Santykiai, kaip sportas. Ar to reikia?

     
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „quotes independent woman“
    
         Visos dainos apie meilę. Visų filmų ir knygų siužetai iš esmės sukasi apie meilę ir jos galią. Visos mergaitės nuo tada, kai joms sueina penkeri, svajoja apie tą dieną, kai jos sutiks Tą Vienintelį, ištekės už jo ir gyvens ilgai ir laimingai. Mes augame, skaitome žurnalus, žiūrime filmus ir pačios nesuvokiame, kokią įtaką jie mums daro iš tiesų.

      Dabar pabandyk įsivaizduoti tobulą savo pačios versiją. Tu esi tobula mergina, turi tobulą šeimą, tobulus draugus, tobulai stilingus drabužius, nuostabius plaukus, žodžiu, ką tik nori. Gyveni tobulą gyvenimą. Ir, na žinoma, turi tobulą vaikiną. Pastarasis, kaip sakant, must have. (Tikiuosi, supranti sarkazmą). Ką gi aš tuo noriu pasakyti? Ogi tai, kad jau nuo 12 metų kiekviena mergaitė kažkodėl jaučia būtinybę susitikinėti su kažkuo. Nes mokantis šeštoje klasėje, niekas pasaulyje neskaudina labiau nei tas faktas, kad Marytė turi vaikiną, o tu - ne. Vaikiną. Šeštoje klasėje. Ir bėgant laikui situacija nesikeičia. Merginos yra tiesiog apsėstos santykių idėja. Joms reikia vaikino. Čia ir dabar. Taškas.

   O dabar pagalvokime, kodėl būtent jo taip reikia? Ar tau reikalingi tik santykiai dėl santykių? Nes taip įprasta, tai teisinga ir atitinka tavo tobulos merginos įvaizdį. Ar tau reikia santykių dėl to, kad įrodytum kažką sau ar aplinkiniams? Kad pakeltum savo savivertę. Arba gal tu manai, kad vaikinas ar santykiai sugebės padaryti tave laiminga? Tu klysti, nesugebės. Tai gali padaryti tave laimingesne, bet ne laiminga. Nes savo laimę susikuri tu pati. Ji nepriklauso nuo ko nors kito.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „ae sure you have your own life before becoming somebodys wife beyonce“„Aš neprivalau niekam nieko įrodinėti. Aš tik turiu klausyti savo širdies ir susikoncentruoti į tai, ką aš noriu pasakyti pasauliui. Aš valdau savo pačios pasaulį.“ - Beyonce

    Jokiais būdais nenoriu pasakyti, kad meilė yra nesvarbi. Tačiau santykiai bet kokia kaina, "kad tik vaikiną turėčiau" negali būti tikslu. Mano nuomone, santykius gali kurti savarankiškos asmenybės, žinančios, ko nori. Turinčios tikslus ir svajones. Kurk santykius su tuo žmogumi, su kuriuo galėsite kartu tobulėti kaip asmenybės ir mokytis vienas iš kito. Išduosiu tai paslaptį, tačiau dažniausiai tokius santykius galime kurti kiek vėliau, nei šeštoje klasėje. Ir jokiu būdu nereikia jaustis blogai, jei neturi vaikino, o Marytė turi. Tu visada turi save. Tobulėk, kaip asmenybė. Gyvenk įdomų gyvenimą. Siek savo svajonių, plėsk draugų ratą. Ir svarbiausia, pamilk save. Jei mylėsi save ir būsi patenkinta savo gyvenimu, galėsi būti iš tikrųjų laiminga. Ir vieną dieną tikrai sutiksi žmogų, kuris bus tavęs vertas.Pagarbiai Viktorija

Komentuok šį ir kitus straipsnius, sek Teenage Dreams portalą Google paskyra, bendrauk Chatango laukelyje ir laimėk savo sukurtą džemperį iš PrintMemo!

5 Komentarai

 1. Tavo pasirinkta tema labai aktuali šiuolaikiniame pasaulyje ir viskas, ką parašei, yra teisinga. Kaip bebūtų, dabartinis pasaulis yra toks ir nieko čia nepadarysi. Atrodo, tokios paprastos tavo išsakytos tiesios, bet labiau pagalvojus, tik keletas iš milijonų jas supranta.
  Šaunuolė, kad keli tokias problemas. Sėkmės! ☺

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai teisingai, santykiai tik dėl to, kad turėt vaikiną nuo pirmų dienų pasmerkti. Tai įsipareigojimas vienas kitam, o ne kažkoks trendas. Dalykas, kurį būtinai turi turėti.
  Man labai patiko! 💝

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai gražios mintys, buvo įdomu skaityti :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Visiškai sutinku! Tiesiog negalima būti santykiuose iš mados ar todėl, kad visi aplinkiniai santykiuose. Pirma reikia pamilti save, džiaugtis savo sukurtu pasaulėliu, o tuomet kažkas pamils tave ir norės kartu su tavimi siekti tikslų ir tapti geresne asmenybe.
  Šaunuolė ♥

  http://knygumergaite.blogspot.lt/

  AtsakytiPanaikinti
 5. šaunus straipsnis, visiškai sutinku su tavo mintimis. tikrai nereikia santykių statyti į pirmą vietą - turi iš pradžių pati tobulėti ir pamilti save, nes kitas žmogus tavęs to neišmokys. o meilė ir savaime ateis tada, kai bus laikas :)

  AtsakytiPanaikinti