BLOGMAS #16: DIY Kalėdinės dovanos


 Bene didžiausias galvos skausmas mums tampa išrinkti Kalėdines dovanėles artimiesiems bei draugams. Reikia sutilpti į susitartą sumą arba neišleisti visų savo santaupų. Bet nepamirškime, jog Kalėdos - tai metas, kada savo artimiesiems gali parodyti rūpestį, dėmesį, meilę bei atverti savo širdį. Tad ir dovanėlės gali būti iš širdies! Čia pateiksiu keletą DIY idėjų Kalėdinėms dovanėlėms padaryti, kurios tikrai daug nekainuos bei bus pagamintos su meile.

 • Stiklainis pripildytas mėgstamais saldainiukais
  Ši dovanėlė labai tiktų smaližiams, pavyzdžiui broliukui ar sesutei, nes saldainius mėgsta beveik visi. Galėtum papuošti ar nudažyti su guašu patį stiklainėlį, jog jis atrodytų dar gražesnis. Taip pat galima uždėti ir kaspinėlį, kuris apjuostų dangtelį. Ir štai, dovana jau paruošta!
 • Kalėdiška sapnų gaudyklė
   Sapnų gaudyklė - viena geriausių DIY dovanėlių, nes pats gaminimo procesas nėra sudėtingas, o Youtubėje rasi tikrai ne vieną variantą. Svarbiausia - parinkti Kalėdiškas spalvas, tarkim raudona ir balta, raudona ir žalia, mėlyna ir balta ar panašiai. Tiesa, sunkiau bus įpakuoti dovanėlę nei ją padaryti, tad reiktų pasirūpinti ir dovanų popieriumi.

 • Šiltos žieminės pirštinaitės
  Kol laiko dar yra, gali numegzti dvi gražias pirštines kaip dovanėlę. Patikėk, gavęs tokią dovaną žmogus tikrai ją vertins, nes matys, jog tai padarei savo rankomis bei idėjai pastangų! Gali pasirinkti megzti pirštines Kalėdų tematika, bet tas nėra būtina. Svarbiausia - tai tavo rankomis padaryta dovanėlė, kuri pasitarnaus ne vieną žiemą!
 • Šiltukas puodeliui
  Kas gi atsisakytų šaltais žiemos vakarais prie rankų priglausti šiltą arbatos puodelį? o jei dar jis su mielu šiltuku, tai išvis pasaka! Šis darbelis nereikalauja daug pastangų - reikalauja tik truputėlio laiko. Išmatuok dovanojamą puodelį ir pradėk megzti šiltuką. Kiekvienąkart pasiėmus puodelį į rankas, artimasis prisimins tave. Taip pat gali į siūlus įverti karoliukų, tas pagyvins bei suteiks estetikos tavo šiltukui.
 • Simegrafinės snaigės
  Ši dovanėlė - viena originaliausių. Patikinsiu - tikrai ne kiekvienas žino kas yra simegrafija ir tikrai ne kiekvienas turi tokių darbelių namuose. pati anksčiau juos labai mėgdavau daryti, tad pabandyk ir tu,  Youtube pilna pamokėlių, kaip padaryti simegrafines snaiges! Tam labiausiai tinka vatmano popierius, raštinių prekių parduotuvėse gali jo rasti įvairių spalvų bei įvairių dydžių.
 • "Linksmieji stiklainiukai" 
 Linksmieji stiklainiukai pradžiugintų žmogų ne vieną, bet kiekvieną dieną. Kodėl? Nes linksmasis stiklainiukas - tai stiklainiukas su popierėliais, kuriuose yra parašyta po vieną priežastį, kodėl tu myli tą žmogų, kuriam dovanosi šią dovaną. Tai gali būti charakterio bruožai, jo daromi geri dalykai ar panašiai - tai laisvė tavo fantazijai. O be to, tai ir labai asmeniška, tad neprašausi padovanodama pasirinktąjam žmogui šį linksmąjį stiklainiuką.
 • Imbieriniai sausainiai
  Gali padovanoti savo keptų imbierinių sausainių, kuriuos įpakuosi į gražią dėžutę. Kaip pasidaryti imbierinius sausainius receptų  yra tikrai nemažai, tad tikrai rasi ne vieną variantą. Tokia dovana visada primins tave tais momentais, kai norėsis arbatos, o prie jos gulės imbierinių sausainių dėžutė. Galbūt padovanok ją savo vaikinui? Kaip sakoma - lengviausias kelias į vaikino širdį - per skrandį. Gal tas ir tiesa?
 • Nuotrauka iš nuotraukėlių
  Jai pasigaminti reikės kelių nuotraukų bei vieno rėmelio. Visas nuotraukas sudėk į vieną rėmelį, o patį rėmelį gali apklijuoti visokiais lipdukais ar karoliukais (naudok karštus klijus), juostelėm ar linksmais žodžiais. Man, asmeniškai, labai patiktų gauti tokią dovaną, nes tokia dovana parodo, jog kažkam labai rūpi, kažkas tave myli ir jūs turite begalę visokių prisiminimų. Geriausia įdėti tokias nuotraukas, kurios ir primintų tuos jūsų patirtus nuotykius. Ši dovana  tikrai sušildys tavo draugės ar draugo širdį!
 • Vonios rutuliukai
  Galbūt žmogus, kuriam ruošiesi dovanoti dovaną, mėgsta maudytis vonioje? Štai tau ir atsakymas ką gali dovanoti - rankų gamybos vonios rutuliukus. Daug stengtis nereikės, bet ši dovana be abejonės užburs savo kvapu bei estetiškumu. Kaip pasidaryti tokius mažus, bet mielus bei kvepiančius rutuliukus gali lengvai rasti paieškojusi internete. Sekmės!     

 DIY dovanų idėjų yra begalės, čiapateikiau tik keletą jų. Pasiraitok rankoves ir pirmyn į darbą nudžiuginti savo artimuosius unikaliomis dovanomis! Sėkmės!

2 Komentarai

 1. Neradau naujų idėjų, tačiau pritariu, kad rankų darbo dovanos, išties labai mielos.

  AtsakytiPanaikinti
 2. kliuvo išdėstymas, ypač tai, kad dažnai kaitaliojai šrifto dydį.

  AtsakytiPanaikinti