We Heart It - laisvalaikio ir saviraiškos pasaulis


Susijęs vaizdasPasaulį vis labiau užvaldant socialiniams tinklams, šiandien pristatysiu man vieną iš įdomesnių - We Heart It (WHI), kuris remiasi paveikslėlių dalinimosi su kitais principu. Ten tu rasi visko: idėjų, įvairiausių paveikslėlių telefonui ar kompiuterio darbalaukiui, žymių žmonių citatų, nuotraukų iš viso pasaulio, įkvepiančių minčių. Esi kūrybiška ir nori pasidalinti savo mintimis? Puiku! Tai kaip tik tau. Bene didžiausias privalumas - tu gali sukurti savo straipsnelį, panašiai kaip tai darau aš, o galbūt ir tu čia, jį publikuoti ir laukti kitų žmonių nuomonės. Iš patirties galiu pasakyti, kad šis socialinis tinklas populiarus tarp žmonių, jame netgi vyko neseniai visą pasaulį užvaldžiusi akcija #MeToo, merginos dalinosi savo patirtimi. Taigi, jeigu tu vis dar nesi We Heart It šeimos dalis, kviečiu prisijungti. 

Keletas faktų apie WHI, kurie dar labiau tave sudomins:
♥ Įkurta 2008m., tikslas - uždėti širdutę patinkančiam paveiksliukui.
♥ WHI apibūdinama kaip vieta, kurioje randi motyvacijos ir "užkreti" ja kitus. 
♥ 2013m. gruodžio mėnesį pasiekė 25 milijonų mėnesinių lankytojų ribą
♥ 2014m. gegužę išleista mobilioji programėlė, leidžianti paprasčiau peržiūrėti neseniai įkeltus paveiksliukus.

Socialinio tinklo teikiamos galimybės leidžia kiekvienam atsiskleisti kaip kūrybiškai asmenybei, patirti atradimo džiaugsmą ir pasisemti idėjų. Jeigu nusprendei prisijungti ar iš naujo įsijungti šį socialinį tinklą, mane ten taip pat rasi:
Pagarbiai, Aurėja

Komentuok šį ir kitus straipsnius, sek Teenage Dreams portalą Google paskyra, bendrauk Chatango laukelyje ir laimėk savo sukurtą džemperį iš PrintMemo! 

12 Komentarai

 1. Kažkada buvau susikūrusi paskyrą, bet manęs "neužkabino". Ir šiaip, mano draugų tarpe populiaresnis tumblr ir, žinoma, instagramas.
  O gal sukursi kitą straipsnį apie WHI daugiausiai followerių turinčias asmenybes arba apie tuos, kurie tave motyvuoja ir papasakosi apie juos plačiau?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. A Ling, kodėl gi ne? Visai gera idėja :) ačiū už nuomonę. Manęs irgi iš pradžių neužkabino, bet po keleto metų pasirodė visai gera platforma. Žinoma, tiek Instagramas, tiek Tumblr yra populiaresni tinklai, bet ir šitas, mano nuomone, visai vertas dėmesio. Ačiū už nuomonę. :)

   Panaikinti
 2. mano nuomone, čia ne straipsnis. čia savo paskyros reklama, paslėpta po viena pastraipa bendros informacijos ir keletu faktų apie šią platformą. jeigu matai, kad nepavyks parašyti ilgo ir gero, išsamaus ir įdomaus straipsnio ta tema, tai griebk kitą idėją, o šią palik, nes dabar tai atrodo lyg būtų pradėta, bet užbaigti ir net apskritai įpusėti pritrūko informacijos. straipsnis neturi struktūros ir aš to net, kaip jau sakiau, net nepavadinčiau straipsniu.
  na, kodėl kai pradėjom komentuot, jūs taip skaudžiai nusivažiavot?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aqua Vitae, tikrai rašydama šį straipsnį neturėjau jokios minties pareklamuoti save, bet jeigu tau taip atrodo, atsiprašau, galbūt padariau klaidą. Visi žmonės - visi klystame. Patikėk, kiekviena rašytoja stengiasi kaip įmanydama tobulinti savo rašymo įgūdžius, įtikti skaitytojui. Galbūt šį kartą nepavyko, kam nepasitaiko?

   Panaikinti
 3. Aurėja, straipsnis išties gan neilgas, galbūt norėjosi plačiau išgirsti apie naujienas ir žmonės puoselėjančius WHI, bet tikrai nepavadinčiau to reklama, viskas aišku - trumpai ir aiškiai apibendrinta :)
  Aqua Vitae, prieš rašydama tokius dalykus - pažiūrėk, kiek ji follower'ių jau turi :D Abejoju, ar turint 359 folowerius vis dar nori darytis kažkokią reklamą, greičiau čia jau pati pasirodei kaip netolerantiška mergina, kuriai pavydu, kad kažkas jų turi daugiau :)
  Sėkmės toliau rašyme, Aurėja!

  AtsakytiPanaikinti
 4. net neturiu we heart it paskyros :DDD
  o ar esi mačiusi kokiame nors žurnale, kaip straipsnio autoriai, rašydami apie socialinį tinklą, savo paskyras numeta? nes man tai neteko. prieš rašydama tokius dalykus, pažiūrėk kaip viskas yra daroma ;)))

  AtsakytiPanaikinti
 5. Atleisk, žinoma, jei įžeidžiau, tikrai to nenorėjau, tiesiog atrodo juokinga...
  Kodėl žurnale? TD yra ne žurnalas, o tinklaraštis, dažniausiai tokiose vietose būna palikti link'ai, jeigu rašoma konkretaus asmens tinklaraštyje, arba link'ai šoninėje juostoje, kur užtenka spustelėti ir iš karto atsirandi profilyje, kadangi TD nesutalpintų visų rašytojų svetainių vartotojų, tai rašytoja Aurėja nusprendė padaryti nuotraukėlę, kad nebūtų tiesiog galima būtų paklausti, pasidomėti, susisiekti... :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. kažkaip dar neteko TD matyti tokių dalykų, todėl ir prisikabinau. nei viena rašytoja nedėjo savo asmeninės paskyros į straipsnį, kiek teko matyti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū už nuomonę. Kitą kartą rašydama straipsnį atsižvelgsiu į pastabas.

   Panaikinti
 7. TD galbūt ir nėra, tačiau tai nereiškia, kad nėra visur... :) Sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Niekada anksčiau nesu girdėjusi apie šį tinklą, bet pasakysiu atvirai: nepakankamai susidomėjau, kad susikurčiau paskyrą. Nekaltinu rašytojos, greičiausiai pati pesimistiškai nusiteikiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Niekada anksčiau nesu girdėjusi apie šį tinklą, bet pasakysiu atvirai: nepakankamai susidomėjau, kad susikurčiau paskyrą. Nekaltinu rašytojos, greičiausiai pati pesimistiškai nusiteikiau :)

  AtsakytiPanaikinti