Salemas - serialas, įtraukiantis savo paslaptingumu bei originalumu

  Jei ieškote serialo, kuris būtų įtraukiantis, nebanalus, unikalus bei šiek tiek turėtų siaubo elementų, šis serialas kaip tik jums! Viskas vyksta septynioliktame amžiuje JAV, Salemo miestelyje, kai vyko karai su indėnais, kai tuo metu visi bijojo raganų bei nepaaiškinamų dalykų. Seriale daug mistinių dalykų, burtų, raganavimo, intrigų bei išdavysčių. Bet neapsigaukite, tai nėra nuobodus ir banalus serialas apie raganaites ar panašiai. Prisiekiu, tokio serialo dar nesate mačiusios.
  Pati jį atradau maždaug prieš metus, pažiūrėjus vieną seriją mane vedė smalsumas sužinoti kas vyksta toliau. Šis serialas labai įtraukiantis, na o dabar šiek tiek papasakosiu apie jį ir jums, mielos skaitytojos :)
 ,,Salemas" sulaukė žmonių populiarumo iškart, kai buvo išleista pati pirmoji serija, ji sulaukė maždaug 1.5 miln peržiūrų! Pirmiausia didelio įvertinimo balo iš krutikų šis seralas nesulaukė, bet laikui bėgant jis tapo dar populiaresnis. ,,Salemas" užburia ne vien savo fantastinių elementų gausa, bet ir sugebėjimu išlaikyti stebėtojo dėmesį, lengvai įtraukia į visokias intrigas, melus ir visą kita. Jei jums nepatinka fantastika, čia dar ne viskas! Serialas turi daug siaubo bei paslaptingumo, prisipažinsiu, buvo tikrai šiurpokų vietų, kurias galima pamatyti ir tai toli gražu ne visuose siaubo filmuose. Taip pat ,,Salemas" sudomina ir tuos, kurie mėgsta dramas bei romantiką, nes pagrindinė serialo veikėja blaškosi tarp pašaukimo bei meilės.
 Pagrindiniai veikėjai:
  • Mary Sibley (aktorė Janet Montgomery
   Pagrindinė serialo veikėja, Merė, yra ragana. Norėdama įgauti daugiau valdžios ji išteka už miestelio pirmininko ir netiesiogiai valdo visą miestelio gyvenimą per savo vyrą. Merė - nuoširdi bei stipri moteris, užburianti kiekvieną savo paslaptingumu, grožiu bei protu. Nenuostabu, juk ji ragana! Būdama jaunesnė ji įsimylėjo Džoną Oldeną, l kuris turėjo išvykti į karą, o ji laukėsi jo vaiko. Nesulaukusi Džono, mergina paaukojo savo dar negimusį vaiką velniui, taip įgavo galios ir tapo ragana. Vėliau ji ištekėjo už miestelio pirmininko, ir pradėjo valdyti miestelėnų gyvenimus vardan vieno tikslo.
  • John Alden (aktorius Shane West)
  Tai dar vienas pagrindinis veikėjas, Džonas Oldenas, Merės Sibley mylimasis. Jis labai mylėjo Merę, bet, aplinkybių verčiamas, turėjo išvykti į karą ir net nenumanė, jog jo mylimoji laukėsi jo vaiko. Grįžęs į miestelį jis tikėjosi tik vieno - vėl pamatyti Merę ir vesti ją. Bet sužinojęs, jog ji jau ištekėjo už ne ko kito, bet seno ir šlykštaus miestelio pirmininko, vyras liko įskaudintas. Stebėdamas miestelį jis pamato, jog kažkas čia esti ne taip - Merė yra atsakinga už jos vyro pareigas, mat pirmininkas - įkalintas vežimėlyje ir net negali prakalbėti. Bet Džonas nenustoja jos mylėjęs, kažkur giliai širdyje rusena ta meilė, ir jis dėl jos pasiryžęs padaryti viską.

  Manau, jog ,,Salemas" - nepaprastas serialas ir jį tikrai verta pažiūrėti. Tikiuosi, jis jums patiks :)

                                                  Pagarbiai Emilė

0 Komentarai