Ką galima padovanoti vaikinui?

  Turbūt mums visoms yra tekę galvoti ,,ką gi galėčiau padovanoti draugui/vaikinui dovanų?". Nesvarbu kokia tai šventė bebūtų - Kalėdos, gimtadienis, o gal jūsų pusmečio, metų ar pan. sukaktis - išrinkti dovaną vaikinui  neretai merginai tampa tikru galvos skausmu. Tad ką gi galėtum padovanoti?
 • Šokoladas 
  Niekuomet neprašausi nupirkdama vaikinui jo mėgstamą šokoladą ir taip jį nustebindama. Vaikinui, kaip ir merginai, patinka staigmenos, o šokoladas - pati praktiškiausia staigmena.

 • Megztinis/ džemperis
  Megztinis arba džemperis puikiai tiktų Kalėdų ar gimtadienio progai, nes jis šiltas, o svarbiausia - patogus. Gal jis jau yra nusižiūrėjęs kokį džemperį parduotuvėje? O gal jam patinka kokia nors grupė ar atlikėjas ir jis jau seniai svajoja užsivilkti marškinėlius ar dar ką nors su tos grupės ar atlikėjo atvaizdu? Padovanok! Internetinėse parduotuvėse užtikrinu, tikrai rasi tai, ko tau būtent reikia. Viena didžiausių internetinių parduotuvių, kurioje gali rasti viską, yra "Aliexpress". Tik perspėju, siuntimas užtrunka, tad jei žadi pirkti iš interneto, pirk apskaičiavusi laiką kada ta dovana pasieks tavo namus.

 • Rankų darbo dovanėles
  Vaikinai labai vertina tokias dovanas, patikėk. Galėtum jam padaryti jo mėgstamų spalvų sapnų gaudyklę, vyrišką apyrankę ar mielą šiltuką puodeliui šaltiems žiemos vakarams. Internetas pilnas mažų mielų idėjų, pilna pavyzdžių kaip gaminti, tarkim, sapnų gaudyklę gali rasti "Youtube". Juk rankų darbo dovanos - pačios vertingiausios, nes darytos su meile ir tam skirta tikrai nemažai laiko - vaikinas į tai tikrai atsižvelgs.


 • Jo mėgstami kvepalai
  Galbūt vaikščiojot po "Drogas" ar "Eurokos" parduotuves ir jis stabtelėjo prie vyriškų kvepalų skyriaus ir tau pasakė kokie kvepalai jam skaniausi? Ši dovana puikiai tiktų tuo atveju, jei tikrai žinai, jog jam patiks arba jis tau yra sakęs, jog šie kvepalai jam kvepia skaniai. Kiekvieno žmogaus kvepalų skonis skirtingas, tad jei nežinai ar patiks, geriau nepirk, bet jei gerai pažįsti savo draugą arba vaikiną - ši dovana pradžiugins jo širdį, nes kiekvienąkart pasikvepinęs prisimins būtent tave!

 • Linksma dovanėlė
  Žinai kokias nors parduotuvėles, kuriose pardavinėtų linksmus daiktus? Nedvejodama tenais užsuk. Pavyzdžiui, viena parduotuvė tikrai bus Akropolyje, joje pardavinėjami linksmi puodeliai su "Simpsonų" atvaizdais ir kitokiais veikėjais, mieli streso kamuoliukai, originalūs raktų pakabučiai. Tokios mielos, mažos bei linksmos dovanėlės privers jį nusišypsoti.

 • Jo seniai laukta knyga
  Jei vaikinas mėgsta skaityti knygas, turi mėgstamą autorę ar knygų seriją, tikrai neprašausi nupirkdama jo laukiamą arba jo mėgstamo žanro  knygą ar jų seriją. Svarbiausia žinoti, kad jis tokios dar neturi. Aišku, ši dovana tinka ne kiekvienam, nes daugelis vaikinų skaityti knygas nemėgsta, bet jei taviškis užkietėjęs knygų maniakas (kas yra labai gerai!), nedvejodama nupirk jo laukiamą arba mėgstamos rašytojos knygą.

Pagarbiai Emilė

Komentuok šį ir kitus straipsnius, sek Teenage Dreams portalą Google paskyra, bendrauk Chatango laukelyje ir laimėk savo sukurtą džemperį iš PrintMemo!

4 Komentarai

 1. Žinoma, galėjai paieškoti originalesnių idėjų, tačiau tas kurias įvardinai, aprašytos puikiai :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. dar galit padovanot jam "tikro vyro rinkinį" ir į gražią dėžutę ar ką tik sugalvosit sukraut visokių dalykų kaip skutimosi peiliukai, putos, dezodorantas, kojinės ir kitos smulkmenėlės.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai basic idėjos. Šiaip vaikinams geriausia visada dovanoti tai kas praktiška. Ir atsižvelgti, ką jie mėgsta. Realiai tai man nė vienas iš šitų pasiūlymų netinka. :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. jei su vaikinu santykiai artimi, dovaną reikėtų rinkti galvojant, kas jam patinka. nebūtina dovanoti kokias nors labai praktiškas ir basic dovanas - puodelius, kojines ir panašiai. daugybei vaikinų taip pat labai patinka tokie nuoširdūs sweet dalykai, tik kartais nenori to pripažinti;) smagu, kad tai paminėjai trečiame punkte.

  AtsakytiPanaikinti