BLOGMAS #12: Kalėdiniai atvirukai + INFORMACIJA AKCIJOJE DALYVAUJANČIOMS SKAITYTOJOMS

- JEIGU DALYVAUJI TD KALĖDINIŲ ATVIRUKŲ APSIKEITIME, SKAITYK ŠĮ STRAIPSNĮ IKI GALO - 

Ar jau pradėjote ieškoti kalėdinių dovanų savo artimiesiems? Nesvarbu, ką išrinkote ar dar planuojate išrinkti, vienas dalykas, kuris niekada neišeis iš mados yra kalėdiniai atvirukai. Taip, teisingai - kartais jie gali sukelti netgi daugiau emocijų, negu pati pagrindinė dovana. Pagrindinė priežastis, kodėl turėtum dovanoti kalėdinius atvirukus, yra ta, kad tai yra ilgai išliekantis prisiminimas, kurį žmogus gali pasilikti saugoti ateičiai ir po tam tikro laiko vėl perskaityti tavo gražius žodžius ar palinkėjimus. Todėl pats metas ieškoti idėjų ir daryti kalėdinius atvirukus! Jeigu rankdarbiais užsiimti ypatingai nenori, gali atviruką pirkti ir iš parduotuvės, tačiau atkreipk dėmesį, jog tavo pačios darytas bus kur kas mielesnis. 

ATVIRUKŲ IDĖJOS

Niekas geriau už tave nenuspręs, kokį atviruką gali dovanoti Kalėdoms - jį išrinkti turi pati. Tačiau "Teenage Dreams" savo ruožtu nori tau pasiūlyti kelias atvirukų gaminimo alternatyvas.

Viena iš galimybių yra kalėdiniame atviruke panaudoti origami. Paveiksliuke viskas aiškiai pavaizduota - tau reikės tiesiog pasirinkto pločio popieriaus juosteles suvynioti į armonikėlę ir klijuoti jas atitinkamais tarpais taip, kad atvertus atviruką gautųsi eglutė. Pridėk dar kelias detales, pvz. eglutės viršūnės papuošimą, nepamiršk eglės koto ir štai - nuostabus kalėdinis atvirukas!

Egles daryti gali ne tik tokias. Pažiūrėk, kaip įvairiai ant kalėdinio atviruko galima atvaizduoti Kalėdų simbolį - eglę.


Pirmajai eglei pagaminti prireiks skirtingo dydžio keturkampių, kurių du kraštus užlenk iki vidurio, o visus šiuos gautus trikampius sudėt į eglės formą. Iš popieriaus iškirpk žvaigždę ir viskas! Antrasis eglės pavyzdys iš tavęs pareikalaus siūlų ir adatos. Nusibraižyk eglę ir lyg siuvinėdama ant atviruko padaryk eglę. Šiam būdui reiks tavo kantrybės ir vaizduotės - siūlos dėliok taip, kad eglė išeitų graži, o siūlai nesusipainiotų. Trečiasis būdas yra pačiai kruopščiausiai - sudėliok eglę iš mažų snaigių! Darbo bus labai daug, bet jeigu tokį atviruką padarysi pačiam ypatingiausiam žmogui, jis tikrai nustebs. Kaip matai, gražiausiai eglė atrodys, jeigu naudosi įvairių atspalvių popierių snaigėms gaminti. Vaizdas - nerealus. Ir iš karto matysis, kiek daug stengeisi...

Jeigu nori didesnės įvairovės arba eglės tau atrodo per daug banalu, ant atviruko gali vaizduoti bet ką, kas šauna į galvą ir naudoti ne tik popierių. Pavyzdžiui, šis atvirukas - jam reikia tik pasirinktos spalvos siūlo, sagų ir dar kažkokių papuošimų pagal tavo norus. Viską užtvirtink su klijais, flomasteriu arba parkeriu nupiešk akis ir štai - ar gi ne mielas atvirukas?


Nepamiršk, jog egzistuoja ir kiti įvairūs su Kalėdomis susiję atributai. Pavyzdžiui, jeigu tau puikiai sekasi karpyti snaiges, kodėl iš jų nesukūrus Kalėdų vainiko, kuris simbolizuoja ramybę, darnumą? Padarydama tokį atviruko papuošimą visas šias emocijas perteiksi žmogui, kuriam jį dovanosi. Jeigu nori kažko linksmesnio, pagamink mažus kalėdinius žaisliukus. Čia jau turi dirbti visiška tavo fantacija - ar darysi juos iš popieriaus, ar iš kažkokios medžiagos. Dekoruoti gali įvairiais blizgučiais, karoliukais. Atrodo gražiai, tiesa? O jeigu taip nutiks, kad per Kalėdas neturėsime sniego, ant kalėdinės atvirutės būtinai padaryk sniego senį - bent jau jis primins apie sniegą! Tai padaryti labai lengva - kelios sagos ir viskas, tavo besmegenis pagamintas. Papuošk jį atitinkamais atributais ir štai - minimalistinė atvirutė. 


Kaip matai, nuostabią rankų darbo atvirutę namuose padaryti ne taip ir sunku. Viskas, ko reikia, tai šiek tiek kantrybės, vaizduotės ir darbo įrankių, kuriuos tikrai rasi namuose. O jeigu sagų ar kitų dalykų neturi, pagalvok, jog gražiai atvirutei gali užtekti tiesiog flomasterio ir tavo rankos. Kodėl gi nenupiešus kažko ant kalėdinės atvirutės?


Ir tai yra tik kelios idėjos iš milijono. Jeigu nepatingėsi, internete arba Pinterest programėlėje rasi dar daugiau panašių pavyzdžių, kurie gali įkvėpti tave nuostabių atvirukų gamybai. Taigi, pradėk apie tai galvoti iš anksto ir garantuoju - tavo artimieji bus labai labai nudžiuginti! Tik nepamiršk, jog svarbu ne tik atviruką dailiai pagaminti, bet ir parašyti žodžius, kurie būtų tiksliai nukreipti į atitinkamą žmogų. Nerašyk tiesiog "Linksmų Kalėdų" - geriau papasakok, kaip jautiesi, kai bendrauji su tuo žmogumi, ką jis tau reiškia, ko jam linki ar kt. Toks atvirukas bus aukso vertės!

TOMS, KURIOS DALYVAUJA ATVIRUKŲ PASIKEITIME

Merginos, ačiū, jog pasiryžote šiai avantiūrai - neabejoju, jog akcija pavyks puikiai ir visos liksite nuostabiai patenkintos. Tos, kurios užsiregistravo TD kalėdinių atvirukų apsikeitime, į registracijos formoje paliktus el.paštus jau gavo informaciją apie tolimesnę eigą. El. pašte jūsų laukia adresas merginos, kuriai IKI GRUODŽIO 20D. TURITE IŠSIŲSTI ATVIRUKĄ. Būtų idealu, jeigu išsiųstumėte anksčiau - tada mergina tikrai jį gaus iki švenčių, bet jeigu iššiųsite 20d., tikėtina, jog atvirukas ją pasieks po švenčių dar šiais metais. Primenu, jog atviruką siųsite vienai panelei, o gausite iš visiškai kitos. El. pašte jūsų taip pat lauks informacija apie visą akcijos kontrolę. Gavę el.paštą būtinai mane informuokite, jog jį gavote!
Kaip ir buvo minėta anksčiau, dalyvaudamos šioje akcijoje jūs neprivalote daryti rankų darbo atviruko, bet tai yra LABAI REKOMENDUOJAMA. Juk pagalvokite, kaip smagu gauti tokį, kurį žmogus darė su meile ir visą laiką galvojo apie jus? Tad linkiu visoms paskirti šiek tiek laiko ir atviruką padaryti pačioms, o jeigu taip neišeis, bent jau nupirkite tokį, kuris jums tikrai labai mielas, o ne pirmą pasitaikiusį. 

Jeigu kyla klausimų, drąsiai klauskite komentaruose arba rašykite el.paštu jankunaitev@gmail.com arba tdkaledinispastas@gmail.com.


3 Komentarai

  1. Labai smagus straipsnis, manau šiemet darysiu atvirukus artimiems žmonėms, pasirodė visai įdomi idėja.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Pirmiausia, aš skaitydama šį straipsnį atsiminiau, kaip vaikystėje su tėvais keisdavomės atvirukais per kalėdas, velykas, jas dovanojome per gimtadienius ir kitas šventes. Atrodo vasarą, kai skaičiau šiuos atvirukus, man šie atvirukai sukėlė tikrai daug jausmų. Taigi, manau ir vėl reikės pradėti juos daryti bent per kalėdas, nes juos perskaičius po 10 metų tikrai nesigailėsiu taip padariusi, o beje ir pradžiuginsiu savo artimuosius nuoširdžiai parašytais palinkėjimais ir savo darbo atvirute. Taigi, aš būtinai pasinaudosiu tavo patektais atviručių pasiūlymais, nes taip padaryta atvirutė bus žaismingesnė, įdomesnė :)

    AtsakytiPanaikinti