Selena Gomez ir jos kova su liga


Tikriausiai nėra tokios paauglės, kuri nežinotų užsienio pop dievaitės Selenos Gomez ir nemokėtų nors vienos jos dainos. Mergina susikūrusi nepriekaištingos, laimingos, tobulos moters įvaizdį savyje slepia sunkius išgyvenimus ir vienatvę. O kokios problemos kamuoja šią scenos gražuolę?

Selena Gomez – tai 25 metų mergina, susilaukusi sėkmės ir pripažinimo ne tik ant scenos dainuojant, bet ir aktorystėje. Mergina puikiai vaidina, jau yra suvaidinusi daugiau nei dvidešimtyje filmų! Tačiau nors Selena dažniausia pristatoma kaip atlikėja, jos kelias į sėkmę iš tiesų prasidėjo aktoryste. Mergina būdama dar labai jauna vaidino Disney seriale „Vaverlio burtininkai“. Tačiau taip puikiai prasidėjusią karjerą teko nutraukti. Mergina paskelbė, jog dėl sveikatos problemų nebegali vykti į turus, o visa sceninę veiklą turi pristabdyti. Kokia liga kamavo šią žvaigždutę?

Jau ilgą laiką, net daugiau nei prieš penkis metus, šiai visų mylimai dainininkei Selenai Gomez buvo diagnozuota vilkligė. Vilkligė – tai  uždegiminė liga, pažeidžianti įvairias organų sistemas ir organus. Išplitusi ši liga gali pažeisti daugybę organų, dažniausia ji pažeidžia odą, sąnarius, inkstus, plaučius, nervų sistemą. Tačiau šis ligos požymiai kiekvienam gali būti skirtingi. Vieniems ji pasireiškia lėtai, o kitiems - priešingai – staiga. Bet daugiausia pasitaikantys
požymiai: odos bėrimai, nedidelis karščiavimas, silpnumo jausmais, sąmonės netekimais, raumenų ir sąnarių skausmais, o ligai progresuojant, šie simptomai tampa daug rimtesni: pakenkiama plaučiams, dėl to jaučiamas didelis skausmas, tačiau organas, kuris buvo pažeistas daugiau nei pusei ja sergančių žmonių – inkstai. Šiems liga gali sukelti įvairius glomerulonefritus, būkles, kurių metu sutrinka inkstų gebėjimas pašalinti toksinus, progresuojantis iki inkstų funkcijos nepakankamumo, o tada jau būtina rasti donorą ir inkstą persodinti. Na, išties ši liga nėra viena maloniausių, tačiau kaip šiai smulkutei ir, atrodo, tokiai pažeidžiamai artistei sekasi susidoroti su vilklige?

Taigi, dėl šios ligos merginai teko pristabdyti visą savo dainininkės karjerą. Tačiau vis tik pasijautusi geriau, mergina grįžo atgal į sceną, tiesa, turų Selena jau neberengė. Bet šį turų trūkumą mergina visiškai kompensuoja išleisdama savo naujo albumo dainas! Vos pradėjus atrodyti, jog atlikėja vėl grįžo i šou pasaulį, mergina savo Instagram paskyroje paskelbė nuotrauką, kurioje ji su savo geriausia drauge Francia Raisa ligoninėje. O prierašas jos fanus šokiravo! Ten buvo rašoma, jog Selena buvo tokia neaktyvi ir visiškai neviešino savo naujų albumo dainų dėl to, jog dėl ligos atlikėja jautėsi labai prastai ir galiausiai teko persodinti inkstą. Žinoma, ten ji padėkoja visiems sunkiu laiku padėjusiems žmonėms, o  didžiausią padėką skiria savo geriausiai draugei, kuri nepaliko bėdoje ir padėjo jai, net paaukodama organą.

   Ilgai neužtruko, kol nuotrauka išpopuliarėjo ir tapo visų kalbų centru. Na, o pati Selena tada ilsėjosi ligoninėje draugų apsuptyje, o iš savo gerbėjų sulaukė daugybės linkėjimų. Tačiau vos pasveikusi mergina davė interviu įvairiems žurnalams, laidoms. Viename iš jų dalyvavo ne tik Selena, bet ir Francia: abi moterys pasakojo šią istoriją netramdydamos ašarų. Selena pasakoja, jog niekada draugės neprašė jai paaukoti organą ir nė nesitikėjo, kad kai išsipasakos, draugė pati pasiūlys tapti donore ir suteikti Selenai galimybę gyventi. Mergina, baigdama interviu, pasako iš tiesų labai stiprius žodžius: „Tikiuosi, jog mano draugės pavyzdys ir mano patirtis padės įkvėpti kitus. Parodyti, jog gerų žmonių dar yra ir nereikia prarasti vilties.“

Taigi, matome, jog ši mergina, atrodanti silpna ir pažeidžiama, ištvėrė tokius siaubingus gyvenimo iššūkius, kuriuos ištvertų tikrai ne kiekvienas. Tačiau taip pat tai parodo, kaip kartais atrodantis tobulas žvaigždžių gyvenimas nėra toks laimingas.

Pagarbiai Gabija 

4 Komentarai

  1. Nors ir girdėta, visai įdomi istorija, ne visą ją žinojau :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Pirma pagirsiu už straipsnio išvaizdą. Tokį straipsnį atsidarius, iškart norisi jį perskaityti :) Tekstas gana sklandus. Tiesa, sakiniai, kai kur tarsi „sulaužyti“, bet su laiku ir patirtimi šita bėda išnyks beveik savaime :)

    Sveikinu su įdomiu, išvaizdžiu straipsniu. Sėkmės tau ir toliau :)

    AtsakytiPanaikinti