ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Aplink pasaulį. Amsterdamas

Vasaros pradžioje rašiau apie Paryžių. Šį kartą norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais iš Nyderlandų sostinės - Amsterdamo. Jame buvau 2 paras ir, tiesiogine to žodžio prasme, įsimylėjau šį miestą! Jei gyvenime turėsiu progą, būtinai norėsiu ten pagyventi nors porą metų... 

 

PAŽINTIS SU AMSTERDAMU

            Amsterdamas - tai Nyderlandų karalystės (Olandijos) sostinė. Jame gyvena apie 900000 gyventojų. Didžioji šalies dalis yra žemiau jūros lygio. Nors vietinė kalba yra olandų, tačiau mažai kas nemoka anglų kalbos. Sostinę vagoja daugiau kaip 165 kanalai (manau, kad būtų galima teigti, jog Amsterdamas labai panašus į Veneciją). 

                   MAISTAS

               Jeigu mėgsti gruzdintas bulvytes (o kas jų nemėgsta?), ši šalis kaip tik tau. Pati jas valgiau dažniausiai, tačiau ten ganėtinai skani ir žuvis, ir, žinoma, sūris. Patarčiau nevalgyti greito maisto užkandinėse, o eiti į "amsterdamiškus" mažus restoranėlius, kurių pačiam miesto centre bus sunku surasti, todėl nepatingėkit pavažiuoti kur nors toliau.

 

 

TRANSPORTAS 

             Iš savo patirties patarčiau važinėti dviračiais, turbūt tai ir būtų pigiausia transporto priemonė. O ir važiuodama dviračiu miestą pažinsi labiau negu su automobiliu ar viešuoju transporto. Išsinuomoti dviračius gali vos ne kiekvienoje gatvėje. Dviračiai ten labai populiaru.

 

           LANKYTINOS AMSTERDAMO VIETOS

❤ Anna Frank namai (muziejus) - Anna Frank - žydaitė, kurios išgyvenimus per antrąjį pasaulinį karą žino kiekvienas. Lankiausi ten, apie valandą laukiau, kol pasibaigs eilė, sumokėjau apie 10 eurų, tačiau išėjau šiek tiek nusivylusi. Manau, Amsterdame yra daug geresnių muziejų, kuriuose būtų dvigubai ar net trigubai įdomiau. 

❤ Manau, verta būtų plaukti per Amsterdamo kanalus. Pati neturėjau galimybės, tačiau būčiau tikrai jos neatsisakius, o ypač naktį. 

❤ Vincento Van Gogo muziejus - šiame muziejuje yra sukaupta didžiulė Van Gogo darbų kolekcija. Jeigu domiesi menu, aplankyti tikrai verta. 

❤ Olandijoje, ypač vasarą, dažnai vyksta maži festivaliai. Poroje buvau, gaila, bet nebeprisimenu pavadinimų, tačiau buvo labai įdomu. Todėl prieš išvykdami pasidomėkit apie tai!

Monika

DALINTIS:

Komentarų nėra:

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google