Vaizdingiausi traukinių maršrutai

Šiais laikais ne visi žmonės keliauja traukiniais, dažniau renkasi kitas transporto priemones. O jei ir keliauja, tai su paprastais traukiniais. Tačiau yra traukinių, kurie pasižymi prabanga, ir kuriais galima keliauti savaite ar daugiau.

5. Ledyno ekspresas

Ledyno ekspresas keliauja Šveicarijoje, tarp San Morico ir Zermato kalnų kurortų. Ledyno ekspresas pirmą kartą buvo atidarytas 1939 metais ir važinėja tuo pačiu maršrutu su trumpomis pertraukomis jau daugiau nei pusę šimtmečio. Kelionė šiuo traukiniu tikrai patiks visiems, kuriems patinka graži Šveicarijos bei kalnų gamta. Šis traukinys, važiuodamas iš taško A į tašką B, sukaria 290 kilometrų, o kelionės laikas - 7,5 valandos. Tačiau nedrįskite nuvertinti šio ekspreso! Tai kelionė A klasės traukiniu, su kuriuo pravažiuojate Alpių kalnus, žalias pievas, spalvingus sveikatingumo kurortus, gilius tarpeklius bei žavingus slėnius. Traukinys įlenda net į 91 tunelį ir pravažiuoja 291 įspūdingu tiltu. 
Kelionės metu įveikiama aukščiausia alpių perėja, kurios aukštis - 2033 metrai virš jūros lygio. Ši kelionė tikrai patiks gamtos mėgėjams.

4.Venecijos ,,Simplon-Orient-Express''

Pirmasis ,,Orient-Express" į kelionę leidosi 1833 maršrutu Paryžius - Stambulas. Na, o šiuolaikinis ekspresas keliauja kitu maršrutu - iš Londono į Veneciją per Prancūziją, Šveicarija, Austrijos  Alpes. Šiame traukinyje didžioji dalis interjero yra Art Deco stiliaus, o šešias kupė įrengė garsus prancūzų menininkas Rene Prou.3.,,Al Andalaus"

 Šis ekspresas keliauja po Andalūzijos regioną (Ispaniją). Jis išvyksta iš Sevilijos ir sustoja įvairiose gastronominiu arba kultūriniu požiūriu svarbiose vietose. Šis ekspresas ypatingas tuo, kad net trečdalis kupė yra pastatytos dar trečią praėjusio amžiaus dešimtmetį, jose keliavo anglų monarchai iš Kalė į Rivjerą. Šio ekspreso interjere mišrių detalių iš įvairių epochų. 


2.Trans-Sibiro traukinys

Kelionė šiuo maršrutu yra ilgiausia, bet gali tapti ir šalčiausia, jei pasirinksite netinkamą metų laiką. Ši kelionė tu tris populiariausius maršrutus: pirmasis, jungiantis Maskvą ir Vladivostoką, tęsiasi 9000 kilometrų. Kiti du jungia Maskvą ir Pekiną. Trumpesnis, kurio ilgis  8000, o kelionės trukmė šešios dienos ir ilgesnis, per Mandžiūrija, tęsiasi savaite. Nepakildami iš vietos bei nesivargindami traukinio keleiviai galės grožėtis nuostabiais Europos pakraščio bei Azijos platybių vaizdais.

1. ,,Orient" ekspresas

Kažkada ,,Orient" ekspresas jungė Paryžių ir Stambulą, tačiau dabar jo maršrutas pasikeitė. Dabar galima mėgautis patogiomis kelionėmis į didžiuosius Europos mietus, Londoną, Veneciją, Budapeštą, Prahą, Romą. Šis maršrutas tikrai yra prabangus ir komfortabilus, o jo vagonai jau tapo ne vienos novelės, filmo ir daugybės romantiškų istorijų veiksmo vieta.  

Pagarbiai Judita

1 Komentarai

  1. Labai džiugu, kad renkiesi tokias originalias temas:)) Tikrai praplečia akiratį

    AtsakytiPanaikinti