5 gražiausi pasaulio gyvūnai

Pasaulyje gyvena apie 7 milijardus žmonių, ir visi jie skirtingi. Skiriasi jų išvaizda, charakteris, pomėgiai, gebėjimai ir t. t. Ir nors jiems patinka skirtingi dalykai, yra ir tokių, kuriuos mėgsta visi. Pasižiūrėkime, kokie gi 5 gyvūnai turėtų patikti visiems.

Poliarinė lapė


Ši laputė tikrai ne tokia, kokias mes įpratusios matyti Lietuvoje. Jų kailiukas  storas, baltas ir purus, tarsi sniegas. Tai padeda joms ištverti šaltį, kuris gali siekti iki -50 laipsnių. Jų kailis ypatingas dar ir tuo, kad kai aplink baltą, jis irgi baltas, o kai sniegas ištirpsta, jis tampa rudas ir taip pat puikiai prisitaiko prie aplinkos. Lapių kūnelio ilgis - 30 - 55 cm, o svoris 5 kilogramai.


Delfinai

Delfinas - vienas draugiškiausių, protingiausių ir naudingiausių gyvūnų pasaulyje. Delfinai yra smagūs ir protingi, žmonėms visada kelia geras emocijas, ir turbūt, jei yra galimybė, kiekvienas norėtų dalyvauti plaukiojime su delfinais. Įdomu tai, kad šie žinduoliai niekada visiškai nemiega - tai daro tik vienas arba kitas jų smegenų pusrutulis. Šių gyvūnų terapija, padeda neįgaliesiems geriau integruotis, todėl yra labai naudinga.


Snieginis leopardas

Snieginis leopardas, priešingai nei paprastas, aptinkamas Himalajuose ir 3000 - 4500 metrų aukštyje jaučiasi kuo puikiausiai. Retam kalnų orui ir dideliam šalčiui pritaikytos didelės jo šnervės ir tankus, baltas su juodai taškeliais kailis. Snieginis leopardas svoriu prilygsta žmogui - 27 - 45 kilogramai, jo aukštis 60 cm, o ilgis 2 metrai.

Mandarinukė


Mandarinukės - ypač spalvingos žuvytės, gyvenančios Indijos ir Ramiojo vandenyno koraliniuose rifuose ir lagūnose. Jos išsiskiria savo spalvomis - elektrine pramaišiui su oranžinėmis linijomis. Mandarinukių dydis gali būti nuo 7 iki 30 centimetrų, tad jos puikiai tinka laikymui akvariume.


Mėlynoji medlaipė


Ši varlytė tikrai neįprasto grožio, nors ir labai pavojinga. Jos oda ryškiai mėlynos spalvos su juodais taškeliais. Ji aptinkama tik pietiniame Surinamo regione, Pietų Amerikoje. Varlytė sveria vos 3 gramus, kai mūsų lietuviška varlė 51.Matyti, kad gražus gali būti bet kas, nuo leopardo iki varlytės, nuo didžiausio iki mažiausio. Tad koks gyvūnas Jums gražiausias? Komentuokite!

Pagarbiai rašytoja Judita

Komentuok šį ir kitus straipsnius, sek Teenage Dreams portalą Google paskyra, bendrauk Chatango laukelyje ir laimėk savo sukurtą džemperį iš PrintMemo! 

8 Komentarai

 1. Asmeniškai aš pasiilgau ilgesnių ir iškalbingesnių straipsnių. Pastebėjau, jog TD beveik visi šiuo metu skelbiami straipsniai tampa vis trumpesni ir trumpesni. Norisi kažko išbaigto, informatyvaus ir aktualaus.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tik ką pagyriau. Ugh.
  Na bet esmė. Nežinau, bet straipsnyje pritrūko daugiau medžiagos. Gyvūnai aprašyti gerai, susidariau gan neblogą pirminį vaizdą apie juos. Tačiau gal reikėjo pateikti kažkokių įdomesnių faktų? Dabar atrodo straipsnis tiesiog parašytas, nes reikia. Tokia tema rinktis aplamai rizikinga, nes ji jau nuvalkiota visur ir visaip po kokį šimtą kartų. Galbūt reikėjo pasirinkti šiek tiek kitokią temą, pvz vieną gyvūną ir apie jį išsamiai, su legendomis, istorija galbūt faktais? Nėra prasčiausia iš tų, ką skaičiau pastaruoju metu, bet tobulėti yra kur.
  Sėkmės! ♥

  http://knygumergaite.blogspot.lt/

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip jau ir minėjau, dokumentinio žanro straipsniai visuomet yra gerai, tačiau, nors ir nelengva siūlau paieškoti mažiau aprašytu straipsniu. 😉

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kaip jau ir minėjau, dokumentinio žanro straipsniai visuomet yra gerai, tačiau, nors ir nelengva siūlau paieškoti mažiau aprašytu straipsniu. 😉

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kaip jau ir minėjau, tokie dokumentinio žanrai visuomet yra gerai, tačiau įdomiau paskaitinėti visiškai naujus, neaptartus straipsnius. Suprantu, kad tai anaiptol nelengva, tačiau įmanoma😉

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nereikėjo taip greitai po penkių pavojingiausių gyvūnų skelbti penkių gražiausių. Sukuriamas vaizdas, kad kartojamasi. Sėkmės toliau! 💝

  AtsakytiPanaikinti
 7. 100% Delfinai yra nuostabiausi❤️��

  AtsakytiPanaikinti