Amžinas aksesuaras

Vienas populiariausių šių dienų jaunuolių įgeidžių – tatuiruotė. Tačiau dėl žinių stokos jie visko tinkamai neįvertina ir vėliau, dėl tokio savo poelgio, gali gailėtis.

Palauk
Sugalvojai pasidaryti tatuiruotę? Palauk, gerai apgalvok savo sprendimą, nes laikui bėgant keičiasi ir norai. Mes gyvename stereotipų pilname pasaulyje, todėl, atrodo, visai nekaltas piešinėlis ant odos gali turėti įtakos netgi tavo karjerai. Tarkim, būtum puiki ir kvalifikuota advokatė, tačiau darbdavys gali neigiamai pažiūrėti į tą didelę tatuiruotę ant tavo rankos ir tavęs rimtai nevertinti.

Tėvų sutikimas
Jeigu esi nepilnametė, tam kad galėtum pasidaryti tatuiruotę, tau reiks tėvų sutikimo. O dėl jo gali tekti nemažai pavargti.

Ar žinai, ko nori?
Jei visgi nusprendei pasidaryti tatuiruotę ir turi tėvų sutikimą, gerai pagalvok, kokio simbolio ar ženklo norėtum.

Spalva
Ne paslaptis, jog spalvotos tatuiruotės yra kur kas pavojingesnės už tradicines juodas.

Skausmas
Nepamiršk, jog sėdėti tatuiruočių meistro kėdėje yra menkas malonumas ir gali tekti pakentėti. Žinoma, tai priklauso ir nuo tatuiruotės dydžio, ir nuo vietos, kurią pasirinksi.

Rizika
Apsvarstyk visą įmanomą riziką, juk po tokios procedūros gali būti užkrėstas kraujas ir pasireikšti kitos ligos, kurios kartais baigiasi net mirtimi.

Salonas
Būtinai pasidomėk tatuiruočių salonu. Paskaityk atsiliepimus. Ir netgi būdama salone stebėk ar tatuiruočių meistras sterilizuoja visus įrankius ir elgiasi pagal visas higienos normas. Jei nesi užtikrinta nebijok klausti, domėtis.  

Tatuiruotę galima ir panaikinti, tačiau tai sveikatai pavojinga procedūra, tad geriau prieš sėdantis į tatuiruočių meistro kėdę gerai pagalvoti. Dabar, kol mūsų oda graži, jauna, lygi, šis aksesuaras atrodys gražiai, tačiau vėliau, kai oda bus praradus savo grožį, piešinėlis nebeatrodys taip puikiai.

 Pagarbiai Vaiva

2 Komentarai

  1. Pati niekad nebūčiau sugalvojusi parašyti tokio straipsnio, tačiau ne kartą atėjo mintis, jog norėčiau tokio aksesuaro ant savo kūno, todėl manau, kad straipsnis labai aktualus, ypač paauglėms, kurios dažnai elgiasi impulsyviai ir neapgalvotai. Šaunuolė, viskas nuosekliai bei struktūriškai tvarkingai pateikta!

    AtsakytiPanaikinti
  2. na, ką žinau, turiu dvi tatuiruotes ir viskas liuks :D

    AtsakytiPanaikinti