Įspūdingi Europos atrakcionų parkai

Tikriausiai dauguma iš mūsų, išgirdusios žodžius "atrakcionų parkas", iškart pagalvojame apie žymųjį Disneilendą. Todėl šiandien noriu suteikti daugiau informacijos apie daugiau Europoje esančių neįtikėtinų pramogų parkų!

Susijęs vaizdas
· Disneilendas
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „disneyland paris“Be jokios abejonės turiu paminėti šį Paryžiuje esantį didingą atrakcionų parką, nes juk tai - žinomiausias atrakcionų parkas pasaulyje! Neveltui žinomiausias - nuostabi pasakų šalis sukuria nepamirštamus įspūdžius ir mažiems, ir dideliems. Magiškos akimirkos keliaujant per Nuotykių, Fantazijos, Atradimų šalis: skrendant tarpgalaktine raketa, skuodžiant griaustinio kalnais ir tarpekliais, nardant Kapitono Nemo laivu, linksminantis Piterio Peno, Pinokio karuselėse, sutinkant Karibų jūros piratus. Tačiau tai dar ne viskas! Dieną užbaigia įspūdingi pasirodymai bei fejerverkai!
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „gardaland park aquariums“
                                     · „Gardaland“ parkas
Šis Italijoje esantis parkas - garsiausias šalyje, o 2005 m. jam buvo skirta 5 vieta pasaulyje! Čia, žinoma, galėsi patirti fantastiškų įspūdžių atrakcionų parke, išvysti įvairių šou ir net apsilankyti akvariumuose! Stulbinanti kelionė susipažįstant su žavingu povandeniniu gyvenimu bei keistais ir egzotiškais gyvūnais pritraukia gausybę lankytojų!Vaizdo rezultatas pagal užklausą „heide park krake“
Atrakcionas "Krake"
· „Heide“ parkas 
Vokietijoje esantis vienas iš garsiausių bei įspūdingiausių pramogų parkų pasaulyje. Čia rasi galybę nepakartojamų atrakcionų: pasakiškų laivelių, traukinukų net patiems mažiausiems, apžvalgos ratų ir pačių ekstremaliausių karuselių bei kalnelių! Taip pat galima pasimėgauti linksmais vaidinimais, šou bei fejerverkais.


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „tivoli park star flyer“
Karuselė "Star Flyer"

·  „Tivoli“ sodai
Danijoje esantys "Tivoli" sodai - nepakartojamas pramogų parkas šalies sostinėje Kopenhagoje. Tačiau pagrindinė priežastis, kodėl verta čia apsilankyti - tai antras seniausias pramogų parkas pasaulyje! Jis garsus dėl dar 1914 m. pastatytų ir veikiančių medinių pasivažinėjimo kalnelių! Čia taip pat gali išmėginti didingą 80 m aukščio karuselę "Star Flyer", iš kurios galima išvysti žavingą miesto panoramą. Taip pat, "Tivoli" sodai žavi išpuoselėta aplinka,  pasirodymais ir pantomimos teatru.

· „Europos“ parkas
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „europa park silver star“
Kalneliai "Silver Star"
Šis parkas itin įspūdingas ir didžiausias Vokietijoje, kurį per metus aplanko beveik 5 mln. viso pasaulio žmonių! "Europos" parkas puikiai tinka ir ekstremalams, ir ramesnio pasivažinėjimo mėgėjams. Ekstremalai gali išbandyti save nepaprastai aukštuose ir greituose "Silver Star" kalneliuose.
Ypač smagu ir tai, jog kasmet čia vyksta linksmas šokių festivalis!


Tikiuosi, kad sudominau tave, o galbūt sužinojai kažką naujo ar neįtikėtino apie šiuos fantastiškus bei šiurpą keliančius atrakcionų parkus!


Pagarbiai, Greta

6 Komentarai

 1. Sveika, Greta, puiki tema, kuri visai neblogai pateikta;) Tačiau būtų verta padirbėti ties pačia straipsnio išvaizda

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai nuostabi tema! Gaila, dar nesu buvusi tokiuose parkuose, bet greitu metu žadu nuvykti ir atrakcionai, tikrai vežanti tema! Tikrai nuostabus straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai nuostabi tema! Gaila, dar nesu buvusi tokiuose parkuose, bet greitu metu žadu nuvykti ir atrakcionai, tikrai vežanti tema! Tikrai nuostabus straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Įdomi tema, tačiau pasitaikė rašybos klaidų, kas, žinoma, negerai. Kitą kartą būk atidesnė ;). O šiaip labai neblogas straipsnis.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Įdomi tema, tačiau pasitaikė rašybos klaidų, kas, žinoma, negerai. Kitą kartą būk atidesnė ;). O šiaip labai neblogas straipsnis.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ačiū už komplimentus ir pastabas! :)

  AtsakytiPanaikinti