„Meilė keliauja laiku“

 Dažniausiai filmai man nepalieka didelio įspūdžio, ypač fantastiniai, tačiau, mano nuomone, visada ir visur yra išimčių. Šiuo atveju išimtis yra filmas "Meilė keliauja laiku", turintis net tris vieną už kitą geresnes dalis.  Peržiūrėjus visą šią trilogiją, likau taip sužavėta, kad kitą dieną peržiūrėjau ją visą iš naujo! Žiūrėti filmą antrą kartą paprastai būna tiesiog beprotiškai nuobodu, bet šitas filmas tikrai pretenduoja į tapimą išimtimi.

Aprašymas

Filmas pasakoja apie merginą, vardu Gvendolina. Nors ji ir yra gan paprasta mergina, jos šeimą gaubia begalybė paslapčių, kurių pati Gvendolina nesupranta ir net nesistengia suprasti. Ji turi pasipūtusią, arogantišką, bet ypatingą pusseserę Šarlotę. 
Gvendolina yra girdėjusi, kad Šarlotė - keliautoja laiku. Taipogi ji žino, kad Šarlotė ne vienintelė tokia visame pasaulyje. Keliautojų laiku iš viso yra 12, dauguma jų - jau mirę. Dažniausiai Monrousų giminės moterys ir Deviljerų vyrai tampa keliautojais. Netrukus paaiškėja, kad įvyko klaida - tai Gvendolina yra keliautoja. Ji tai supranta, kai po šešioliktojo gimtadienio eidama tetai pirkti saldainių, persikelia į gilią praeitį. Po šio įvykio mama nuveda ją į ložę - vietą, kur dirba žmonės, atsakingi už keliautojų saugumą. Ložės nariai įsitikina, kad tai nėra melas, kas apverčia abiejų merginų gyvenimus. Juk Šarlotė nuo mažų dienų mokoma įvairių dalykų, kurių gali prireikti praeityje. Šokių, fechtavimosi, senovės istorijos, mandagaus elgesio... Na, o Gvendolina atvirkščiai - jaučiasi tarsi sapnuojanti. Netrukus ji susipažįsta ir su savo keliavimo partneriu - Gideonu, kuris jai išties patinka. Jie keliauja laiku chronografo pagalba, prietaisu, kuris varomas jų krauju bei gali juos nukelti į bet kurį laikotarpį. Kadaise Gvendolinos pusseserė Liusė su Gideono pusbroliu Polu pavogė chronografą, nes, anot jų, kai jame atsidurs visų keliautojų kraujas, visa žmonija žlugs. Ložė mano atvirkščiai, todėl paveda Gideonui ir Gvendolinai užduotį - pripildyti chronografą visų keliautojų krauju. Apie tai ir yra trilogija: jų meilę, paslaptis ir bandymus įvykdyti šią neįprastą užduotį.

Pagrindiniai veikėjai
Maria Ehrich - Gvendolina
Jannis Niewöhne - Gideonas 
Keletas faktų
  • Filmas patiks toms merginoms, kurios beprotiškai mėgsta filmus apie vidurinę ir paauglių gyvenimą. Primenu, kad yra ir knyga. 
  • Trilogijos sukurimo bei parengimo vieta - Vokietija.
  • Nuoroda, kur galite peržiūrėti filmo ištrauką: https://www.youtube.com/watch?v=Q5YKSsl2hb0
  •  Knygos autorė - Kerstin Gier.
 Pagarbiai, Aušra. Š

2 Komentarai

  1. Ohhh jei patiko filmas, tai siūlau paskaityti knygas. Jos tikrai nuostabios ir (bent jau man) paliko didesnį įspūdį nei filmas.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Pilnai sutinku su tavo nuomone, knygos ir man labiau patiko :)) Išsamesnė informacija, be to, galima įsivaizduoti kaip viskas vyksta.

    AtsakytiPanaikinti