TD BLYKSTĖ: „Youtube“ žvaigždė Lilly Singh

   „Aš nenoriu, aš tiesiog padarau, kad tai įvyktų“- Lilly Singh

Turbūt kiekvienas šiais elektronikos, kompiuterių ir telefonų laikais esame girdėję ir tikrai ne kartą pasinaudoję programa „Youtube“. Tai - bene populiariausias internetinis tinklas pasaulyje. „Youtube“ tinkle galima kelti ir žiūrėti vaizdo įrašus, prenumeruoti kitų žmonių paskyras, kitaip vadinamas kanalais, iš viso pasaulio. Žinoma, tai ne tik gera pramoga, bet ir puikus būdas užsidirbti pinigų, mat daugiausiai prenumeratorių susilaukę kanalai turi galimybę dirbti su „Youtube“ kompanija ir savo hobį paversti darbu.


Vienas iš žmonių, savo hobį pavertęs darbu -  Lilly Singh, kurios kanalo pavadinimas IISuperwomanII. Lilly gimė 1988 metais rugsėjo 26 dieną indų tautybės šeimoje. Jos tėvai persikraustė į Kanadą, todėl Lilly iš tiesų yra kanadietė, tačiau ji turi labai stiprų ryšį su savo tėvų gimtine - Indija. Mergina lankėsi šioje šalyje jau ne kartą. Lilly Singh pradėjo kurti vaizdo įrašus kai jai buvo 22 metai, tada ji sirgo depresija ir kaip būdą gydytis nusprendė pradėti kurti vaizdo įrašus ir juos talpinti internete. Pirmą vaizdo įrašą ji įkėlė 2010 metų spalį. Nuo tada jos kanalas labai padidėjo. Dabar jau turi daugiau nei 12 milijonų prenumeratorių, o jos vaizdo įrašai buvo peržiūrėti daugiau nei 3 milijardus kartų. Ir būtent dėl šios priežasties Lilly yra trečia daugiausiai uždirbančių  „Youtube“  žvaigždžių. Nors Lilly Singh uždirba daugybę pinigų, ji visada pabrėžia, jog jos žiūrovai jai yra patys svarbiausi ir jog viską daro dėl jų, o susitikimai su gerbėjais yra pati mėgstamiausia merginos darbo dalis

Iš tiesų mergina nėra tik vaizdo įrašų kūrėja - Lilly taip pat yra aktorė, komediantė, rašytoja, negana to, yra parašiusi ir atlikusi net keletą dainų. Taip pat ji yra labai didelė feministė, ginanti moterų teises visame pasaulyje. L. Singh net įsteigė paramos fondą, kuriame pardavinėjamos apyrankės, o už gautus pinigus suteikiama galimybė sunkiai gyvenančioms moterims, mergaitėms mokytis. Ši mergina ragina visus skleisti merginų meilę viena kitai. Lilly skatina visas merginas suprasti viena kitą, o ne konkuruoti tarpusavyje, jos nuomone, merginos tik susivienijusios pasaulyje gali padaryti daugybę nuostabių dalykų.
     Man ši mergina yra įkvėpimo ir motyvacijos šaltinis, nes būtent ji parodė, jog nesvarbu, kas tu esi, tu gali pasiekti viską sunkiu darbu. Lilly Singh visada spindi pasitikėjimu savimi ir pozityvumu. Todėl ji man yra ypatinga asmenybė. Tikiuosi, ir jus ši mergina įkvėps ir skatins tobulėti.

Pagarbiai Gabija

0 Komentarai