ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Patarimai fotosesijai

Tikriausiai kiekviena mergina, pamačiusi žurnalo viršelį, svajoja turėti jo vertų nuotraukų. Tačiau norint profesionalių nuotraukų reikia nemažo piniginio indelio, bei patirties pozuojant prieš fotografą. Todėl pirmiausia kojas apšilti ir pasipraktikuoti siūlau su draugais surengus savo fotosesiją.


 Patarimai:

 • Idėjų paieška. Prieš pradedant kurti fotosesiją praverstų paieškotį idėjų, tam puikiai tiks Pinterest`as ir Instagram`as. Juose gali pasisemti ne tik idėjų būsimai fotosesijai, tačiau gali rasti įdomių, įvairių ir naudingų pozavimo technikų.
 • Teminė fotosesija. Norėtum išbandyti kažką naujo? Tam puikiai tiks teminės fotosesijos. Seniai svajojai įsikūnyti į vieną iš Hario Poterio filmo herojų, o gal be galo žaviesi Viktorijos laikų suknelėm ar svajoji apsirengti tą nuostabią vintažinę suknelę iš mamos spintos ir įsisegti didžiulius geltonus auskarus. Leisk pasireikšti kūrybingumui ir įgyvendink savo svajones.
 • Apšvietimas. Pripažįstu, nesu specialistė, tačiau tikrai žinau, jog apšvietimas labai svarbus. Jei nėra galimybės gauti tiesioginio saulės apšvietimo ir nėra specialių lempų, naudokite telefone esančią blykstę. Jeigu nusprendei fotografuotis lauke, tai daryk saulei kylant arba leidžiantis, tuo metu būna geriausias apšvietimas.
 • Apranga. Apranga yra vienas svarbiausių fotosesijos elementų, kuris turėtų priklausyti nuo pasirinktos temos ar laikmečio.
 • Makiažo ekspertas. Tu, tavo draugė, sesė ar tavo mama, kas nors turėtų turėti bent minimalias makiažo žinias, kad padarytų makiažą, tinkantį fotosesijai.
 • Muzika. Muzikinis fonas yra labai svarbi fotosesijos dalis, jis turėtų priklausyti nuo fotosesijos temos. Muzika padės lengviau įsikūnyti į personažą ar laikmetį.
 • Vietos pasirinkimas. Kad ir kokią vietą pasirinktum, ji turėtų būti gerai apšviesta, erdvi, patogi. Galima fotografuotis lauke, tačiau tai priklauso nuo metų laiko, juk spaudžiant didžiuliam šalčiui tikrai nepapozuosi prieš kamerą.
 • Fotografas. Tai gali būti tavo geriausia draugė ar pažįstamas, kuris domisi fotografija ir mielai pasipraktikuotų. Svarbiausia, kad per fotosesiją jaustumeisi patogiai ir nebūtum susivaržiusi.
 • Grupinė fotosesija. Grupinės fotosesijos padeda atsipalaiduoti ir būna kur kas lengviau pozuoti, be to, draugų kompanija sukuria nuostabias akimirkas, kurias įamžins nuotraukos. Tačiau jeigu norisi jaukios, ramios fotosesijos, tam puikiai tiks tavo geriausios draugės draugija.
 • Pomėgiai. Tavo nuotraukose gali atsispindėti tavo pomėgiai ar hobiai. Pavyzdžiui mėgsti skaityti, tada čiupk knygą ir tegul fotosesija prasideda! Arba neišeini iš namų be savo riedlentės, vadinasi tau reikia pasikviesti draugę ir surengti smagią fotosesiją rudens spalvų fone.
 • Priešingai. Draugai tave apibūdina kaip ramią ir tykią būtybę, o gal priešingai, esi vakarėlių liūtė ir nežinai kas yra ramus gyvenimas? Puiku, nes fotosesija puikiai atskleis kitą tavo pusę ir iš geros mergaitės galėsi virsti bloga, tokia, kokia paslapčia visada svajojai.
 • Pasipraktikuok. Prieš fotosesiją išbandyk įvairias pozas prieš veidrodį ir atsirink, kurios tau tinka ir ne. Tačiau fotosesijos metu taip pat nepamiršk ir klausk draugės ar žmogaus, kuris fotografuoja, ar tau tinka tam tikra poza ir kaip atrodytum gražiau.

 

Nepamiršk improvizuot, sugalvot naujų idėjų ir, žinoma, bene svarbiausia – atsipalaiduok ir gerai praleisk laiką!

Pagarbiai Vaiva P.


DALINTIS:

Komentarų nėra:

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google