Rudeniška nuotaika tavo kambaryje

Dienoms trumpėjant ir greičiau temstant vis daugiau laiko praleidžiam namuose. Norisi, kad kambary būtų ramu, jauku, gera, lengva atsipalaiduoti. Taigi, ką daryti, kad kambarys tamsiuoju metų laiku džiugintų? Štai keletas patarimų.

Šviesa. Pirmiausia kambariui jaukumo suteikia šviesa. Atėjus rudeniui iš spintos ištraukiu geltonas lemputes ir pasikabinu virš lovos. Jos suteikia šviesos, jaukumo ir labai daug džiaugsmo. Šviesą gali skleisti ir žvakės, jos taip pat kambariui suteikia labai daug jaukumo.

Audiniai. Užuolaidos, kilimai, antklodės, pagalvėlės- kambariui jaukumo suteikia viskas, kas minkšta ir švelnu. Jeigu kambary daug kietų paviršių - suminkštink juos. Ant kėdžių pridėk pagalvėlių, užtiesk paklode, jei turi stalą, papuošk jį staltiese ar pridėk padėkliukų.

Kvapai. Kvapai yra labai svarbus akcentas, kuris kambariui suteikia jaukumo.  Tik, žinoma, nereiktų persistengti, nes nuo intensyvių kvapų gali pradėti svaigti galva. Kambariui kvėpinti puikiai tiks smilkalai, žvakės ir mano mėgstamiausias bei natūralus būdas- aromatiniai maišeliai, kuriuos galima pasidaryti patiems.

Spalvos. Dekoruodama kambarį, rinkdamasi pagalvėles ar antklodes atkreipk dėmesį į spalvas. Raudona, oranžinė, ruda, bordo, geltona - labai rudeniškos ir jaukumo suteikiančios spalvos.

Dekoracijos. Rudeniškos dekoracijos labai džiugina, pakelia nuotaiką ir suteikia jaukumo. Grįždama iš mokyklos prisirenku margaspalvių lapų ir pamerkiu juos į vazą arba išdėlioju kompoziciją su kankorėžiais ar žvakėm. Labai gražu, paprasta ir neužima daug laiko.

Muzika. Ir paskutinė detalė - muzika. Man labiausiai patinka, tamsiais rudens vakarais, susisupus į minkštą pledą ir skaitant mėgstamą knygą,  klausyti džiazo. Tačiau kiekvieno pasirinkimas skirtingas, bet norint jaukios atmosferos, muzika turėtų būti rami, lengva.

Na, o dabar beliko pasidaryti kvapnios arbatos ir šiltai įsitaisius lovoj pažiūrėti filmą.

Pagarbiai Vaiva

Komentuok šį ir kitus straipsnius, sek Teenage Dreams portalą Google paskyra, bendrauk Chatango laukelyje ir laimėk savo sukurtą džemperį iš PrintMemo!

10 Komentarai

 1. Pamenu, kai senokai dalyvavau atrankoje i rasytojas, ir manes nepriime , nes mat straipsnis nebuvo itin geras. O dabar stai cia raso "labai gerus" strapsnius

  AtsakytiPanaikinti
 2. kas čia per mada TD pasidarė tokius trumpus straipsnius rašyt? šriftą sutvarkyk, nes truputį nesižiūri. net nežinau, gaila Anonimo, jeigu taip.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonime, o ar esi įsitikinęs, kad straipsnis buvo TIKRAI geresnis už tą, kurį atsiuntė Vaiva dalyvaudama?:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Juokinga net darosi :D jūs visiškai neatsižvelgiat į kritiką, nors dabar, kai yra gana nemažai komentuojančių, nesvarbu ar dėl konkurso, ar ne, bet jūs turėtumėt labiau atsižvelgt į skaitytojų nuomonę, nu nes kuo toliau, tuo prasčiau :D išplėskit tuos straipsnius labiau, minėjo, jog pasikuiskit po senesnius straipsnius, nes visiškai jokio progreso.
  Kalbant apie šitą straipsnį: ties kiekvienu punktu galėjai pateikt kokių DYI, idėjų, nuotraukų, nes dabar tiesiog kaip kažkoks planelis skurdus.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš turėjau omeny tai, jog buvo daug aukštesni reikalavimai. Nesakau, kad mano straipsnis atrankoj buvo geresnis ar prastesnis ar jos. Tik TD jaučiasi truputį kritęs.

  AtsakytiPanaikinti
 6. EI, KAS ČIA DAROSI??? Anksčiau ateidavau čia ir tai būdavo mylimiausia vieta kažką skaityti. Tačiau kuo toliau, tuo mažiau čia verta eiti ir gaišti laiką. Iš tiesų, jau daugelis minėjo, o aš tik pasikartosiu. Visa šita, ką jūs vadinat straipsniu, galiu pavadinti tik planu. Gerai, pavyzdžiui, kvapai: puiku, aha, supratau, same shit ką galiu perskaityti bet kur kitur ir tikriausiai skaičiau šimtus kartų. Kodėl nebuvo galima pasistengti ir parašyti, kaip tu pati gamini tuos kvapų maišelius, ką rekomenduoji maišyti? Tiesiog. Net nematau prasmės per daug plėtotis po Jūsų, rašytojos, straipsniais. Nes vaizdas toks, kad ateinat pasakot "ačiū už kritiką :)" ir viskas, galvojat problema bam ir išspręsta. Liūdna matyt tai, ką matau dabar pas jus. Nuoširdžiai.

  http://knygumergaite.blogspot.lt/

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai nuvylė straipsnis,tikrai nieko gero.Jau metų metus apie tą patį rašot...

  AtsakytiPanaikinti
 8. https://anonimasmegstantis.wixsite.com/teenageblog Sveikos merginos,visai šviežias tinklapis ieško rašytojų

  AtsakytiPanaikinti
 9. Liūdna, bet šiame straipsnyje neradau visiškai nieko naujo. Matosi, nereikėjo daug stengtis ieškant informacijos,galėjai ir labiau pasistengti.

  AtsakytiPanaikinti