World of Warcraft - žaidimas, pavergęs milijonus

  Pasaulyje garsiai paplitęs žaidimas World of Warcraft jau yra pavergęs milijonus žmonių širdžių. Jis lengvas, smagus ir, kas svarbiausia, įtraukiantis. Būtent dėl šių priežasčių šis žaidimas yra toks populiarus ne vien paauglių tarpe, bet ir suaugusiųjų. Šiandien šiek tiek papasakosiu apie WoW žaidimą iš žaidėjos pozicijos.Pirmiausia, tik prisijungus prie žaidimo, gali pats pasirinkti kuo nori būti. Gali būti dviejuose legionuose: alliance ir Horde. Kiekviename iš šių legionų (pusių) yra 7 skirtingai atrodančios rasės (pvz.: Human, Night elf, Blood elf, Gnome ir t.t.). Ir tai dar ne viskas! Tu gali išsirinkti kaip tas tavo veikėjas atrodys: kokia bus veido išraiška, šukuosena ir plaukų spalva, kūno spalva ir ne tik. Tavo veikėjas bus unikalus - koks tik nori, kad jis atrodytų! Taip pat galima pasirinkti ir klasę - kuo tavo žaidėjas bus - ar shamanas, ar druidas, o gal warrioras ar paladinas ir ne tik?

  Vėliau tu pradedi kelti savo žaidėjo lygį. Už atliktas užduotis gauni aukso bei sidabro ir įvairių daiktų. Jei jie nereikalingi, juos gali tiesiog parduoti pas žaidimo prekeivius ir už tai gauti pinigų (auksas, sidabras, bronza). Taip pat vertingus daiktus galima parduoti aukcionuose, kur tuos daiktus už pasirinktą tavo sumą gali nupirkti kiti žaidėjai. Kiekviena rasė turi savo miestą, o mieste - aukcionai, bankai, kirpyklos ir viskas ko tik nori. Taip pat kai pasieki maximalų lygį, gali pradėti eiti į Battlegrounds - žaisti komandoje prieš kitus žaidėjus (ally vs horde).

Svarbiausia, jog tavo žaidėjas nuolat tobulėja, gerėja šarvai ir visa kita.

Taip pat, kaip ir tikrame gyvenime, tu gali turėti dvi pasirinktas profesijas ir jas kelti. Kad ir kas tai bebūtų - siuvimas, alchemija, herbalizmas ir t.t. - visi turi savų, didelių, pliusų. World of Warcraft - tarsi tikras gyvenimas, tik šiame žaidime tu puoli žaidimo sukurtus priešus ar tikrus žaidėjus. WoW'as yra strateginis veiksmo žaidimas, bet patikėkite - tai, ką aš pasakoju - tik nedidelė dalis viso žaidimo. Jis tikrai įtraukiantis, jame gali bendrauti su kitais žaidėjais, daug yra ir lietuvių.

Bendravimas su kitais žaidėjais - dar vienas didelis World of Warcraft pliusas. Jame gali susipažinti su bendraamžiais ir kuo tik nori. Taip pat, kaip sakiau, kiekviename serveryje yra lietuvių - vienur daugiau, kitur mažiau, bet jų yra. Žaidime yra guildai - vieta, kurioje susirenka žaidėjai į vieną būrį, bendrauja ar žaidžia kartu. Taip pat yra nemažai Lt guildų, tenais vyksta daug pokalbių, galima susipažinti tiek su merginom, tiek su vaikinais.
Taigi, World of Warcraft - žaidimas, kuris yra tarsi tikras gyvenimas, tik su kraujo prieskoniu. Šiame žaidime net lyja ir ošia medžiai! Tu gali girdėti kaip tavo batai kaukši miesto grindiniu, gali turėti įvairių mount'ų (arkliai, vilkai, meškos ar net drakonai, ant kurių gali jodinėti ar net skristi!) bei matyti, kaip tavo plaukai plazda vėjyje. Šis žaidimas pavergia tiek merginas, tiek vaikinus. Išbandęs jį, gali užsikabinti ilgam. Ar tu tam pasiruošusi? Jei taip, tai pirmyn, nepasigailėsi!


                                                  Pagarbiai Emilė V.

0 Komentarai