ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Turėk biblioteką savo išmaniajame: programėlė „Milžinas“

Šiais laikais elektronika peržengia visas populiarumo ribas. Ji keičia kasdieninius mūsų darbus, paįvairina,  kartais net pakeičia gyvenimą. Knygos - ne išimtis, o elektroninės knygos taip pat jau seniai nebėra naujiena. Bet štai programėlė „Milžinas“ ne tokia jau ir sena. Kviečiu visus bent minimaliai su ja susipažinti.

Kokia „Milžino“ paskirtis?

Programėlė „Milžinas“ - tai lyg elektroninių knygų biblioteka. Aišku, visa tai nėra nemokama, bet nebrangu. Yra du pirkimo būdai: galima užsiprenumeruoti programėlę mėnesiui už 4.95€ arba galima atskirai pirkti norimas knygas (kaina priklauso nuo knygos). Kaip turbūt supratote, užsiprenumeravus galima skaityti visas programėlėje esančias knygas, o perkant vieną knygą, galima skaityti tik ją. Renkantis, kuris variantas yra priimtiniausias, vertėtų prisiminti faktą, kad prenumerata mėnesiui, tad jei neturėsite labai daug laiko, spėsite perskaityti 1-3 knygas. Dabar labai svarbus faktas: jei programėlės svetainėje panaudosite kodą IKI0823, gausite visiškai nemokamus du mėnesius prenumeratos. Visų pirma, įeikite į svetainę www.milzinas.lt. Joje turite užsiregistruoti. Prisiregistravę, turėsite galimybę įvesti savo kodą. Jį panaudojus, beliks atsisiųsti programėlę į mobilųjį įrenginį. Tuomet galite rinktis bet kurią ten esančią knygą. Šiuo metu jaunimo knygų yra  132. Parsisiuntus norimą knygą, nereikia jokio interneto ją skaitant!

Pliusai ir minusai

+ Kadangi turint prenumeratą, nereikia interneto skaitant, galima skaityti net lėktuve.
+ Jaunimui yra net 132 knygos, tad didelė tikimybė, kad rasite tą knygą, kurios šiuo metu nėra paprastoje bibliotekoje.
- Tikrai ne mitas, kad tai gadina akis labiau nei paprasta knyga.
+ Nereikia tampytis galimai sunkios originalios knygos - užtenka išmaniojo telefono.
+ Kambaryje,  kuriame skaitote, nereikalinga šviesa, tad jei tėvai neleidžia skaityti iki vėlumos, o jūs iš tiesų negalite užmigti, puikus pasirinkimas būtų skaityti elektroninę knygą.
+ Visada galima nutraukti prenumeratą.
- Sunkoka priprasti prie tokio skaitymo.

Viliuosi, kad perpratote bent pagrindinę programėlės prasmę - juk būtent „Milžinas“ suteikia galimybę turėti biblioteką savo išmaniajame. Jei kils kokių nors neaiškumų, klauskite visko komentaruose!


Pagarbiai, Aušra Š.
DALINTIS:

8 komentarai:

Peroksidinė blondinė rašė...

Tiesą sakant, aš mieliau storą sunkią knygą tempčiaus su savim, nes telefone ir taip per daug laiko būnu įlindus. :D Bet kuriems tai patogiau, smagu, kad yra tokių alternatyvų.

Įdomi tema pasirinkta, apie šią programėlę net nesu girdėjus. Ko gero dėl to, kad ir nedomina pernelyg. :D

Guoda rašė...

O man šis variantas atrodo labai patogus.Būtinai išbandysiu.
Bėje labai gražus naujas dizainas.Buvau labai išsigandusi,kad puslapį uždarote jau visam laikui :)

Anonimiškas rašė...

O būtų galima šią programą naudoti per kompiuterį? :)

Anonimiškas rašė...

Prisiregristavau,bet nerandu kur suvesti kodą.Gal galit kažka padėti? :(

:) rašė...

NEVEIKIA TAS JŪSŲ KODAS :)

Beatričė rašė...

Straipsnis paskelbtas prieš kelias dienas, o jei gerai suprantu, kodo galiojimas baigėsi šiandien arba vakar (nes IKI0816, tai tikriausiai iki rugpjūčio 16 dienos :D)

Beatričė rašė...

Dabartinis kodas: IKI0823 :)) Naudokitės, kol tik galite

:) rašė...

Labai ačiū!Naujas kodas veikia :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google