DIY skubančioms

Galbūt nori papuošti savo kambarį? O gal pasidaryti kažką sau, bet neturi daug laiko? Tuomet šis straipsnis būtent tau! Šiems „kūrinėliams“ tikrai neprireiks daug laiko!
  •   Levandų pagalvėlė.
  Reikės: nedidelės puokštelės levandų, žirklių, adatos, siūlo bei pasirinktos medžiagos (tinka sena paklodė, marškinėliai ar betkuri kita medžiaga).
   Paruošimas: iškirpti norimo dydžio stačiakampį iš medžiagos (dydis gali būti pasirinktas, yra įvairių pagalvėlių - nuo mažiausios iki didžiausios, dydis priklauso tik nuo tavės), perlenkti jį pusiau bei susiūti du šonus. Vėliau susiūtas siūles paslėpti iššverčiant medžiagą į gerąją pusę. Sukarpyti levandas žirklėmis. Nereikia labai smulkiai, užteks vidutiniškai, taip lengviau viskas sutilps į pagalvėlės vidų. Toliau reikia sudėti sukarpytas levandas į pagalvėlę pro neužsiūtą šoną (neišmeskite levandų stiebelių, jie taip pat kvepia!), užsiūti ir viskas! Originali levandų pagalvėlė būtent pagal tavo stilių!

  • Unikalūs puodeliai.
     Reikės: puodelio, markerio ir kūrybiškumo.
     Paruošimas: ant puodelio su markeriu nupiešiate ar užrašote, ką norite, šiam dalykui yra duota visiška laisvė. Tuomet puodelį reikia palikti 30 minučių 180 laipsnių temperatūroje. Po 30 minučių džiaugsitės atnaujintu puodeliu!


  •  Kūrybingieji raktai.
  Reikės: pasirinktos spalvos nagų lako, rakto (-ų).
  Paruošimas: rakto viršūnę nulakuoti pasirinkta lako spalva 2-3 kartus. Kiekvieną kartą nulakavus vieną sluoksnį, reikia palaukti apie 7 - 10 min. Ir viskas!


  • Auskarų laikiklis.
  Reikės: 11 vienodo dydžio pagaliukų nuo ledų, guašo/nagų lako, klijų.
  Paruošimas: nulakuoti/nudažyti visus pagaliukus pasirinktomis spalvomis. Vėliau, kai viskas nudžius, padėti pagrindui du pagaliukus. Ant kiekvieno pagrindėlio statmenai suklijuoti dar du pagaliukus, juos suklijuoti vienas su kitu, taip pat ir viršuje. Vėliau likusius  5 pagaliukus priklijuoti prie abiejų padarytų dalių. Čia atrodytų, lyg darote mažytes kopėčias. Paskui palaukti, kol klijai nudžius ir galite kabintis auskarus!


Tikiuosi, šie nedideli darbeliai jums puikiai pavyks!

                                                    Pagarbiai Emilė V.

2 Komentarai

  1. Labai mėgstu Tavo blogą. Oooo, labai geras pasiūlymas ir įdomus sprendimas! Mėgstu Tavo idėjas. :)

    AtsakytiPanaikinti