The Walking Dead

Jei esi didelė serialų gerbėja, puikiai žinai, kaip sunku yra rasti naujų bei įdomių serialų... Vienas iš populiariausių ir daugiausiai dėmesio sulaukusių yra „Vaikštantys numirėliai“. Šiame straipsnyje pasistengsime jį trumpai aprašyti bei pasidalinti savo įžvalgomis... 


  💙  IMDB: 8,5

  💚  Kūrėjai: Robert Kirkman, Frank Darabont, Charlie Adlard, Tony Moore. 

  💛  Pagrindiniai aktoriai: Andrew Lincoln, Norman Reedus, Steven Yeun, Danai Gurira.
  
  💜 Žanras: Siaubo drama

  💚 Aprašymas: Tai serialas, kuriame pasakojama apie po apokalipsinį laikotarpį, kuriame žmonės nuo numirėlių įkandimo suserga ir tampa „zombiais“. Visas veiksmas sukasi apie grupelę žmonių, kurie visomis išgalėmis stengiasi išgyventi.

  💙 Mano nuomonė: Šį serialą vertinčiau 10/10. Nors nesu didelė fantastikos ir siaubo gerbėja, tačiau kiekvienas sezonas turi savo istoriją, kuri yra labai įdomi ir įtraukianti, todėl sunku kiekvienais metais išlaukti vis naujo sezono. Nenoriu per daug „spoilinti“ ir sugadinti visą pirmąjį įspūdį, tad jeigu jau seniai žiūrite TWD ar dar tik pradėsite, pasidalinkite savo įspūdžiais komentaruose. Taip pat, manau, kad būtų į temą pasidalinti mėgstamais filmais apie „zombius“. Tad mano mėgstamiausi yra „Train to Busan“, „Pasaulinis karas Z“, „The Girl with all the gifts“ ir „Warm Bodies“ (nors pastarasis yra šiek tiek labiau „mergaitiškas“).


ĮDOMŪS FAKTAI, KURIUOS TURĖTUM ŽINOTI

  • Viso serialo metu nė karto nebuvo pavartotas žodis „zombis“. Šie seriale įprastai vadinami vaikštančiaisiais arba kandžiais. Serialo kūrėjai taip padaryti nusprendė dėl to, kad „zombio“ sąvoka jau yra sugadinta kitų Holivudo filmų.
  •  Kiekvieną sezoną visažistams tenka vis daugiau darbo, mat vaikštančiuosius kas sezoną tenka vis labiau „supūdyti“.
  •  Visas serialas kuriamas remiantis analogiško pavadinimo komiksais, pradėtais kurti 2003-iaisiais. Tiesa, serialo kūrėjai dažnai nukrypsta nuo komiksų siužeto. Pavyzdžiui, Darelo veikėjo komiksuose visai nėra. „Vaikštantys numirėliai“ autoriai pripažino, kad remdamiesi komiksais jie galėtų sukurti dar bent 10 serialo sezonų. 
  • Iki šiol nėra žinoma, kaip prasidėjo epidemija. Vieni spėja, kad tai buvo pasaulį užpuolusi infekciją, tačiau tai nebuvo patvirtinta.


Su meile, Monika

1 Komentarai

  1. Pamenu, kažkada žiūrėjau šį serialą, bet pritrūko laiko ir nustojau ;( Kol dar vasara, jaučiu, reikia išnaudoti laisvą laiką :))

    AtsakytiPanaikinti