Turėk biblioteką savo išmaniajame: programėlė „Milžinas“

Šiais laikais elektronika peržengia visas populiarumo ribas. Ji keičia kasdieninius mūsų darbus, paįvairina,  kartais net pakeičia gyvenimą. Knygos - ne išimtis, o elektroninės knygos taip pat jau seniai nebėra naujiena. Bet štai programėlė „Milžinas“ ne tokia jau ir sena. Kviečiu visus bent minimaliai su ja susipažinti.

Kokia „Milžino“ paskirtis?

Programėlė „Milžinas“ - tai lyg elektroninių knygų biblioteka. Aišku, visa tai nėra nemokama, bet nebrangu. Yra du pirkimo būdai: galima užsiprenumeruoti programėlę mėnesiui už 4.95€ arba galima atskirai pirkti norimas knygas (kaina priklauso nuo knygos). Kaip turbūt supratote, užsiprenumeravus galima skaityti visas programėlėje esančias knygas, o perkant vieną knygą, galima skaityti tik ją. Renkantis, kuris variantas yra priimtiniausias, vertėtų prisiminti faktą, kad prenumerata mėnesiui, tad jei neturėsite labai daug laiko, spėsite perskaityti 1-3 knygas. Dabar labai svarbus faktas: jei programėlės svetainėje panaudosite kodą IKI0823, gausite visiškai nemokamus du mėnesius prenumeratos. Visų pirma, įeikite į svetainę www.milzinas.lt. Joje turite užsiregistruoti. Prisiregistravę, turėsite galimybę įvesti savo kodą. Jį panaudojus, beliks atsisiųsti programėlę į mobilųjį įrenginį. Tuomet galite rinktis bet kurią ten esančią knygą. Šiuo metu jaunimo knygų yra  132. Parsisiuntus norimą knygą, nereikia jokio interneto ją skaitant!

Pliusai ir minusai

+ Kadangi turint prenumeratą, nereikia interneto skaitant, galima skaityti net lėktuve.
+ Jaunimui yra net 132 knygos, tad didelė tikimybė, kad rasite tą knygą, kurios šiuo metu nėra paprastoje bibliotekoje.
- Tikrai ne mitas, kad tai gadina akis labiau nei paprasta knyga.
+ Nereikia tampytis galimai sunkios originalios knygos - užtenka išmaniojo telefono.
+ Kambaryje,  kuriame skaitote, nereikalinga šviesa, tad jei tėvai neleidžia skaityti iki vėlumos, o jūs iš tiesų negalite užmigti, puikus pasirinkimas būtų skaityti elektroninę knygą.
+ Visada galima nutraukti prenumeratą.
- Sunkoka priprasti prie tokio skaitymo.

Viliuosi, kad perpratote bent pagrindinę programėlės prasmę - juk būtent „Milžinas“ suteikia galimybę turėti biblioteką savo išmaniajame. Jei kils kokių nors neaiškumų, klauskite visko komentaruose!


Pagarbiai, Aušra Š.

9 Komentarai

 1. Tiesą sakant, aš mieliau storą sunkią knygą tempčiaus su savim, nes telefone ir taip per daug laiko būnu įlindus. :D Bet kuriems tai patogiau, smagu, kad yra tokių alternatyvų.

  Įdomi tema pasirinkta, apie šią programėlę net nesu girdėjus. Ko gero dėl to, kad ir nedomina pernelyg. :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. O man šis variantas atrodo labai patogus.Būtinai išbandysiu.
  Bėje labai gražus naujas dizainas.Buvau labai išsigandusi,kad puslapį uždarote jau visam laikui :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. O būtų galima šią programą naudoti per kompiuterį? :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Prisiregristavau,bet nerandu kur suvesti kodą.Gal galit kažka padėti? :(

  AtsakytiPanaikinti
 5. Straipsnis paskelbtas prieš kelias dienas, o jei gerai suprantu, kodo galiojimas baigėsi šiandien arba vakar (nes IKI0816, tai tikriausiai iki rugpjūčio 16 dienos :D)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Dabartinis kodas: IKI0823 :)) Naudokitės, kol tik galite

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai ačiū!Naujas kodas veikia :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. o gal yra naujas koks kodas prenumeratai? :)

  AtsakytiPanaikinti