BLOGMAS #15: Kūčių nakties burtai


Ar galite patikėti, jog Kūčios jau kitą sekmadienį? Aš tai tikrai ne. Tikriausiai dar liko daugybę darbų iki šios dienos, nuo dovanų iki pačios veiklos. Tačiau ar žinai kaip padaryti visą Kūčių vakarą dar smagesnį ir įdomesnį?Ne? Ogi, burtais! Tai ne kokios juodosios magijos ar dvasių išsikvėtimo burtai, kurie naktį neleistų užmigti, o paprasti, nuotaikingi burtai, kuriais nori tikėk, nori ne. Tačiau ši naktis yra stebuklinga, tad galbūt slapčiausiems tavo troškimams bus lemta išsipildyti. 

<<<>>>
Jei nori sužinoti ar ateinančiais metais būsi vieniša ar turėsi vaikiną, tau padės kūčiukai. Po vakarienės paimk saują kūčiukų ir juos suskaičiuok. Jei ištraukei lyginį skaičių - vieniša nebūsi, nelyginį - deja, bet išrinktojo teks palaukti. Ir jei nori, kad išsipildytų, turi suvalgyti visus išsitrauktus kūčiukus.
<<<>>>
 Jei nori sužinoti kaip seksis ateinančiais metais, tau reikės septynių lėkštučių ir anglies gabalėlio(praneša apie rūpesčius), žalumyno, žiupsnelio žemės, duonos, žiedo, pinigo bei kreidos. Po kiekviena lėkštute padėk vieną iš šių daiktų, gerai išmaišyk,tada vieną atidenk ir sužinosi, kas tavęs laukia ateinančiais metais.

<<<>>>

Galbūt kai kurių šeimose vis dar esti paprotys po staltiese padėti šiaudų, jei taip yra pas tave, po vakarienės ar net jos metu iš po staltiesės ištrauk vieną šiaudą. Kokį ištrauksi, toks ir bus tavo gyvenimas ir jo kokybė. Ilgas - ilgas, laimingas gyvenimas; trumpas, sutrūkinėjęs - varganas; storas, šakotas- turtingas, tačiau tu gali tai interpretuoti kaip tik nori.

<<<,>>>

Taip kas tavęs laukia galima nuspėti ir žvakės pagalba. Vienoje stalo pusėje pastatykite žvakę, kitoje dubenėlį su sugalmžytu popieriumi. Išjunkite šviesą ir spėkite pagal pasirodžiusį šešėlį. Jei matote laivą - laukia kelionė, nuotykiai, karūną - garbė, šlovė, laisvė interpretuoti Jums.

<<<>>>
 Jei esi drąsi ar yra tokios galimybės, nueik prie kaimynų durų ir pirmieji išgirsti žodžiai apibūdins tavo ateinančius metus.

<<<>>>
Dar vienas populiarus būdas spėti ateitį - uždegti žvakę ir vašką lašinti į vandenį. Kokį piešinį pamatysi, tokia bus tavo ateitis.
<<<>>>
Jei turi namuose šunį ir norite su draugėmis sužinoti kuri pirma turės vaikiną, tau tada tereikės kučiukų ir kaip minėjau, šuns. Patartina, kad šuns šeimininkas nedalyvautų burime. Taigi, kiekviena pasiima po kūčiuką ir pakviečia šunį. Kurios kūčiuką pirmiausia suvalgys, ta ir turės vaikiną pirma.
<<<>>>
Jei dar nesutikai savo išrinktojo, gali sužinoti jo vardą. O tą galima padaryti visai paprastai. Prieš eidama miegoti ant lapelių užrašyk vaikinų vardus, padėk po pagalve, o ryte vieną ištrauk. Kokį ištrauksi, toks ir bus mylimojo vardas.

<<<>>>
 Šiuo atveju gali sužinoti kokia bus tavo mylimojo pirma vardo raidė. Nulupk obuolio žievę aplink, kad ji nenutrūktų ir mesk sau už  nugaros. Kokią susidariusią raidę įžiūrėsi, tokia ir bus pirma vardo raidė.

<<<,>>>
Prieš eidami miegoti iš rankšluoščio, degtukų, šukų ir muilo sudėliokite šulinį. Naktį turėtumėte susapnuoti, kas Jūsų laukia ateityje.
<<<>>>
 Jei norite, kad išsipildytų konkretus noras, tai prieš eidami miegoti pasiimkite dešimt lapelių. Ant septynių surašykite po norą, kiti trys lieka tušti. Tada padėkite po pagalve ir eikite miegoti. Ryte nežiūrėdami ištraukite tris ir tie trys ištraukti norai (jei pasitaikė tuščias, tai mažiau) turėtų išsipildyti iki kitų Kalėdų švenčių.

Tikiuosi, jog radote bent vieną Jums priimtiną burtą ir jį išbandysite. O jūs ar buriatės Kūčių vakarą? Jei taip, tai kokius burtus atliekate? Lauksiu Jūsų komentarų.


1 Komentarai