Kaip sužavėti vaikiną?

Ši tema labai aktuali merginoms, kurios ieško antrosios pusės arba turi nusižiūrėjusios vaikinuką mokykloje ar kur kitur, kitaip sakant - turi simpatiją. Tad kaip atkreipti į save dėmesį arba kalbantis sužavėti vaikiną? Duosiu kelis patarimus iš savo patirties, kas man padėjo arba ką supratau bendraudama su jais.

 •  Esant žmonių minioje, kelis kartus trumpai jam nusišypsok. 
   Vienas šypsnis nieko nereiškia, jei jam nusišypsosite tik vieną kartą, jis gali pagalvoti, jog tavo šypsena skirta ne jam, o kam kitam. Aišku, persistengti taip pat nevertėtų, užtenka tris kartus šyptelėti savo nuostabia šypsena ir tikrai atkreipsi jo dėmesį į save.

 • Kalbantis kuo mažiau girkis savo pasiekimais meilės fronte.  
   Vaikinui tikrai susipažįstant ar pirmojo pasimatymo metu nėra įdomu klausytis, koks geras vaikinų magnetas esi arba kaip tau sekėsi buvusiuose santykiuose. Taip pat nereikėtų lyginti jo su buvusiais, nes vaikinui tas tikrai nepatiktų. Geriau jau nutylėti savo buvusius nuotykius su kitais vaikinais, nebent tavo simpatija pats paklaus tavęs apie tai. Net ir tuomet, kai paklaus, neišsiplėsk pasakodama!

 • Daugiau klausinėk apie vaikino mėgstamas veiklas.    
  Vaikinas su malonumu gali tau pasakoti apie savo hobius, ypač jei pati parodysi iniciatyvą ir paklausi jo apie tai. Tuomet jis jausis išgirstas, ir jam atrodys, jog tau tas tikrai įdomu! Taip gali sužinoti ne tik kažko naujo apie simpatiją, bet ir atrasti panašumų, galbūt ir tu turi tokį hobį? Nebijok pasisakyti šia tema, ypač jei turi protingų minčių arba tavo mėgstama veikla yra tokia pati kaip ir jo. Tas tikrai jus suartins ir, be to, privers vaikiną labiau tavimi susidomėti!

 • Mokėk atidžiai jį išklausyti.
  Šis punktas panašus į ankstesnįjį, tik pridėsiu, jog jo atidžiai klausykis visada kai jis kalba. O jei dar užduosi kelis klausimus tema, apie kurią  kalbatės, vaikinas be abejonės supras, jog yra išklausomas.

 • Nebūk pikčiurna ir mokėk pasijuokti iš jo humoro.  
  Ne paslaptis, jog  vaikinams patinka linksmos, gerai nusiteikusios, pozityvios merginos. Bendraudama su vaikinais pastebėjau, jog jiems labai svarbu, kad mergina turėtų humoro jausmą ir mokėtų pasijuokti iš jo pasakytų juokelių. Tas ne tik pralauš ledus, bet ir pasirodysi linksmesnė, o vaikinams labai patinka, kai jo juokeliai susilaukia norimos reakcijos!

 • Neapsimesk kvailute.  
   Dažniausiai merginų daroma klaida bendraujant su vaikinais yra ta, jog jos bando apsimesti kvailesnėmis nei yra pačios. Patikėkite, tas atrodo labai pigiai bei nenatūraliai. Vaikinams daug įdomiau bendrauti su protinga, turinčia savo nuomonę mergina, o ne su kvailute apsimetančia panele. Tas tikrai atstumia!

 • Būk savimi.
  Tas labai svarbu. Išsaugoti savitumą prie vaikino - nelengva užduotis, ypač bandant jam patikti. Aš patarčiau tiesiog atsipalaiduoti ir nesijaudinti, bendrauti kaip kad bendrauji su savo draugais. Pamenu, jog kažkada aš labai jaudinausi prieš susitikdama mieste su savo simpatija. Tuomet bandžiau save įtikinti, jog reikia bendrauti kaip su paprastu draugu, įsivaizduoti, jog tai ne tavo labai sureikšminta simpatija, o koks nors "draugelis". Tas tikrai padėjo.  Taip pat patarčiau būti savimi - jei esi linksma, parodyk tai, jei nutrūktgalvė - nesuabejok ir padaryk kažką tokio, ką jis prisimintų. Na, manau supratote.

 • Turėk asmeninio laiko vien sau.  
   Nepamiršk, jog vaikinas - tikrai nėra visas tavo pasaulis. Turėk ir kitų užsiemimų, kitų draugų ir nebūk prie jo prikibusi kaip vantos lapas - jam taip pat reikia asmeninio laiko, taip pat reikia išeiti susitikti su draugais. Taip pat nevertėtų jam riboti kokių nors dalykų, nes tas juos labai erzina, manau erzintų ir tave. Neatakuok jo žinučių gausybe - rask saiką, parodyk, kad išsiverti ir be jo. Taip pat patarčiau jam parašius iškart - jei esi užsiėmusi kokia nors veikla, pirma pabaik, o po to atrašyk, vaikinas tikrai niekur nedings!

Pagarbiai Emilė


Komentuok šį ir kitus straipsnius, sek Teenage Dreams portalą Google paskyra, bendrauk Chatango laukelyje ir laimėk savo sukurtą džemperį iš PrintMemo! 

4 Komentarai

 1. Geri patarimai! Nežinau, kiek veiksmingi, nes jau nebėra man kaip jų išbandyti, tačiau manau, jog tikrai suveiktų kitoms merginoms ;))

  AtsakytiPanaikinti
 2. labai smagu, kad rašai temomis, kurių portale taip trūksta:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Manau, kad šie patarimai yra kvaili ir mergina neturi stengtis įtikti vaikinui. Vienintelis patarimas galėtų būti būk savimi. Visuomenėje ir taip merginoms yra aiškinama, kaip jos turėtų atrodyti ir kaip elgtis. Tarkim, kad ir tas patarimas apie mokėjimą pasijuokti iš jo humoro, kad vaikinams patinka, kai moka pasijuokti iš jų juokelių. Manau, kad mergina gali rinktis, kaip elgtis ir šie patarimai tik kelia standartus merginoms, kaip jos turėtų elgtis, kai tuo tarpu vaikinams nekeliami jokie standartai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveika, dėkoju už tavo komentarą ir į jį atsakysiu. Šiame straipsnyje yra tik patarimai kaip patobulinti savo bendravimą su vaikinais, o ne kaip keistis iš esmės. Be to, šį portalą daugiausia skaito merginos, tad ir straipsnis - merginoms. Tikrai parašyčiau straipsnį apie tai kaip elgtis vaikinams, bet, deja, auditorija ne ta :)

   Panaikinti