ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Kodėl mums taip svarbi kitų nuomonė?

"Posakis skamba taip: "Nieko didinga pranokti kitą žmogų. Tikras didingumas - pranokti save patį." Noriu pasakyti, kad jei tu tikrai trokšti pagerinti savo gyvenimą ir turėti visa, ko širdis geidžia, turi kovoti savo kovą. Nesvarbu, ką kiti apie tave kalba. Svarbu, ką tu galvoti apie save pats. Nebijok, kad kiti tave pasmerks, jeigu esu tikras, jog elgiesi gerai. Gali daryti viską, ką nori jei tavo širdis ir sąžinė sako, jog tai yra tavo kelias. Ir dėl Dievo, neįprask matuoti savęs kitų žmonių matais."
- "Vienuolis, kuris pardavė Ferrari" (Robin Sharma)
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „wishlist“
Kodėl mes taip bijome išsiskirti iš minios arba pasakyti "ne"? Kodėl geriau tyliai keiksime priimtus sprendimus, bet jokiu būdu neišsakysime savo nuomonės garsiai? Kodėl svetimos kalbos yra svarbesnės negu tai, ką galvoji tu pats? Turiu omeny, kiekvienas iš mūsų gyvena SAVO gyvenimą, todėl neturi vaikščioti nuleidęs ir klausyti kitų.
Kažkodėl vis dažniau pastebiu tokią tendenciją, kuri, mano nuomone, nėra labai gera. Dažnai žmonės, kurie negali pasižymėti aukštu IQ yra tie, kurie priima svarbius sprendimus, o šiek tiek protingesni tiesiog tyli, nes vadovaujasi posakiu: "duok durniui kelią". Bet ar ne per dažnai mes užleidžiame jiems praėjimą ir leidžiame įtikinti save?
Pavyzdys:  žmogus atsisako savo pasirinkimų dėl to, kad nesugebės to paaiškinti visuomenei ir nežino, ar ji tinkamai sureaguos. Tai gal tada padarykime apklausą ir visuomenės paprašykim sudaryti galimų norų sąrašą??! Kad netyčia nenorėtume to, ko negalime turėti.. 

Tikiu, kad kiekvienam žmogui pasitaiko dienų, kai sutinkame su visomis nuomonėmis, nes mums tuo metu yra svarbesnių dalykų, tačiau kai mes visada taip darome, kiti ima prie to priprasti ir net nebeklausia, ar tu turi, ką pasakyti. 
Šiais laikais yra labai daug žmonių, kurie tūno savo šešėlyje ir nuleidžia galvą vos tik kam pasakius, ką reikia daryti. Taigi, ar tai normalu? 
Kaip mes galime priimti bendrą ir visiems tinkantį sprendimą, jei dauguma net neišsako savo nuomonės. 
Taigi, noriu palinkėti visiems mažiau kreipti dėmesį į kitus, daugiau kovoti už savo teises ir nenuleisti galvos.

Pagarbiai, Aurėja L.
DALINTIS:

4 komentarai:

Agnė Sapronaitytė rašė...

Tokie lengvi, bet naudingi apmąstymai. Mielai paskaityčiau ir daugiau!

Anonimiškas rašė...

Labai įkvepia ir priverčia susimąstyti.
Tiesa sakant geras spyris į užpakalį, kuris skatina išlysti iš savo kiauto, bei apleisti komforto zoną. Velniop ką mano kiti! Juk mums gyventi savo pačių gyvenimą, ne jiems...


-S

Aurėja Lapšytė rašė...

Ačiū!!! Tokie pastebėjimai skatina kurti, todėl tikiu, kad rasi dar nė vieną tokio pobūdžio straipsnelį :) galbūt yra temų, kurios tave domina ir norėtum apie jas paskaityti? Būtina pranešk ir aš pasistengsiu apie tai parašyti :)

Aurėja Lapšytė rašė...

Žinoma! Ačiū už išsakytą nuomonę :)

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google