Kalėdinis TD ATVIRUKŲ apsikeitimas 2017!

Mielos skaitytojos, štai ir atsiveria visos kortos - didžioji staigmena, apie kurią kalbėjome, yra tai, ko jūs taip seniai laukėte! Šiais metais vėl kviesime visas TD skaitytojas, tiek dideles, tiek mažas, tiek gyvenančias tėvynėje, tiek už Lietuvos ribų, siųsti Kalėdinę meilę viena kitoms atvirukų pavidalu! Bet apie viską lėtai ir nuo pradžių.


Jeigu esi nauja skaitytoja, ko gero nežinosi, apie ką mes čia taip entuziastingai kalbame. Tačiau senos skaitytojos, esančios su "Teenage Dreams" portalu jau ne vienerius metus žino, kad seniai seniai TD turėjo tradiciją prieš Kalėdas keistis šventiniais atvirukais ir taip pradžiuginti tiek save, tiek kitą paauglę! Pirmą kartą ši akcija buvo surengta 2012-aisiais, ir joje dalyvavo 11 merginų. Antrą kartą, 2014-aisiais sulaukėme net 23 dalyvių. 2015-aisiais sulaukėme rekordinio skaičiaus dalyvių - laiškais keitėsi 45 merginos. Apžvelgiant statistiką matome, jog susidomėjimas šiuo akcija augo kiekvienais metais, tačiau 2016-aisiais ji nebuvo vykdyta, nes dalis merginų liko apgautos ir nesulaukė savo kalėdinio atviruko. Šiais metais nusprendėme vėl rizikuoti ir kviesti jus dalintis kalėdiniu džaugsmu bei tikėtis, jog dabar mus skaito tik sąžiningos merginos, kurios atliks savo įsipareigojimą. 

KALĖDINIAI ATVIRUKAI
Taigi, šiais metais vėl kviečiame jus dalyvauti šioje akcijoje. Ar pamenate, kada buvote gavę popierinį laišką? Iš viso, ar esate jį gavę? Jeigu ne arba tai buvo taip seniai, kad net nebepamenate, ši akcija viską pakeis! Joje keisimės kalėdiniais atvirukais, kuriuos siųsime paštu. Taisyklės paprastos - užsiregistruojate. Tuomet aš pagal tam tikrus požymius suskirstau jus poromis, kurios keisis atvirukais. Atitinkamą gruodžio dieną jūs į savo el.paštą gausite vienos merginos namų adresą, o jūsų adresas bus nusiųstas kitai merginai. Tai reiškia, jog atviruką siųsite vienam žmogui, o gausite iš kito. Taip bus užmegzti ryšiai net su dviem merginomis. Atvirukui išsiųsti turėsite maždaug savaitę, jį turėsite išsiųsti iki Kalėdų laikotarpio. Kai gausite merginos, kuriai turite siųsti atviruką, adresą, turėsite patvirtinti, jog gavote, kai išsiųsite atviruką, turėsite nufotografuoti laišką tam, kad nebūtų jokių nesąžiningų ir sąlygų nevykdančių dalyvių. Lyg ir viskas aišku? Tiesa, apie patį atviruką (ką rašyti, kaip daryti ir kt.) pakalbėsime kitame straipsnyje gruodžio viduryje, tik noriu paminėti, jog jį galėsite daryti tokį, kokį norite - jokių taisyklių nebus. 

Jeigu norite dalyvauti, viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti šioje formoje (https://goo.gl/forms/3HHHwGjdDZCkTbtH3). Duomenis užpildykite be KLAIDŲ. Atidžiai įveskite savo namų adresą ir el.paštą, kadangi pagrinde komunikuosime per ten. Rašysiu jums iš el.pašto tdkaledinispastas@gmail.com, tad gavę laišką būtinai atrašykite! Registracija tęsis iki gruodžio 8d. imtinai!

Tad neabejokite ir registruokitės, jeigu esate pasiryžę išsiųsti atviruką! Tos, kurios neišsiųs, bus visam laikui užblokuotos nuo bet kokios veiklos TD portale ir įtrauktos į juodąjį sąrašą. Tad prieš registraciją pamąstykite, ar tikrai padarysite tai, kam pasižadate!

Tikiuosi viskas vyks sklandžiai ir visos liksite patenkintos šia akcija!
Na, o jeigu turite kažkokių klausimų, būtinai juos rašykite komentaruose.

Laukiu Jūsų registracijų!

Vilija

3 Komentarai

  1. Idėja visai nebloga, tačiau greičiausiai nedalyvausiu, nes viskas kas blogai - adresas. Manau per daug asmeniška informacija, nepažįstamam žmogui pateikti. Bet tos idėjos tikslas išties nuostabus, linkiu visoms besikeičiančios sulaukti gražių atvirukų :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Aušra, visiškai suprantu tave - šaunuolė, kad esi tokia atsargi internete. Tačiau iš savo pozicijos noriu pasakyti, jog visus kartus, kiek vyko ši akcija, niekas nėra nukentėjęs, kadangi mūsų skaitytojos yra geranoriškos. :) Blogiausia, kas gali nutikti, tai tiesiog negausi atviruko (kas yra skaudu, kai pati kažkam su didele meile jį išsiunti).

    Ačiū už linkėjimus ir jeigu persigalvosi, būtinai užsiregistruok :)

    AtsakytiPanaikinti