BLOGMAS #17: Aprangos idėjos Kalėdų/Naujametiniam vakarėliui


Labas! Šventės neišvengiamai artėja, tikiuosi, kad jūsų nuotaikos puikios, jog esat pagautos to Kalėdinio "hype", be perstojo dainuojat "all I want for christmas is you" ir jau esat pasiruošę švęsti. O jeigu dar nesat sugalvoję ką rengtis per šventinį Kalėdų ar/ir Naujametinį vakarėlį, skubu Jums į pagalbą, nes aš idėjų turiu ir galiu pasidalyti. Taigi skaitydamos toliau, užtikrinu, jog: atsikratysite galvos skausmo ką apsirengti, gerai praleisit penkiolika minučių bei pasikrausit geros energijos! Prieš pradedant skaitytį įrašą, raginu paspausti "play" mygtuką ir pirmyn. 😎


Tokios šventės kaip Kalėdos ir naujieji metai - proga, kuomet gali sau leisti viską. Proga, kai gali pamatyti kaip gražu yra blizgučiai, kaip tau tinka maža rožinė blizgi suknelė, proga, kai gali į plaukus įsisegti karūną ir negalvoti apie nieką kitą, tik kaip viskas aplink gražu ir kaip puikiai į tą grožį įsilieji pati. Žodžiu, puošiesi taip, kaip eglutė. 🎄 Nieko nėra per daug, kuo labiau žvilgėsi ir spindėsi, tuo daugiau džiaugsmo sau ir kitiems suteiksi. Puikus metas eksperimentuoti ir su makiažu, bet apie jo idėjas būtinai papasakosiu kitame įraše. Šiandienos tikslas - apranga.

LABAI HOT TRENDAS - SLIPP DRESS Kaip ir minėjau, šios šventės - puiki proga išbadyti, bandyti, eksperimentuoti. Tad vienas iš tokių dalykų, kuriuos gali pabandyti - populiarioji slip dress. Kada daugiau rengtis ją, jei ne į vakarėlį? O kai vakarėlis toks bmbinis - Kalėdos, Nauji metai, reikia ir pačiai atrodyti kaip bombai. Tokiu atveju, šitas pasirinkimas - idealus. Gerumas tame, kad jos ne tik yra patogios, bet prie jų tinka bet kokia avalynė. Taipogi bet kokie aksesuarai, o apie šukuoseną išvis gali nebesukti galvos - palaidi kvepiantys plaukai, išvolioti blizgučiuose pats tas. 😍 Kad nesušaltum, pasirink arba kailinukus, arba paltą arba didelį oversized megztinį - viskas atrodys nuostabiai. Protingas patarimas: šitų slip dress nebrangiai gali rasti second hand parduotuvėse naktinių drabužių skyriuose. Tai ne tik atrodysi gražiai, bet ir nenuskriausi piniginės.

SAKYK TAIP GLITTER ' IAMSŽibėti reikia. Žibėti, žėrėti ir akinti. Nes kodėl ne? Patariu išeiti iš komforto zonos ir užsidėti tokią suknelę, kuri visiems kirstų į akis ir niekam pro. Galų gale bent kartą metuose būk dėmesio centre ir prisijaukink blizgutį. Tai nuostabus jausmas, pabandykit. 😉 Tikiu, kad visos drabužių parduotuvės turi ką pasiūlyti, kas susiję su blizgančiais apdarais. Tad nei rasti patinkančią, nei tinkančią problemų jokių neturėtų kilti. Aukštoms merginoms rekomenduoju rinktis sukneles su kaklu ir mažesne iškirpte, išryškinsit savo siluetą ir pabrėšite figūros grožį, žemesnės merginos - atidenkite kaklą ir pečius, neatrodysit tokios mažytės ir susisukusios į savo kokoniuką, o kaip tik - savimi pasitikinčios ir žavios.

ŽIEMOS ŠVENČIŲ SPALVA - RAUDONATikriausiai nei viena iš jūsų nepultų ginčytis, jei pasakyčiau, kad raudona - Kalėdų ir Naujųjų metų, aplamai žiemos švenčių spalva. Ji aistringa, pastebima, kartu pavojinga ir žaisminga spalva, kuri siejama ir su moteriškumu, seksualumu. Sujungus šias visas reikšmes į vieną, gauname rezultatą, kuris puikiai tinka ir tau, ir šventei. Tiesiog idealus variantas. Kertu lažybų, kad kažką raudono savo spintoje tikrai turi. Palaidinę poruok su juodu sijonu, prie raudonos suknelės užsidėk juodus aukštakulnius, o raudoną sijoną derink su balta palaidine ir atrodysi kaip ką tik iš po eglutės paimta dovanėlė. 🎁 Jei nuo galvos iki kojų apsirengsi raudonai ir pasiimsi baltą arba juodą akcentą - taipogi būsi dėmesio centre ne mažiau, nei su blizgučiais. 😉

ATSIDENK, PARODYK, KĄ TURI Tik prašau, nesupraskit manęs neteisingai. Nesiūlau aš jums išsirengti nuogai ir atrodyti kaip pačios žinot kas. Tikrai ne. Kalbu apie subtilius dalykus, ne vulgarius. Jei domitės madomis, trendais, tikriausiai pastebėjote, kad jau ne vienus metus iš eilės akyse visur šmėžuoja juodas (pagrinde), baltas ir kitų spalvų mesha (tinkleliai, peršviečiama medžiaga).Siūlau atkreipti dėmesį į šį trendą, nes jis populiarus ne veltui. Pasirinkite atidengimą tokį, kiek leidžia jūsų drąsa. Galite rinktis atidengti per tinklelį kojas - populiariausias pasirinkimas ir nieko čia tokio. Galite atidengti tik pečius ir dekoltė. Galite atidengti visą viršutinę kūno dalį ir vilkėti gražią braletę po apačia.

ŠVENTĘ TAU SUKURS TIULISTiulis - ko gero viena iš šventiškiausių medžiagų, taip? Bet kokią aprangą jis paverčia labiau ypatinga. Todėl ir Kalėdoms ar Naujiems metams vienas iš pasirinkimų visada yra jis. Ko gero, lengviausiai priderinamas ir prieinamas tiulio siuvinys - sijonas. Būna visokių ilgių nuo mini iki maxi. Telieka pasirinkti norimą. Vėl gi, aukštoms merginoms rekomenduoju imti ilgesnį, žemoms - trumpesnį. Kad atsvertumėte savo ūgį. padarius atvirkščiai, žemos merginos atrodys dar žemesnės, o aukštos - dar aukštesnės. Ne taisyklė, jeigu jūs to ir siekiate - valio, laužom šitą patarimą, bet jei ne, paklausykit ką sakau. 👍 Ties spalvomis taipogi siūlau nesivaržyti. Kuo ryškesnė, tuo geriau, pamatysi.

Galų gale, nesvarbu ką nuspręsi apsirengti - juk tai viso labo apranga. Lai netampa tai pagrindiniu tavo švenčių kriterijumi, pagal kurį matuoji savo laimę bei džiaugsmą. Kad ir kaip nuspręsi atrodyti, atrodysi nuostabiai. Mėgaukis ateinančiomis šventėmis, nepamiršk plačiai šypsotis ir galvoti bei teikti kitiems tik pozityvias ir optimistiškas mintis bei idėjas. Nusiteik gerai - atrodysi gerai. 💣 Sėkmės ir iki!

Komentarai padeda tobulėti, jie - grįžtamasis ryšys, Jūsų padėka Man už darbą ir laiką, praleistą rašant šį įrašą. Skatinu komentuoti! 

4 Komentarai

 1. Labai negerai žiūrėjosi emoji, kurias įterpei į straipsnį. Suprantu, kad norėjai išbandyti kažką naujo, bet rašydama straipsnį turėtum mintis išlieti žodžiais, o ne šypsenėlėmis. Dar labai kliuvo angliški žodžiai, su lietuviškomis galūnėmis, tokie kaip "glitter'iai", "hot trendas". Manau, šis straipsnio stilius netinkamas portalui. Tema galbūt ir nebloga, tačiau visi straipsniai sutvarkyti, lietuviški, o šis pasirodė lyg žinutės tarp draugių. Rekomenduoju pakeisti teksto stilių :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš rašiau savo stiliumi, kuris yra tikrai tinkamas šiam "portalui", nes jo auditorija - jaunos merginos, paauglės. čia nebuvo mokslinis darbas, nebuvo baigiamasis ir nėra koks oficialus dokumentas, kuriam negalėčiau naudoti anglicizmų, šypsenėlių ar dar ko tik noriu ir ką sugalvoju. :) labai apgailestauju, jei nepatiko, gilinkis į kitas temas tiesiog, kurios tau įdomios ;)

   Panaikinti
 2. O man kaip tik šypsenėlės į temą ir labai smagiai žiūrisi. Ir iš vis, straipsnis atrodo profesionaliai ir tuo pačiu sukuriamas ryšys su skaitytoju. Aš po tokio teksto jaučiuosi kaip su drauge pasitarusi, o tai, manau, gerai :D

  Slip dress atrodo pritrenkiančiai, bet pati neišdrįsčiau užsidėt bent jau dabar, o kad ir progos kaip ir nėra. Jeigu reiktų pasirinkti taip žemiškai mąstant ką nors šiems Naujiems tai imčiau ką nors raudono arba tiulį.

  AtsakytiPanaikinti