BLOGMAS #13: Įdomiausios Kalėdinės eglutės pasaulyje


Eglutė – tai kažkas, be ko dauguma neįsivaizduojame Kalėdų. Juk ją puošti susirenka visa šeima, tai tarsi vienybės simbolis. Kuris puošiamas įvairiausiais dalykais: blizgučiai, bumbulai, saldainiais, minkštais žaisliukais, karpiniais iš popieriaus. Tačiau tokia pat svarbi eglutė stovi ne tik namuose, bet ir vidury įvairiausių miestų. Visame pasaulyje puošiamos eglutės, kurios dekoruojamos dalykais, apie kuriuos nė nesusimastytume. Taigi, kokios eglutės papuoštos originaliausiai?

1.Didžiausia plaukiojanti eglutė.
Ši eglutė buvo pastatyta Brazilijoje, Rio de Žaneire 2015 m. Ši plaukiojanti žaliaskarė 85 metrų dydžio, sveria net 541 toną, o lempučių ant jos buvo pakabinta daugiau nei 3,1mln! Tikrai įspūdinga!

2.Šokoladinė Eglė
Na, o šitą tikrai dauguma norėtume pasmaguriauti! Iš tiesų, už šios eglutės
slepiasi gražią istorija. Mat garsus šokolado meistras Patrickas Rogeris norėjo surinkti lėšų ,,Telethon“ fondui. Jis nusprendė, jog puiki idėja šiam geram tikslui panaudoti savo darbo priemonę – šokoladą. Taigi, ši eglutė sveria net 4 tonas, o jos aukštis siekia dešimt metrų. Ir tikrai tokia eglutė tikra svajonė daugumai vaikų!

3. „Dainuojanti“ Eglė
Jau beveik 60 metų iš eilės Šiaurės Karolinos mieste Šarlotėje yra pastatoma dainuojanti“ eglė. Gruodžio 8-9 dienomis Ovens Auditorium pastate ant specialių pakylų užlipa atlikėjai, sudarydami eglės formą, ir gieda kalėdines giesmes.

4. Didžiausias pasaulyje „kalėdinis“ ąžuolas
Na, iškilo klausimas, kas per Kalėdas puošia ąžuolus? Na, tai iš tiesų jau ilgą laiką gyvuojanti tradicija, tiksliau nuo 1928 metų. Šis ąžuolas puošiamas Vilmingtone, Šiaurės
Karolinoje ir jo amžius apytiksliai 400 metų! Na, o visą šį seną ąžuolą norint papuošti prireikia daugiau kaip 5 250 lempučių.

5. Brangiausia pasaulio Eglė
Tikras grožis visoms papuošalų su deimantais mylėtojams. Ši eglutė buvo papuošta ne kuo kitu, bet įvairiausiais vėriniais, apyrankės, laikrodžiai. Ši eglutė stovi Abudabio mieste esančiame viešbutyje „Emirates Palace Hotel“ . Šios eglutės vertė 11mln., o visą eglutę puošia 181 brangakmenis.

Taigi, šios eglutės tikrai labai įdomios! Tačiau, kuri iš šių gražuolių jums atrodė pati įdomiausia, o kurią galbūt norėtumėte pasistatyti savo namuose?2 Komentarai

  1. Sudomino, labiausiai šokoladinė eglė, neįsivaizduoju kaip iš šokolado galima padaryti tokius dalykus...

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Taip, man irgi tai yra nesuvokiama.:) tačiau kai kurie žmonės tai įvardina kaip meną, o ten viskas įmanoma! :)

      Panaikinti