Filmai jaukiems rudens vakarams

Tamsiais rudens vakarais norisi šiltai susirangyti lovoje su šiltos arbatos puodeliu ir žiūrėti filmus. Tačiau dabar gerą filmą išsirinkti užtrunka labai ilgai, todėl siūlau keletą filmų, kurie man labai patiko.

      „Atostogos Romoje“- romantinė komedija. Šis filmas išleistas 1953 metais ir yra nespalvotas, labai paprastas, nuoširdus ir gražus filmas. Jame vaidina Audrey Hepburn.

„Šarada“ – 1963 metais išleista romantinė komedija su detektyvo prieskoniu. Jame taip pat vaidina Audrey Hepburn. Net pati Bleir Valdorf „Liežuvautojoje“  buvo užsiminusi, kad jai be galo patinka šis filmas.

„Mistinė pica“ – šią romantinę komediją žiūrėjau visai neseniai, tai taip pat gan senas filmas. Išleistas prieš beveik trisdešimt metų, tačiau labai artimas šiems laikams.

„Hokus Pokus“ – filmas, jau tapęs mano Helovino tradicija, todėl jei dar nematei, siūlau būtinai pažiūrėti.

„Šokoladas“ – romantinė drama su Johnny Depp`u.  Labai atviras, nuoširdus, gražus ir tikrai ne banalus romantinis filmas. „Šokoladas“ yra vienas mėgstamiausių mano filmų.

„Visko teorija“- pakeitė mano požiūrį į biografinius filmus. Pasakojama istorija yra labai jautri ir priverčianti susimąstyti.

„Loftas“ – tai galimybė tamsų rudens vakarą pasinerti į puikų detektyvą. Aštrus ir netikėtas - du, geriausiai apibūdinantys šį filmą, žodžiai.

„Dingusi“ –psichologinis trileris. Tamsus ir visiškai nenuspėjamas siužetas, atskleidžiantis tamsiausius žmogaus sielos troškimus. Trūksta žodžių filmo meistriškumui apibūdinti, tai tikrai geriausias mano matytas trileris.


Tikiuosi, radot bent vieną filmą, kurį norėtumėt pažiūrėti. Jaukių ir įdomių rudens vakarų!

Pagarbiai Vaiva

Komentuok šį ir kitus straipsnius, sek Teenage Dreams portalą Google paskyra, bendrauk Chatango laukelyje ir laimėk savo sukurtą džemperį iš PrintMemo!

7 Komentarai

 1. Puiku! Filmai visada yra neišsemiama tema. Tik galbūt filmų pavadinimus reikėjo parašyti paryškintu šriftu ir prie kiekvieno pridėt juos reprezentuojančią nuotrauką, nes labai dažnai žmonės sprendžia pagal viršelį, tik tada pagal aprašymą. ;)))

  AtsakytiPanaikinti
 2. o man visai patiko, kad aprašymai trumpi, o pasiūlymų daug :)) artėja atostogos, bus ką veikti :DD

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man visai patiko, smagu, jog pasirinkai nenuvalkiotus ir nelabai girdėtus filmus :) Šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Yey, filmai! Labai patiko tai, kad nė vieno negirdėjau ir, kai turėsiu laiko, pasinagrinėsiu filmus atidžiau ir išsirinksiu, ką žiūrėt, o gal ir visus. Deja, aš pati nelabai mėgstu romantinių komedijų, bet... kas žino, gal patiks, tos, kurias išvardinai...:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Gaila, kad neturiu laiko filmams.. :D Smagu, kad parinkai mažiau girdėtus filmus. Čia pliusas. Minusas - man norėjosi platesnių aprašymų. Poros sakinių, susidaryti nuomonę, ar man tinkamas šis filmas, neužtenka :D bet čia toks subjektyvus dalykas. Kitiems ir vieno žodžio gali pakakti

  AtsakytiPanaikinti
 6. Įkvėpei mane pažiūrėti "Hokus Pokus". Tikrai smagus ir nepamelavai - Helovininis filmas. Galbūt šiek tiek vaikiškas, tačiau kaip ir rašei tinka nuobodžiam rudens vakarui. Kadangi šis manęs nenuvylė, nekantrauju peržiūrėti ir kitų tavo rekomenduotų filmų. Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti