Rudeninė rašytojų atranka!

Teenage Dreams portalo komanda negali atsidėkoti bei atsidžiaugti - su kiekviena diena sparčiai plečiasi mūsų mylimų skaitytojų ratas. Nenuostabu, kad norisi plėsti ir rašytojų gretas. Būtent dėl šios priežasties skelbiame rudeninę rašytojų atranką! Manai, kad esi kūrybinga ir kupina idėjų? Mėgsti reikšti savo nuomonę bei mintis raštu? Nori tobulėti ir naudingai leisti savo laisvalaikį? Jei bent į vieną klausimą atsakei teigiamai, tai - tavo galimybė tapti populiaraus Lietuvos jaunimo portalo dalimi!

REIKALAVIMAI

Ieškome kūrybingų, atsakingų bei draugiškų merginų, kurios rašytų lietuviškomis raidėmis, rišliai, nedarant daug skyrybos, gramatinių ar stiliaus klaidų. Kita labai griežta taisyklė - jokio plagijavimo. Remtis įvairiais informacijos šaltiniais galima, tačiau kopijavimas žodis į žodį yra draudžiamas. Taip pat labai svarbu žinoti, jog kiekviena privalome parašyti mažiausiai vieną straipsnį per savaitę. Jei to padaryti negalite dėl svarbių priežasčių, privalote tai pranešti. Kitas svarbus aspektas - laisvas laikas. Jo turėti yra labai svarbu, nes straipsnis nėra parašomas per pusvalandį. Ir svarbiausia - nepamiršti, kad tas laikas, praleistas rašant straipsnį, tikrai atsipirks!


KODĖL VERTA DALYVAUTI?
Kiekviena buvusi arba esanti „Teenage Dreams“ rašytoja galėtų patvirtinti nepaginčijamą faktą - rašymas šiame portale yra galimybė įgyti naudingos patirties, praversiančios tolimesniame gyvenime. Viena iš daugelio priežasčių, kodėl verta sudalyvauti rašytojų atrankoje, yra ta, jog patekusi į mūsų komandą, daugiau niekada neužduosi sau klausimo „ką veikti?“, nes rašymas portale yra puiki galimybė naudingai praleisti laisvalaikį. Kiekviena mūsų komandos rašytoja rašydama portale sulig kiekvienu straipsniu tobulėja, nes  komentatoriai suteikia daug patarimų tolimesniems darbams. Teenage Dreams - puiki vieta pradėti savo kaip rašytojos ar žurnalistės karjerą. Tu ne tik išmoksi puikiai rašyti straipsnius, bet ir galbūt galėsi išvysti savo darbus spaudoje. Juk kiekvieną mėnesį populiariausias paauglių žurnalas JUSTĖ spausdina geriausios mėnesio rašytojos straipsnį. Mes bendradarbiaujame su žinomomis Lietuvos įmonių atstovais, kurių pažintys tikrai gali būti naudingos. Taip pat neverta pamiršti ir fakto, kad mes suteikiame galimybę rašytojai rašyti apie viską - mistika, literatūra, filmai, serialai, sportas, įžymybės, grožis, mada ir dar daugiau... Rašyk bei domėkis kuo tik nori - Teenage Dreams suteikia visišką kūrybinę laisvę kiekvienai rašytojai. Mūsų komanda itin gausi, tad čia dar ir galėsi rasti draugų bei bendraminčių!
  KAIP PATEKTI Į KOMANDĄ?
   
  Rašytojų atranką, kaip ir visuomet, sudaro dvi būtinos dalys - klausimai ir straipsnis. Pirmiausia jums reikės atsakyti į mūsų pateiktus klausimus, juos pateikti el. pašto teksto laukelyje. Kelių žodžių atsakymai mūsų nedomina, todėl negailėkite savo klaviatūros, atsakinėkite kuo plačiau. 
  I DALIS
  1. Vardas, pavardė, amžius. 
  2. Tavo rašymo patirtis ir santykiai su kūryba (tinklaraščiai, konkursai, mokykla, laikraščiai, būreliai ir pan.) Jei rašymo patirties neturi, nesi su tuo susidūrusi, kodėl nori tai išbandyti?
  3. Iš kur sužinojai apie Teenage Dreams portalą ir nuo kada čia lankaisi?
  4. Įvardyk bent kelis didžiausius mūsų portalo pliusus ir minusus. Ko , tavo nuomone, pas mus trūksta, kaip būtų galima sustiprinti pliusą ir pašalinti minusą?
  5. Kas yra tavo rašymo „varikliukas“? Apie ką norėtum rašyti? Būtina įvardyti bent keturias konkrečias temas straipsniams/rubrikoms. 
  6. Kokių turi pomėgių be rašymo? Kuo užsiimi, kokius būrelius lankai?
  7. Ar turi daug laisvo laiko? Kiek straipsnių per savaitę galėtum parašyti daugiausiai ir mažiausiai? Kiek sugebėtum skirti laiko mūsų puslapiui?
  8. Ar esi draugiška, nuoširdi, mokanti priimti kritiką? Ar sugebėtum gražiai, nieko neįžeidžiant bendrauti su skaitytojais, rašytojomis?
  9. Ką surasti, išmokti, pasiekti, suprasti norėtum rašydama Teenage Dreams portale? Įvardyk savo lūkesčius ir tikslus. 
  10. Tavo kontaktai (facebook, instagram). Viešai jie nebus platinami. 
  II DALIS

  II-oje atrankos dalyje tau reikės parašyti straipsnį, kurio tematika atitiktų "Teenage Dreams" portale skelbiamus straipsnius. Tai gali būti straipsnis apie grožį, psichologiją, sveikatą, sportą, gyvenimo būdą, įdomybes. Tačiau jokiu būdu tai negali būti „pasidaryk pati“ idėjos, receptai, horoskopai ir kiti panašūs dalykai, nes iš tokių straipsnių negalime susidaryti pilnos nuomonės apie tavo rašymo galimybes. Minimalus straipsnio ilgis - du wordo lapai, teksto dydis - 12. Būtina panaudoti paveiksliukus, spalvas, galbūt įterpti interviu. Straipsnį siųsti kartu su savo klausimais, tik prisegus prisegtuke.

  Jūsų atsakymų su prikabintu straipsniu laukiame el. paštu: teenagedreamsinfo@gmail.com iki lapkričio 20 dienos. Jei atrankoje nebus kurios nors dalies, dalyvavimas iškart anuliuojamas. Į atranką gauti laiškai bus vertinami pakankamai griežtai, o į portalą bus priimamos tik tikrai puikios, mums abejonių nekeliančios merginos. Jei mus sudominai ir esi tinkama būti rašytoja, po kelių dienų nuo laiško išsiuntimo, gausi kvietimą prisijungti prie mūsų komandos.

  Komentuok šį ir kitus straipsnius, sek Teenage Dreams portalą Google paskyra, bendrauk Chatango laukelyje ir laimėk savo sukurtą džemperį iš PrintMemo!

  4 Komentarai