėtingesnis rolės tipas. Dažniausiai žaidžiama su mage arba fighter tipo championais (pvz.: Akali, Diana, Yasuo, Vladimir ir t.t.). Jame svarbiausia nepulti pirmam jei yra priešas, o atsargiai pamažu silpninti priešininką bei ginti savo turretus.
Bot'as - jis skirtas Marksman arba support championams. Pirmasis žaidime sutrumpintai vadinamas adc, kuriam priklauso championai kaip Xayah, Jinx, Jhin,Sion ir t.t.. Supportas padeda adc'eriui žudyti priešus. Jų yra taip pat įvairių: Ashe, Soraka, Bard, Nunu ir t.t.
Jungler - tai tokia žaidimo rolė, kai žaidėjas turi bėgioti padėti kitiems bei pats kelti savo lygį. Jungerių championai: Mater Yi, Jax, Nocturne ir kiti.

Galiausiai, pats žaidimas yra bendravimo bei susipažinimo priemonė, nes žaidžiama ir bendraujama su tikrais žaidėjais iš viso pasaulio. Taip pat labai daug žaidėjų yra ir Lietuvoje! Pastaruoju metu šis žaidimas vis labiau ir labiau populiarėja. Galbūt iš pradžių jums viskas atrodo painu bei sudėtinga, bet patikėkit - po kelių matchų pradėsit suprast pagrindinius dalykus ir kuo toliau, tuo labiau tobulėsite. Prisiminkit - nei vienas negimė mokėdamas!Pagarbiai Emilė V.

 

2 Komentarai

  1. Atsakymai
    1. Gal viskas pradžioj ir atrodo painu, bet po kelių žaidimų (matcho) pradedi jau daugiau suprast,man buvo tas pats, bet va dabar jau viską suprantu laisvai :D

      Panaikinti