ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Programėlės, padedančios mokytis

  Šiais laikais, sutikite, gyvename technologijų pasaulyje. Vis daugiau ir daugiau atsiranda programėlių, kurios me tik padeda mokytis, bet ir dažnai už mus suskaičiuoja atsakymą, o tas yra naudinga ne tik atliekant namų darbus. Pateiksiu kelias tikrai geras ir labai naudingas programėles, kurios yra mano šbandytos ir tikrai gerai patikrintos, man patikusios. Su jomis tikrai ir namų darbai, ir pasiruošimai kontroliniams, ar net kontroliniai tampa žymiai lengvesni!

  • ,,Duolingo"
Ši programėlė yra pagarsėjusi ne vien moksleivių, bet net ir suagusiųjų tarpe. Galvojate, kuo ji tokia ypatinga?  ,,Duolingo" yra mėgstama vartotojų, nes sujungia mokymąsi su žaidimu. Ne paslaptis, jog žaidimai labiausiai lavina loginį mąstymą bei atmintį. Tad su šia programėle jūs ne tik linksmai praleisite laiką, bet ir išmoksite naujų kalbų. Šia programėle naudojasi jau virš 100 milijonų vartotojų visame pasaulyje! Daug, tiesa? Manau, skaičiai kalba patys už save.

  •  ,,EasySolve"
 Atradau šią programėlę visai neseniai, ir, pripažinsiu, pamilau ją labai labai. Patikėkit, joje galite rasti visko, ko reikia. Gražus dizainas, patogus formulių radimas -  čia ir yra programėlės patogumas. Bet svarbiausia yra tas, jog joje yra visos pagrindinės matematikos egzamino formulės ir jų apskaičiavimai. Tarkime, mums reikia rasti diskriminantą. Jums tereikia paspausti ant ,,Diskriminantas" laukelio ir tiesiog įvesti norimus skaičius, o programėlė iškart jums duos teisingą atsakymą. Programėlėje gali rasti ir procentų apskaičiavimą, ir trupmenos vertimą į dešimtainę ir atvirsčiai, ir geometrijos formules (skritulio, trikampio, pitagoro teoremą, trikampių kampų apskaičiavimą, išpjovas ir t.t.). Be to, ''EasySolve" programėlėje galite atlikti kombinatorikos formules. Patikėkite, man ši programėlė praverčia prieš visus kontrolinius, o gal net ir per juos ;) Be to, ši programėlė yra lietuviška!

  • ,,World history, quick e-book"
  Šioje programoje rasite viską, kas yra susiiję su istorija - jei reikia pasitikrinti, kada žlugo Romos imperija, arba Pirmojo Pasaulinio karo priežastis ir galybę kitų dalykų, ši programėlė kaip tik jums. Ji praverčia kiekvienam moksleiviui bei suaugusiąjam. Norint labai greitai kažką patikrinti arba sužinoti, jūs tiesiog greitai paieškote atsakymo šioje programėlėje. Joje yra suskirstytos temos, norimą atsakymą rasite lengvai ir greitai susiradę reikimamą temą ar ,,etiketę". ,,World history quick e-book" man pravertė prieš kontrolinius ar namų darbų atlikimo metu, kai reikėjo mokytis galybę datų, tad jei ką netyčiomis pamiršdavau - tuoj pat pasitikrindavau programėlėje. 

Pagarbiai Emilė
DALINTIS:

1 komentaras:

Beatričė rašė...

Emile, tu šaunuolė! Vienintelė programėlė, kurią žinojau, buvo duolingo. Tikrai naudinga, tik reikia prisiversti ir netingėti:D O kitos taip pat atrodo visai įdomios, gal reikės išbandyti

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google