Skleiskime #GirlLove

 „ Kitos moterys nėra mano konkurentės, aš su jomis, ne prieš jas.“
- Lilly Singh

    Praėjusiame straipsnyje pasakojau apie „Youtube“ žvaigždę Lilly Singh. Tada užsiminiau apie jos visuomeninę veiklą. Vieną iš šių veiklų yra organizacijos „ Girl love“ įkūrimas. Tad šiandien norėčiau plačiau papasakoti apie šią žvaigždės įkurtą organizaciją.


   Kadangi Lilly Singh yra tokia didelė dalis visos „Youtube“ organizacijos, ji nusprendė tas savo jėgas ir privilegijas panaudoti skleidžiant gėrį ir meilę. Šiuo atveju - skleidžiant meilę tarp merginų. Šią veiklą Lilly pradėjo 2015 metų gruodį, į savo „Youtube“ kanalą  įkėlusi vaizdo įrašą, kuriame skatina skleisti merginų meilę. Iš tiesų šiais laikais susiduriame su moterų grožio standartais, kurie skatina merginas laikyti viena kitą konkurentėmis, priešininkėmis. Tačiau ši organizacija bando atsikratyti šios konkurencijos ir skleisti merginų meilę. Pati Lilly aktyviai skleidžia savo meilę ir pasididžiavimą kitomis moterimis. Ši mergina jau ne kartą rengė įvairiausius renginius skatinančius susirinkti moteris ir dalintis savo patirtimi.

   Lilly Singh savo veiklą stengiasi platinti aplink visą pasaulį. Ji net bando į šią veiklą įtraukti žinomas garsenybes. Tokias kaip: Shay Mitchell, Zendaya, Michelle Obama ir daug kitų. Lilly stengiasi, jog visos šios sėkmingos, įžymios moterys skatintų merginų meilę viena kitai ir skatintų kitas moteris siekti savų tikslų nepaisant jų lyties, išvaizdos ir amžiaus.
   Viena šios organizacijos veiklų yra pagalba neišsivysčiusių šalių, kuriose moterys ne vertinamos, įgyti išsilavinimą merginoms. Tokiu būdu stengiamasi parodyti, jog išsilavinimas turi būti teikiamas visiems, Nepaisant tai vyras ar moteris. Iš tiesų norint padėti kuo daugiau merginų iš skurstančių šalių yra įkurtas fondas. Tereikia nusipirkti „ Rafiki“ draugystės apyrankę su „ Girl love“ organizacijos logotipu ir tie pinigai bus aukojami merginoms negalinčioms mokytis. Beje pati Lilly jau ne kartą vyko į nuošalius Indijos miestelius susitikti su jaunomis mergaitėmis, skatinti jas tobulėti ir siekti savų tikslų.

   Mano nuomone, merginų konkurencija, pyktis vienai kitos atžvilgiu yra tokia didelė problema šiuolaikiniame pasaulyje, todėl tikrai manau, jog ši organizacija yra puikus būdas ją šalinti ir skleisti žinia apie merginų meilę. Rašydama šį straipsnį tikiuosi šią meilę tarp merginų skatinti ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Juk mūsų šalis tokia maža, o pyktis ir konkurencija tarp merginų tokia didelė. Tad skleiskime merginų meilę ir didžiuokimės tuo kas esame!

                                                               Pagarbiai Gabija

6 Komentarai

  1. Tikrai manau, kad puikus straipsnis ir puikiai pasirinkta tema, kadangi visada reikia skleist taiką ir meilę ! :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. visiškai sutinku! smagu, kad jūsų portalas taip pat skleidžia feminizmą. noris ir daugiau tokių straipsnių ♥

    AtsakytiPanaikinti