Aktyviausios skaitytojos konkursas - laimėk išskirtinį "PrintMemo" džemperį!

Niūrūs debesys, stiprus vėjas ir nesibaigiantis lietus... Puiki proga apie tai pamiršti - įsisukti į pūkuotą antklodę, gerti karštą, saldžią kakavą ir skaityti Teenage Dreams portalą! Tačiau kad lankytis čia būtų dar šilčiau ir jaukiau, skelbiame konkursą, kurio metu galėsite laimėti išskirtinį džemperį su Jūsų  pačių išrinktomis nuotraukomis!

KAIP LAIMĖTI KONKURSĄ?

Įrodyti, kaip nori prizo savo rankose, gali visai nesunkiai - tereikia sekti Teenage Dreams portalą savo Google paskira. Tiesa, to neužteks ir pasistengti reikės kiek daugiau. Konkursą laimės skaitytoja, kuri ne tik seka portalą, bet ir yra labai aktyvi Chatango „Bendraujam!“ laukelio pokalbiuose bei, žinoma, komentuodama straipsnius. Nebijok išsakyti savo nuomonės, duoti patarimų ir taip motyvuoti rašytojas!

APIE PATĮ PRIZĄ


Džemperį, kurį Jums dovanosime, galite sukurti patys - iš pradžių reikia pasirinkti vieną spalvą iš plataus asortimento (tai gali būti juoda, pilka, mėlyna, žydra, violetinė, tamsiai mėlyna, magenta, žalia, lime žalia bei raudona). Antras žingsnis - savo dydžio ir lyties nurodymas. Tada įdomiausia dalis - šie džemperiai ypatingi tuo, kad ant drabužio puikuosis būtent Jūsų nuotraukų koliažas. Reikia pasirinkti, iš kiek paveiksliukų susidarys tas koliažas - iš vienos, keturių, šešių ar net dvylikos. Ketvirtas žingsnis - nuotraukų išsirinkimas, sukelimas bei surūšiavimas. Ir lieka tik peržiūrėti, ar tenkina sukurto džemperio vaizdas. Jei tenkina, džemperis gali atsidurti Jūsų rankose tik per penkias pagaminimo dienas + siuntimo laiką.

DĖKOJAME

Šio konkurso niekaip nebūtų be mūsų gerbiamų remėjų PrintMemo. Labai jiems dėkojame ir norime paminėti, kad apsilankę jų puslapyje galėsite rasti labai daug dėmesio vertų prekių kaip pagalvės su išsirinktomis fotografijomis, fotoakmenys, Polaroid tipo nuotraukos ir dar daugiau. Tai gali tapti puikia, originalia dovana tiek sau, tiek artimajam!


NUO KADA IR IKI KADA VYKSTA KONKURSAS?

Aktyviausios skaitytojos konkursas prasideda jau dabar! Rezultatus sužinosi lapkričio 20 dieną, tad turi pakankamai laiko parodyti savo pranašumą. Neprarask savo entuziazmo, bendrauk ir būk aktyvi!

SĖKMĖS!

Komentuok šį ir kitus straipsnius, sek Teenage Dreams portalą Google paskyra, bendrauk Chatango laukelyje ir laimėk savo sukurtą džemperį iš PrintMemo!

6 Komentarai

 1. jaučiu būt gerai naujas džemperis.
  laikykitės TD, nes dalyvausiu ;))))))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Artėja žiema, bute nežmoniškai šalta, tad ir man reikia kažko šilto ir jaukaus :)

  Vaidensiuosi ir aš čia!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kadangi dievinu džemperius, tai be manęs šitas konkursas nepraeis :p

  AtsakytiPanaikinti
 4. Neįsivaizduoju vėsaus rudenio vakaro be puodelio arbatos ir mielo megztinio ar džemperio - jų turiu be gales, bet kaskart noriu dar ir dar vieno... O dar su unikalia nuotrauka...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Prisidėsiu ir aš prie šio konkurso, sumąsčiau, kad norėčiau šio džemperio. Be to, labai gera idėja. Ir tobulėjimas, ir šioks toks kontaktavimas su skaitytojomis :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Prisidėsiu ir aš prie šio konkurso, sumąsčiau, kad norėčiau šio džemperio. Be to, labai gera idėja. Ir tobulėjimas, ir šioks toks kontaktavimas su skaitytojomis :)

  AtsakytiPanaikinti