Koks jūsų tipas?

Šis  testas padės apibūdinti jūsų asmenybės tipą. Kiekvienas iš žemiau pateiktų paveikslėlių apibūdina skirtingą tipą. Pasirenkant paveikslėlį svarbiausia ilgai negalvoti ir pasikliauti pirmuoju įspūdžiu.

Esate dosnus, aukštos moralės žmogus. Siekiate būt geresnis už kitus. Jus galima apibūdinti kaip ambicingą ir aukštų moralės normų besilaikantį žmogų. Kitiems gali pasirodyti jog su jumis sunku bendrauti, tačiau jums sutarti su pačiu savimi yra kur kas sunkiau vis dėlto nesate egoistas. Dirbate daug ir atkakliai, nes siekiate pasaulį padaryti geresne vieta gyventi. Mokate nuoširdžiai mylėti net ir tada, kai jus sužeidžia. Deja, kartais jūsų darbai lieka nesuprasti.


Esate entuziastingas ir teisingas žmogus. Mėgstate rūpintis kitais ir dažnai jaučiatės atsakingas už daugelį dalykų. Nebijote atsakomybės ir įsipareigojimų, tikite sąžiningu darbu. Kitiems žmonėms keliate pasitikėjimą. Esate ryški, aktyvi, linksma asmenybė. Visada turite ką papasakoti.
Esate protinga, mąstanti asmenybė. Jus drąsiai galima vadinti mąstytoju. Jums svarbiausios jūsų mintys ir idėjos, stengiatės nebūti paviršutinišku. Daug laiko skiriate apmąstymams apie moralę, svarstote įvairias teorijas ir požiūrius. Greičiausiai esate intravertas. Jums svarbiausia yra elgtis teisingai, netgi tada, kai didžioji dalis su jumis nesutinka.Esate įžvalgus, filosofuoti mėgstantis žmogus. Jus galima apibūdinti kaip unikalią ir individualią asmenybę. Tokių žmonių kaip jūs yra reta. Turite gerą intuiciją. Tačiau kartais liekate nesuprastas ir tai jus skaudina. Vertinate asmeninę erdvę. Turite plėtoti ir vystyti savo kūrybinę veiklą ir nebijoti dalintis ja su kitais. Esate ypatingai emocionali asmenybė, gebate skirti tamsias ir šviesias gyvenimo puses.Esate pasitikinti savimi, dominuoti linkusi ir nepriklausoma asmenybė. Jūsų šūkiu galima įvardinti "Padarysiu pats"! Pasikliaunate tik savo jėgomis. Žinote kaip išlikti stipriu dėl savo artimųjų ir tų, kuriuos mylite. Tiksliai žinote ko norite ir to siekiate. Iš kitų žmonių reikalaujate, kad jie būtų nuoširdūs ir sąžiningi su jumis. Visada esate pasiruošę išklausyti tiesą. Esate geraširdė ir jautri asmenybė. Jums lengva užmegzti ir palaikyti santykius su kitais. Turite daug draugų ir jums patinka jų gyvenimus daryti geresniais. Kiti pastebi, kad spinduliuojate šilumą ir šviesą aplink save. Su jumis ramu ir gera. Visada galvojate kaip tapti dar geresniu, negu buvote vakar. Jums itin reikalinga meilė, tačiau esate pasirengę atsakyti tuo pačiu. Siekiate būti unikali asmenybė.


Pagarbiai Vaiva


Komentuok šį ir kitus straipsnius, sek Teenage Dreams portalą Google paskyra, bendrauk Chatango laukelyje ir laimėk savo sukurtą džemperį iš PrintMemo!

3 Komentarai

 1. Kviečiu visas paneles apsilankyti naujai iškeptame tinklaraštyje. Ten rasite naudingų ir įdomių straipsnių. Nuoroda:https://zaliosakyss.blogspot.lt/

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nors ir pati visais šiais testais netikiu, smagu, kad išbandote naują straipsnių rūšį.

  AtsakytiPanaikinti
 3. truputį prikibsiu prie pavadinimo, kuris šiuo atveju yra šiek tiek ambigous. koks tipas? charakterio? asmenybės? trūksta vieno žodelio, kuris apibūdintų apie ką šis testas, nes dabar pavadinimas atrodo toks neužbaigtas.
  šiaip įdomu, kiek ten pataiko pasakyti tiesą ar kiek pats būni įsitikinęs tuo atsakymu :D
  ačiū už straipsnį ;)

  AtsakytiPanaikinti