Ką veikti lietinga dieną namuose?

,,Gyvenimas be iššūkių - nuobodus“
Nors vasara mūsų nelepino karštais orais, buvo ir lietaus, ir šaltų dienų. Tačiau atėjus rudeniui suprantame, jog tų lietingų ir apsiniaukusių dienų bus vis daugiau ir daugiau. Tad šiandien nutariau duoti jums keletą patarimų ką veikti tomis niūriomis ir nuobodžiomis dienomis, kai už lango pliaupia lietus.

1. Skaityk
Skaitymas - puikus būdas turiningai praleisti laiką. Taip gera atsisėsti su puodeliu arbatos ir knyga rankose skaityti įvairiausias istorijas. Juo labiau, kad dabar knygų pasirinkimas didžiulis. Tad griebk knygą!

2. Klausyk muzikos
Tomis lietingomis dienomis galime tiesiog atsipūsti, atsipalaiduoti, o vienas geriausių būdų tai padaryti -  klausytis savo mėgstamos muzikos.

3. Piešk
Dar vienas puikus būdas praleisti laiką – piešimas. Taip ne tik praleisi laiką, bet ir gali pagerinti savo piešimo įgūdžiai, kuriuos galėsi pademonstruoti per dailės pamokas mokykloje. Žinoma, jei nesugalvoji, ką piešti, gali idėjų pasisemti internete ar net pažiūrėti mokomųjų vaizdo įrašų „Youtube“ svetainėje.

4. Susitvarkyk
Susitvarkyk kambarį, spintas, stalčius, stalą. Tvarkydamasi nenuobodžiausi, o pabaigusi darbą savimi didžiuosiesi ir net gausi pagyrimų nuo mamos.

5. Stebėk kas vyksta už lango
Stebėjimas, kaip lietaus lašai rieda stiklu, ir klausimasis, kaip lašeliai barbena į stogą, yra vienas mėgstamiausių mano užsiėmimų. Iš tiesų, tai veikia tarsi meditacija. Tai nuramina, atpalaiduoja kūną, gali pasinerti į savo mintis, apsvarstyti rūpimus klausimus. Tai - puikus būdas tiesiog atsipalaiduoti.

6. Pažiūrėk filmą
Filmo žiūrėjimas - viena populiariausių veiklų tingiomis dienomis. Ir nė nenuostabu, kodėl taip yra. Juk taip gerą susivynioti į antklodę ir žiūrėti mėgstamo žanro filmus. Iš tiesų nebūtina žiūrėti filmą - gali įsijungti „ Youtube“ programą, o ten gali surasti įvairiausių dalykėlių.

7. Išbandyk kitokį makiažą
Bandydama kitokį makiažą, galėsi pagerinti savo įgūdžius makiažo srityje, taip pat tokių būdų galėsi suprasti, koks makiažas tau tinka, o kokio turėtum vengti.

8. Fotografuokis
Jei išbandei kitokį makiažą, kurį minėjau praeitame patarime, nepamiršk nusifotografuoti. Įsiamžink - taip galėsi sekti, kaip patobulėjo tavo gabumai ir tai puikus būdas atnaujinti tavo „Facebook“ profilio nuotrauką. Ar išbandyti naujus „Snapchat“ filtrus.

9. Palepink save
Pasidaryk veido ir plaukų kaukes, pagulėk vonioje, pasidaryk manikiūrą. Tiesiog palepink save po viso to jausiesi atsipalaidavusi ir lyg naujai gimusi.

10. Susikurk naują muzikos grojaraštį
Iš tiesų, vienas geriausių būdų pradėti naują sezoną – tai susikurti naują grojaraštį su naujausiomis dainomis.

Štai 10 patarimų, kuriuos pasitelkus galėsite praleisti tas lietingas dienas bent šiek tiek turiningiau ir įdomiau. Tikiuosi jie jums padės tomis niūrių rudenį!

                                                               Pagarbiai Gabija

0 Komentarai