Ką galima pasakyti iš akių spalvos? Charakteris ir suderinamumas

Pasaulyje gyvena labai daug skirtingų žmonių. Kartais vien juos pamatę pagalvojame, koks gi šio žmogaus charakteris. Ar jis moka džiaugtis, ar dažniau būtų liūdnas. Kartais pasidaro įdomu, ar pasisektų draugystė su juo. O atsakymus bent į vieną iš šių klausimų rasi čia.

Mėlyna, žydra, pilkaSavybės

Kadangi tavo akys pilkos spalvos, gamta nuolat iš tavęs reikalauja energijos, pavyzdžiui, tikimybė laimėti loterijoje lygi 5%.  Dovanų iš likimo tikėtis neverta, o dėl kiekvienos šypsenos reikės stengtis maksimaliai. Tačiau tame yra naudos. Šaltų spalvų akių žmonės yra kūrėjai, o viskas, kas juos supa, yra tik medžiaga keistokiems sumanymams. Tu gali daryti viską, ko nori, tad nebijok aplinkinių pasipriešinimo. Vienas didžiausių trūkumų yra tai, kad mėlynakiai labai greitai įsimyli, tačiau jausmai taip pat greitai ir atšąla. Na, o pats didžiausias šių žmonių trūkumas - kaprizai.

Suderinamumas

Mėlynakiai puikiausiai sutaria su taip pat mėlynakiais. Kartu jiems gera ir ramu, o bendraudami vienas kitam atneša linksmą ir nerūpestingą nuotaiką. Jie išgydo vienas kito liūdesį, sielvartą ir nuobodulį. Bendras kruopštus ir nuobodus darbas jūsų netenkins, o nusprendę pasukti skirtingais keliais, padarysite tai be nuoskaudų, vienas kitam nepriekaištaudami ir nekeršydami vienas kitam ir liksite gerais draugais. Tad bet kuriuo atveju jūsų ,,pasakos" laukia laiminga pabaiga.


Rudos (juodos) akys


Savybės

Jei išsikeli tikslą, pirmiausia ruoškis ne alinančiam darbui, bet pasikliauk savo gebėjimu patikti kitiems. Nors tu taip pat esi aktyvi pasaulio kūrėja, projektus vykdai lyg ne savo rankomis, nes tau pakanka išminties nepulti į mūšį atvira krūtine. Trys geriausios rudaakių savybės: patrauklumas, kaprizingumas, mokėjimas laukti tinkamo momento. Jei mokėsi puikiai pasinaudoti šiomis savybėmis, aplinkiniai kausis dėl teisės įvykdyti visus tavo norus. Taip pat tau vertėtų stebėti savo kalbą: jei nori pagerinti įvaizdi, nevartok žargonų, kalbėk tik atidžiai parinktomis frazėmis.

Suderinamumas

Rudaakiai puikiausiai sutaria su žaliaakiais. Tad jeigu jau tapote draugais, jūsų santykiai turės puikią ateitį ir bus naudingi jums abiem. Rudaakis gali pastūmėti žaliaakį veiksmui, kūrybai, kovai, o žaliaakis jį kaip tik gali sulaikyti nuo neapgalvotų poelgių. Jūsų santykiuose naudinga įsiklausyti į vienas kito patarimus. Jei jūsų santykiai subyrės, žaliaakiui tai nebus labai skausminga, o rudaakis ilgai kentės ir sielvartaus.


Žalios akys


Savybės

Žalia spalva - lygiavertis dviejų spalvų - geltonos ir žalios - mišinys, todėl jūs galite ir aukoti, ir atimti. Ši spalva lemia tai, kad jūs nepulsite į kraštutinumus, ir gyvensite ieškodami ,,aukso viduriuko“. Tad jei tavo akių spalva smaragdinė, gyvensi ieškodama sutarimo su savimi. Šiems žmonėms svarbiausia, kad jais būtų patenkinti brangiausi žmonės, o jei neturi jokių problemų, pasaulis būna šviesus ir džiaugsmingas. Tu puikiai žinai, kokiomis savybėmis turi pasižymėti tu, o kokiomis - tavo draugai ir antroji pusė. Jei žmogus atitinka tavo reikalavimus - tu greičiau leisi nulupti sau odą, negu nupešti nuo to žmogaus plauką.

Suderinamumas

Žaliaakiai taip pat puikiai sutaria su tokiais pat - žaliaakiais. Jų santykiai remiasi abipusiu palaikymu. Kai jūs kartu, niekada nepritrūks pokalbių temų, būsite atviri ir nuoširdūs, nes visada vienas kitą puikiai suprantate. Tačiau po ilgo buvimo kartu jūsų santykiai gali prigesti, jos sugriauti gali pavydas. Jei nors vienas iš jūsų ims per stipriai pavyduliauti, viskas pasibaigs karu, kuriame naudosite įvairias priemones, įskaitant ir fizinį smurtą. Tačiau jei būsite aukščiau pavydo ir vienas kitam nekeršysite, jūs savo gyvenimus galite baigti kartu.

 Gali būti, kad viskas, kas parašyta šiame straipsnyje, nebūtinai tiesa, tačiau nors truputis jos čia yra.

Pagarbiai Judita

4 Komentarai

 1. Visada būna įdomu paskaityti tokius straipsnius ir kažką iš jų sužinoti ar sau pritaikyti. Ačiū už straipsnį. ;)
  Pastebėjau, jog tavo įžangos ir pabaigos labai silpnos būna, galbūt nerašyk tokių per daug general dalykų, per daug apimančių sakinių, pradžia skirta sudominti skaitytoją ir įtraukti jį, o pabaigoje tiesiog pridurk kokio food for thought ir viskas bus okei! Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ne pirmą kartą skaitau straipsnį apie akių spalvas, ką galima apie jas pasakyti. Keista, bet visur apie jas rašoma skirtingai, vieni straipsniai palankesni man, kiti ne, ir kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad veltui gaištu savo laiką, bet smagu, nes kiek mačiau pirmoji užvedei šią temą šiame portale :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. ar nebuvo labiau prezentatyvių ir gražesnių akių nuotraukų internete, kurių nereikėtų apkirpti iš pilnų nuotraukų? žinoma, kad buvo. labai pykstu, kai ateinu skaityt įrašo, o vizualas visiškos šiukšlės. negerbi taip skaitytojo. beje, vizualu labai daug informacijos galima perteikti ir parodyt tavo požiūrį į visą dalyką ką darai. neini gi į darbo pokalbį susivėlus purvina ir su prasčiausiais rūbais spintoj. čia vizualas tavo kaip atrodai. tai ir aptvarkom apšlifuojam straipsnį iki galo. tas spalvų išskyrimas ties akių spalvų pavadinimais visiškai nereikalingas ir kokybės įrašui nepriduoda. atsisakykit to. juolab kad ir tas spalvų derinys nėra maloniausias akiai.

  liečiant apie tekstinį turinį, paskutinio sakinio iš viso nereikėjo rašyti. jei jau pabaigai nieko visiškai nesugalvoji ir nemoki apibendrint, tai ir nedaryk to. geriau papasakok kokia tavo akių spalva, kas atitinka, kas ne ir tada užduok klausimą ar atitinka jums. viskas. straipsnis uždarytas. o dabar atrodo, kad net pati netiki ką čia parašei, o ir jūs va tikėkit arba ne. rašydama įrašą konkrečiai turi turėti savo poziciją. tu tiki arba ne, arba iš dalies. ir ją išdėstai, argumentuoji. dabar pašneki ir neprisiimi sau savo žodžių. tas atstumia. o ir tema pasirinkta ne pati įdomiausia. tas jautėsi, nes ir tau tai nebuvo labai įdomu. rašyk apie tai, kuo pati domiesi, nebandyk pritempti įrašo "svetima" tema.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pasikartosiu straipsnis nieko vertas.Kaip jau sakė nuotraukas išrinkai tikrais ne pačias gražiausias.Jei pakeistum nuotraukas į gražesnes manau netgi skaityti būtų maloniau.

  AtsakytiPanaikinti